2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Aynen canim, benim oglum seneye Eylul'de mecbur basliycak anaokulu burda iki yil ve benim oglum 2011 Aralik dogumlu oldu icin bir sene erken basliyo, ve sinifin en kucugu olcak :) okul oncesi egitim cok onemli zaten geneli ne ogreniyorlarsada oyun ile ogreniyolar temel amac zaten onlarin diger cocuklarla iliski kurabilmesi:) olsun her zorlugun altinda bur guzellik var hele bizim guzellikler iki tane ayni anda gelcek ins. Benim ilk iki kiz dedielr sonra gordimde beekler asiri hareketli goremiyorum ama soldaki erkekte olabilir dedi benim icin farkeden yok, erkekde olsa oglumun bebekliklerinide yikadik hazirladim :) kiz erkek onlarida giyecekler heheheh :)

Benimkilerinde biri sagda biri solda, normaldir canim herhalde. Beninkiler hep rahime ayakla bastiriyorlar , sagli sollu kipir.kipir masallahh, hareketlerinden anlarsin cnaim nerde olduklarini sende

Tuğbacım benim yarın 15 bitecek. Biri erkek gibi dedi Turgut bey diğerini görmedi. Aynen çok fenayım ayakkabılarım olmuyo şimdiden senin cinsiyetler ne?

🌸🌸🌸

Tuğbacım benim yarın 15 bitecek. Biri erkek gibi dedi Turgut bey diğerini görmedi. Aynen çok fenayım ayakkabılarım olmuyo şimdiden senin cinsiyetler ne?

🌸🌸🌸
ooo aynıyız desene benimde biri erkek diğeri göstermedi kendini ben perşembe 15 yeni giricem

Hafta sonu yazdıklarını okudum cevap yazamadım kabul etmedi site yorumda yazamadım

ayak şişmeleri için erken aslında kızlar çok tuzlu yemiyorsanız kontrollerimiz sık oluyo doktora danışmakta fayda var bende acayip bel ve bacak ağrısı oluyo kalçamdan giriyo ağrı basamıyorum resmen çaşamba gidecez doktora bi soraym diyorum magnezyum felan verir büyük ihtimal bide kan verdim bugün sağlık ocağında ver gelirken sonucu getir dedi doktor boşuna ücret ödeme şimdi dedi:13:

ooo aynıyız desene benimde biri erkek diğeri göstermedi kendini ben perşembe 15 yeni giricem

benimde birine erkek dedi ama tek yumurta bunlar ayrı cinsiyet olamaz organ tam oluşsun kesin bi şey söylerim o zaman dedi bu gidişle ayrıntılıda öğrenicez

benim cimcimede 2011 temmuz doğumlu annem bakıyo kıza evi yakın tuttuk onun için ev sahibi kadınla anlaşamıyorum seviyemiz tutmuyo kesin taşınacaktım bu sene ama ikizler olunca taşınamıcaz gibi ikizlere bakıcı bakacak elaya nenesi bakacak hen annem bakıcıyıda arada kontrol eder diye düşünüyoruz eşimle bakıcı 3 üne birden bakamaz zaten kafam o kadar karışıktı eşim bi sene daha sabret diyo ne yapsam kızlar :44:

sen girdinmi canım ayrıntılıya
yok canım henüz girmedim ayrıntılıya 7 temmuzda gireceğim 20.haftam bitmiş oluyo o zaman

canım benimde ara ara ayak ve el şişmesi oluyor bol su iç su içince benikisi hemen azalıyor
benim kızlarımda altlı üstlü duruyor ama şu an için herhangi bir lekelenme yok canım altlı üstlü durmaları normal kafanı takma çok yorma kendini ayakta da fazla kalmamaya çalış canım

Günaydın Kızlar,
Nasılsınız bugün dün doktora gittim. Endokrine tsh 2,7 çıktı ilaç verdi. Bende bugün bi doktoruma sorayım öyle kullanayım diyorum. Karaciğer az yağlanma var beslenmene dikkat et dedi. Sizler nasılsınız yaavaş yavaş arkadaşların cinsiyetleri kesinleşiyor. Allah yardımcımız olsun.

Günaydın canım. Benim tsh geçen ay 0,03 dü. Bu ay 0,23 çıktı. Düşük gidiyor. Doktoru sonuç için aradım dahiliye git dedi. Bişey söylemedi. Karaciğer değerlerimede bakılmıştı.kafam karıştı.bu tsh nin düşük olması tehlikeli bişey mi acaba

Canım düşük olmasını bilmiyorum benimki yüksek çıktığından yanıltmış olmayayım. Ama hiç dahliliyeye gitme endokrine git. Dahilieyede seni oraya yönlendiriyor. Gebelik olduğu için dahiliye karışmıyor.

Anladım canım. Geçmiş olsun sanada.Ama bildiğim kadarıyla şuan bebişlerin troid bezleri oluştu sanırım.onlara bi zararı olmasında geçer inşallah

Anladım canım. Geçmiş olsun sanada.Ama bildiğim kadarıyla şuan bebişlerin troid bezleri oluştu sanırım.onlara bi zararı olmasında geçer inşallah

İnşallah canım doktora sormadan kullanmak istemiyorum. O yüzden ona bir danışayım sonra ilaca başlayayım dedim.

Yarın 13.30 da randevum var ayrıntılı ultrasonuda bi sorayım diyorum kendileri yapmıyorsa ona göre randevu alırız yapan yerden

kızlar bulantı geçti geçmesine çok şükür de şimdi de doymak bilmiyorum ben...
imdaaaatttt ben 150 kg olcam sanırsam

Yarın 13.30 da randevum var ayrıntılı ultrasonuda bi sorayım diyorum kendileri yapmıyorsa ona göre randevu alırız yapan yerden

Fatma çok sevindim iki kızın olmasına kızlar üçlenecek desene ne mutlu sana.. Bak sana ne göndercem.. Şansını burdan gör..

🌸🌸🌸

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…