2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Şu anda seçersek rastgele seçeriz dedi, ikili testlerden sonra karar verelim dedi, bu karar verme olayı çok içimi acıtıyor. Hiç birine kıyamam gibi.

Canım benim yaaa inan ne diyeceğimi bilemiyorum. Ama buna mecbursun yoksa diğerleri de tehlikeye girecek ... Hiç bebeğin olmamasındansa... Tabiki bu tercihi yapmak çok zor ama sağlıklı yada em sağlıklı olanlar senin olacak. .

🌸🌸🌸

Doktor bir sürü istatistik anlattı. Üçüz gebeliklerde 24. Haftayı görebilme şansları %50ymiş. Sağlıksız doğum oranı da %10muş. Risk çok yüksekmiş. Kesin prematüre oluyormuş. Annenin de şeker ve tansiyon hastası olma olasılığı çok yükseliyormuş. Bize başka seçenek bırakmadılar.

Allah ikisine sağlık versin sonra ömür boyu hastalıkla uğraşmak var. Onu da düşün. Eğer içine sinmiyorsa başka doktora da git başka çaresi yok mu diye.. Hangi şehirdesin bakmadım ama..

🌸🌸🌸

Canim valla çok bilgimiz olmadığında birşey diyemiyorum. Allah hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin .

canım Allah yardımcın olsun..bu son sınavın olsun inşallah. Hayra inan canım.biliyorum çok zor ama..bak ikizlerin de riski çok yüksek.hı sorunsuz üçüz doğuran da var ama...istersen başka doktorlara git. Hakkınızda hayırlısı olsun inş

Canım izmirde bi ton tüp bebek merkezi ve iyi doktor vardır. Bence bi git başka doktora da.. Muhtemelen aynı şeyleri söyler ama belki için rahat eder biraz daha..

🌸🌸🌸

Manisadayım, doktorum izmirde bir Prof.a yönlendirdi. Internet'ten de çok araştırdık. 3 hafta daha vakit var, o zamana kadar da araştırırız biraz daha. Belki o zamana kadar 1 tanesi kendi kendine kaybolabilir de dedi doktor. (%8 olasılıkla). Allah herşeyin hayırlısını versin inşallah. Başka cümle kuramıyorum artık.

Benim halamın doğal yolla üçüzleri var şu an 23 yaşındalar maşallah. Doğunca kızın kalbi delikli o da sonradan kapandı. Diğerlerinde bi sıkıntı olmadı hiç. Allah bilir biraz kaderci olmak lazım. Alacak nefesi olan doğacaktır sağ sağlim sen düşünüp yıpratma kendini

🌸🌸🌸

Kızlar, ben şimdi doktordan geldim. Bebeklerimin hepsi çok iyiymiş şükür ki, ama 3 bebek varmış. Doktor 1 tanesini sonlandırmamız gerek dedi, çok üzgünüm şu anda, ne hissedeceğimi bilmiyorum...

cnm benim üzülme ne olur bende üçüz annesi olucam benimde biri tek yumurta ikizi diğeri tek sıkıntılanma drların vardır bi bildiği senin sağlığın açısından bu şekilde konuşmuşlardır unutma annenin sağlığıda çok önemli bak bide şöyle düşün ( bizler uğraşıyoruz çabalıyoruz ama zor buluyoruz bir tane bebeğe bile razı olmuyoruz herşeyin fazlasını istiyoruz sağlıkları yerinde olsunda 1 2 3 hiç farketmez unutma imkanı olmayıp tüp bebek yaptıramayan insanlarda var bizler gene çok şükür uğraşıyoz bak allahım sanada banada verdi) benim bile ne olacağım hiç belli olmaz bak mesela dün benim biraz kanamam oldu dr söyledim hemen iğne verdi düşük tehlikesi olabilir dedi bende onu kullanıyorum çook korkuyorum beni asla burakmasınlar die belki kaybedebilrim gerçi allah bilir orasınıda demek istediğim şu arkadaşım sakın moralini bozma ne olur bak 2 tane bebşin daha var ya hiç olmasaydı ya hepsini kaybetseydin dahamı iyi olacaktı sen sen ol bebişlerini düşün ne olur hayırlısı buymuş de allaha dua et gücüne gider cnm

Kizlar ya bisiy sorcam
benim ic camasirim afedersiniz hep isemis gibi sirilsiklam oluyo normalmi sizdede varmi boyle bir durum crinone jel yapiyo olabilirmi?

Hepinize günaydın kızlar..
Bebişlerimiz bugün bizi üZmesin inşallah.. Midelerimizi bulandırmasınlar,tansiyonlarımızı düşünmesinler ,halsiz bırakmasınlar bizi de bol bol yiyelim sağlıklı şeyler... 😃😃
Amiinnn....

🌸🌸🌸

günaydın tatlım senin ikizler tek kesedemi çift kesedemi

çift kesedeler canım. Senin?

🌸🌸🌸

tek kesedeler canım benimkiler araştırdığım kadarıyla tek kese olunca risk çok fazla oluyomuş :18::18::18::18:

Ikizleri tek kesede olan arkadaşlar varmı acepppppppp

tek kesedeler canım benimkiler araştırdığım kadarıyla tek kese olunca risk çok fazla oluyomuş :18::18::18::18:

Ikizleri tek kesede olan arkadaşlar varmı acepppppppp

Tuğba nın üçüz ikisi tek kesede. Yukarda yazmıştı. Sen kafana takma Allah'a emanetler .. Olacaksa her şeklde olur..

🌸🌸🌸

Amin canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…