2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Selam, bence bu dönem nispeten daha rahat olduğu için kimse yazmıyor. Ama yavaştan ağırlaşmaya başlayacağız. Bebişlerinin kiloları çok güzel canım. Allah sağlık versin, gerisi önemli değil. Ben de philips avent marka elektronik pompa almayı düşünüyorum. Çalışırken de lazım olacak.

Sen hazırlıkları tamamladın mı?
Hayir daha be besik, ne bisey hic bisey yok inanki, oglumla ilgilenmekten alisverise firsat kalmiyir,bu hafta sonu yada hafatya insallah simdilik bir besik ,Alt degisme unitesi filan liste yaptim yavas yavas alcam. Sadece kiyafker yikandi yerlestirildi, bir tane oglumdan var puset bir tane daha almam lazim,burda araba puset olmadan hastaneden cikarmiyorlar kucuk esyalar tamam buyukler kaldi sadce.

LANSİNOH ÇİFT GÖĞÜS SAĞABİLDİĞİ İÇİN HOŞUMA GİDİYOR ÇOK PAHALI İŞTE

ALIŞVERİŞ İÇİN BENİMDE KAFAM ÇOK KARIŞIK EV KİRA OLUNCA ODA YAPAMIORUM BENDE YAVAŞ YAVAŞ HİSSETMEN GEREKİR AMA İLK GEBELİĞİNSE HİSSETMEMEN ÇOK NORMAL

AMİN İNŞALLAH CANIM İYİLER MAŞALLAH KİLOLARIDA GAYET İYİ

BUGÜN KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM 10.1 OLMUŞ HBG DEĞERİM KANIM DÜŞÜYO YİNE KAN HAPI HARİÇ NE YAPSAM ACEP
Canım işte yavaş yavaş alacağız ufak tefek şeyleri inanın bende herşeyde çok kararsızım. Bizi ne bekliyor nasıl olacak bilmiyorum. Ona göre almka gerekir diyorum bu seferde git gide ağırlaşıyorum bu sebeple biran önce alayım diyorum.

Ilk gebeliğim ama yinede telaşlıyım bide tedaviyle oldu onunda hassaslığı var üzerimde
Esilaaaaa bi ikimiz kalmıştık hissetmeyen sen hissedebildinmi bende hala tık yok
Canım kesin birşeyler vardır ama sen bebek hareketi mi değil mi emin olamıyorsundur. Bende başlarda öyleydim. İnşallah bi kaç güne kalmaz hissedersin.

Selam hanimlar

Haftalar gecip agirlastica kimse yazmiyir dha bebde 31+4 oldum cok sukur, bugun doktora gittim hersey yolunda gozukyor demir dusuk ama kan degeri normal oldu icin doktor bisey olmaz dedi, bebislerin biri 2000kg digeri 1640gr olus aralari var baya ama doktor norm dedi, ama benim kafaya tabi takiliyor. Hayirlisi baaik daha 6 hafta var :) gogus pompasi benim ilk gebelugimden var ciki gogus ayni anda sagiliyor elektornik sadce bakima vercem dogumdan once Madela markasi muthis bir icat, sut makin3si degil swnki kol cantasi gibi :) turkiyede varsa siddetle tavsiye eelderim
Kiloları iyi canım maşallah doktorun normal dediyse kendine boşyere stres yapma. Dikkat canım..

Selam hanimlar

Haftalar gecip agirlastica kimse yazmiyir dha bebde 31+4 oldum cok sukur, bugun doktora gittim hersey yolunda gozukyor demir dusuk ama kan degeri normal oldu icin doktor bisey olmaz dedi, bebislerin biri 2000kg digeri 1640gr olus aralari var baya ama doktor norm dedi, ama benim kafaya tabi takiliyor. Hayirlisi baaik daha 6 hafta var :) gogus pompasi benim ilk gebelugimden var ciki gogus ayni anda sagiliyor elektornik sadce bakima vercem dogumdan once Madela markasi muthis bir icat, sut makin3si degil swnki kol cantasi gibi :) turkiyede varsa siddetle tavsiye eelderim
DOKTOR GELİŞİMLERİ İYİ DEDİYSE SIKINTI OLMAZ CANIM ARALARINDA 1 KİLO FARK OLANLARI BİLE SAĞLIKLI DOĞURTTUK DEDİ PROF MAŞALLAH DOĞUMA AZ KALMIŞ CANIM HAYIRLISIYLA GEÇER GÜNLER İNŞALLAH BENDE 22+6 GÜNLÜĞÜZ ŞUAN BİRİ 375 DİĞERİ 425 GR HERŞEYLERİ GÜZZEL DEDİ DOKTOR

BENDE ÇİFT GÖĞÜS SAĞANLARDAN POMPA ALACAM

KIZLAR EMZİRME İŞİNİ NASIL YAPPARIZ BİRAZ ARAŞTIRDIM İKİSİNİ BERABER EMZİEMEK EN İYİSİYMİŞ ÇOK GÜZZEL EMZİRME MİNDERLERİ VAR İKİSİNİ BİRDEN EMZİREBİLECEK

kızzlar slm..
teldeki uygulamada sorun var anlamadım girmiyo bi türlü pc de acmıyorum ne zamandır.bi aydır hiç girmedim yani özledim sizi :KK43: kızlar ben bugün 22+3 oldum ama hafif karın içinde guruldama yada seyerme şeklinde bişeler oluyo hala net bi tekme yiyemedim :KK43: :) bu arada alışverişe de başladım sayılmaz daha.sizleri merak ediyorum neler aldınız? yatak nası alacaksınız vs ben sanırım park yataktan vazgectim.karyola alcam gibi..bakalım..yeni isimler var mı bu arada..??
öpüyorum sizi umarım sorun hallolur da bi an önce gevezelik ederiz... :)

kızzlar slm..
teldeki uygulamada sorun var anlamadım girmiyo bi türlü pc de acmıyorum ne zamandır.bi aydır hiç girmedim yani özledim sizi :KK43: kızlar ben bugün 22+3 oldum ama hafif karın içinde guruldama yada seyerme şeklinde bişeler oluyo hala net bi tekme yiyemedim :KK43: :) bu arada alışverişe de başladım sayılmaz daha.sizleri merak ediyorum neler aldınız? yatak nası alacaksınız vs ben sanırım park yataktan vazgectim.karyola alcam gibi..bakalım..yeni isimler var mı bu arada..??
öpüyorum sizi umarım sorun hallolur da bi an önce gevezelik ederiz... :)
Selam canım bizde seni özledik. Hissedersin yakında. kendine iyi bak. Bizleri habersiz bırakma

AYY NE GÜZEL. BENİM Kİ BURDA BİRKAÇ GÜN ÖNDE GİDİYOR. TRANSFER TARİHİNE GÖRE HESAPLAMIŞTIM.SATA GÖRE DAHA SONRA DOĞUM TARİHİMİZ AMA TABİ İKİZ BEBİŞLER CANLARI NE ZAMAN İSTERSE O ZAMAN GELİYOR :)
HAYIRLISI İLE SAĞSALİM KUCAĞIMIZA ALIRIZ KUZULARI İNŞALLAH

Slm kızlar ben geldim ayrıntılı usg miz vardı bugün çok şükür mühim bi sorun görülmedi kızım 360 gr; oğlum 400 gr olmuş. Hareketlerini bikaç haftaya hissedersin dedi biraz daha rahatladım rahim ağzını 4,8 ölçtü yine şimdilik bizden haberler bu kadar

Slm kızlar ben geldim ayrıntılı usg miz vardı bugün çok şükür mühim bi sorun görülmedi kızım 360 gr; oğlum 400 gr olmuş. Hareketlerini bikaç haftaya hissedersin dedi biraz daha rahatladım rahim ağzını 4,8 ölçtü yine şimdilik bizden haberler bu kadar
GÖZÜN AYDIN CANIM MAŞALLAH KUZULARA

Merhaba kızlar, bizim de dün kontrolümüz vardı. Bebişler iyi çok şükür. Rahim ağzım da 4,4 cm miş. Kasık ağrıları ve batmalar çok normal dedi doktorum, yeterki kasılma olmasın dedi. 4 hafta sonraki kontrolde artık doğumu konuşmaya başlayacağız dedi.

Kizlar bugun 21+5im karnimda asiri gerginlik var bazen hele ayaga bile kalkamiyorum yururken bile aciyo adim atamiyorum normalmi sizce ?

Canim gozunaydin
Merhaba kızlar, bizim de dün kontrolümüz vardı. Bebişler iyi çok şükür. Rahim ağzım da 4,4 cm miş. Kasık ağrıları ve batmalar çok normal dedi doktorum, yeterki kasılma olmasın dedi. 4 hafta sonraki kontrolde artık doğumu konuşmaya başlayacağız dedi.

canim gozunaydin masallah rahim agzi uzunlugun cok iyi benim de 3.3 cikti normal dedi ama bana biraz kisa gibi geldi ins dusmez.bu bahsedilen kasilma nasil bisiy oluyo onu ayirt edemiyorum ben yani agri gibimi?

Merhaba canım sen de kayseridesin değil mi? Kime gittin ayrıntılı ultrasona.Bizde haftaya gidecez.Daha önce Tuncay Bey'e gitmiştik.Yine ona gideceğiz.
Maşallah bebişler büyümüş.İsimlerine karar verdiniz mi? Bizim oğluşun ismi belli de kızın ismine tam karar veremedik.

Evet canım kayseriseyim turgut beyle devam ediyorum takiplere ayrıntılıyı Mustafa başbuğa gittim ikisi arasında kalmıştım Tuncay bey nasıl memnun musun turgut beyin yoğunluğu malum

X