2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Merhaba canım sen de kayseridesin değil mi? Kime gittin ayrıntılı ultrasona.Bizde haftaya gidecez.Daha önce Tuncay Bey'e gitmiştik.Yine ona gideceğiz.
Maşallah bebişler büyümüş.İsimlerine karar verdiniz mi? Bizim oğluşun ismi belli de kızın ismine tam karar veremedik.
Kızımız Ece oğlumuz mehmet diye düşündük sen takiplerini nerde yaptırıyorsun

Kızlar bugün şeker yüklemesi yaptırdım sonuç 147 çıktı.biraz yüksek galiba.tekrar içmek istemiyorum o şekerli şeyi.dr.umla yarın konuşucaz ama üst limit 140 demişti:KK43:sanırım tekrarlanacak.varmı yaptıran şeker yüklemesini

B
Kızlar bugün şeker yüklemesi yaptırdım sonuç 147 çıktı.biraz yüksek galiba.tekrar içmek istemiyorum o şekerli şeyi.dr.umla yarın konuşucaz ama üst limit 140 demişti:KK43:sanırım tekrarlanacak.varmı yaptıran şeker yüklemesini

Ben de Cumartesi günü yaptırılmam canım. Bakalım benim nasıl çıkacak?

28hafta dedi canim bana daha bakrirmadim. Inş. Birşey çıkmaz

Kızımız Ece oğlumuz mehmet diye düşündük sen takiplerini nerde yaptırıyorsun
Özge Hanıma gidiyoruz biz canım.Turgut Bey yoğun diye ona geçtik. O da çok tatlı bir bayan.İsimleriniz çok güzel. Biz de oğlumuza karar verdik ama kızımıza tam karar veremedik.Doğum için ne düşünüyorsun.Fiyat öğrendin mi acıbademden.

Evet canım kayseriseyim turgut beyle devam ediyorum takiplere ayrıntılıyı Mustafa başbuğa gittim ikisi arasında kalmıştım Tuncay bey nasıl memnun musun turgut beyin yoğunluğu malum
Tuncay Bey de iyi biri canım.Bizim ikinci gidişimiz olacak.Bir sıkıntı görmüşlerdi o yüzden bizi erken göndermişlerdi perinataloğa.14.haftada gittik.Çok şükür sıkıntı yokmuş.haftaya tekrar gideceğiz.20.haftada anomali taraması için gelin demişti.

Özge Hanıma gidiyoruz biz canım.Turgut Bey yoğun diye ona geçtik. O da çok tatlı bir bayan.İsimleriniz çok güzel. Biz de oğlumuza karar verdik ama kızımıza tam karar veremedik.Doğum için ne düşünüyorsun.Fiyat öğrendin mi acıbademden.
ACIBADEM BİZE 6000-7000 ARASI FİYAT VERDİ

İNŞALLAH BİŞEY ÇIKMAZ CANIM

KIZLAR CUMAYA BAŞKENTE GİDİYORUM PROF DR EBRU TARIMA ZOR RANDEVU ALDIM 25 DEN SONRA KABUL ETMİYOLARMIŞ ZOR AÇIKLIK BULDUK İNŞALAH TAKİBE ALIR İLÇEDE OLDUĞUM İÇİN TAM TEŞEKKÜLLÜ Bİ HASTANE LAZIM SORDUK ADANANIN EN İYİ BAŞKENT DEDİ DOKTORLAR KÜVÖZ İÇİN

Acıbadem'de doğum yapmak istiuorum tüm yoğunluklarına rağmen en temiz en güvenilir yer gibi grliyor bana 2750 den başlıyor 4250 ye kadar paket fiyatları var tanıtım broşürü vermişlerdi gidince isteyebilirsin

CanOTE="serenay83, post: 36574653, member: 418781"]Canim gozunaydin

canim gozunaydin masallah rahim agzi uzunlugun cok iyi benim de 3.3 cikti normal dedi ama bana biraz kisa gibi geldi ins dusmez.bu bahsedilen kasilma nasil bisiy oluyo onu ayirt edemiyorum ben yani agri gibimi?[/QUOTE]
Canim kasilma karnin sekil degistoriyor gibi toplaniyor boyle rabbim sag salim kucaginiza almayi nasip etsin ben 5.bitti 6.aya girdim erken dogum oldu acilmam oldu canim kramp gibi bisey oluyor karninizda bir tarafa dogru hahif toplaniyor.... Rabbim bu cumalarin hurmetine kimseye yasatmasin boyle birsey rabbim banada tez vakitte hayirli evlatlar nasip etsin isteyen herkese de..

Acıbadem'de doğum yapmak istiuorum tüm yoğunluklarına rağmen en temiz en güvenilir yer gibi grliyor bana 2750 den başlıyor 4250 ye kadar paket fiyatları var tanıtım broşürü vermişlerdi gidince isteyebilirsin
Broşürlerini gördüm de canım fiyat yazmıyordu.Biz de orayı düşünüyoruz.Bebişlerimiz sağlıklı doğsun yeter.Ekstraları istemiyorduk.Kapı süsü falan kendim yapmak istiyorum planlarım var ama tabi becerebilirsem :) Turgut Bey mi yaptıracak doğumu? Nasıl gidiyor takipler cinsiyetler neydi?

CanOTE="serenay83, post: 36574653, member: 418781"]Canim gozunaydin

canim gozunaydin masallah rahim agzi uzunlugun cok iyi benim de 3.3 cikti normal dedi ama bana biraz kisa gibi geldi ins dusmez.bu bahsedilen kasilma nasil bisiy oluyo onu ayirt edemiyorum ben yani agri gibimi?
Canim kasilma karnin sekil degistoriyor gibi toplaniyor boyle rabbim sag salim kucaginiza almayi nasip etsin ben 5.bitti 6.aya girdim erken dogum oldu acilmam oldu canim kramp gibi bisey oluyor karninizda bir tarafa dogru hahif toplaniyor.... Rabbim bu cumalarin hurmetine kimseye yasatmasin boyle birsey rabbim banada tez vakitte hayirli evlatlar nasip etsin isteyen herkese de..[/QUOTE]
rabbim gönlüne göre versin canım

AYNEN CANIM KIZIMDA SANCI FELAN BİŞEY YAŞAMADIM PLANLI SEZERYANDI İKİZLERDE ERKEN DOĞUM TEHDİDİ FAZLA DİKKATLİ OLMAK LAZIM AMA SANCI NASIL BİŞEY KASILMA FELAN HİÇBİLMİYORUM
Canim bende bilmiyorum. Zaten ilk bizim gerçi surda izne ayrilmamak 5 hafta kaldı. onu atlatirsam hayırlısıyl. Allahım bizlerin yar ve yardımcısı olsun .

merhaba arkadaşlar sizler tüpbebek tedavisiyle bebişinize kavuşmuş yada kavuşacak annelersiniz.sizden bir ricam olacak eğer elinizde tüpbebek tedavisinden kalma ilaçlarınız varsa ihtiyaç sahibi bir arkadaşım için ilaç topluyoruz şu anda elimizde 2 adet 600lük puregon var devamını bulursak çevremizdekilerin yardımıyla 15 senelik evli arkadaşımın tüpbebek tedavisini yaptırıcaz .elinde ilaç bulunan ve yardımcı olmak isteyen arkadaşlar lütfen bana özelden ulaşsınlar şimdiden teşekkür ederim

Selam kızlar, uzun zaman oldu yazmayalı ama sizi takipteyim. Kızımın adı Ada, oğlumun Ege olucak öyle karar verdik. Ayrıntılı ultr. iyi çıktı ama eşimde doğuştan aort yetmezliği olduğundan Pazartesi günü fetal eko çektiricez öyle dedi doktor. Salı da kontrol var. İnşallah herşey iyi olur. Vaktinde sağlıkla kavuşuruz kuzulara inşallah. Ben de aışverişe başladım. Weewel kurutuculu sterilazatör aldım. Tulumlar, hastane çıkışı, havlu, battaniye giyim kısmı tamam gibi. Ama liste uzun tabi. 26.haftadan sonra oda takımı, beşikleri ve ana kucağı, bebek arabası alıcaz, büyük eşyaları yani. Bebek arabası Chicco Eko ikiz arabası alıcaz hepsini denedim en hafif kullanışlı az yer kaplayanı o. Hareketlerini de hissediyorum çok şükür tekmeler, kıpırtılar özellikle çikolata yedikten sonra kuduruyolar :) Hepinize sağlık ve sevgiler...

X