2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

canım benim bebişlerde biri altta biri üstte doktor bunlar ranza gibi kurulmuş diyor
demek çok ayakta kalmamak lazım bana öyle bişey dememişti doktorum bu tavsiyeye bende uyayım o zaman

bekliyoruz canım hayırlı haberlerle gel inşallah.ben de haftaya bugün gideceğim.bu arada benim bulantım yok ama deli gibi yanıyor ya..ne yesem ayrım yok yan...

canım ikili testim güzel çıkt çok iyi dedi doktor ama acil ameliyata gitti kuzularımı göremedimmmmmmmmm çok özlemiştim

canım benim bebişlerde biri altta biri üstte doktor bunlar ranza gibi kurulmuş diyor
Demek çok ayakta kalmamak lazım bana öyle bişey dememişti doktorum bu tavsiyeye bende uyayım o zaman

bizimkide biri sağda upuzun yatıyo maşallah sağdakide tepetaklak duruyo genellikle Sağdaki çok harekerli soldaki çok sakin

ara ara hareketlerini çok hafif hissettiriyo kuzucuklar doktora doğumu sordum bende izin konuzunda patronla konuşabilmek için kasım 15-16 gibi alırız bi sıkıntı olmazsa dedi 30.haftada doğum izni verecez erken doğum yaptığında kalan haftayı doğum sonu iznine ekleyecez dedi

allaha çok şükür 2 li testimizde iyi çıktı

Çok sevindim canım. İn. hep güzel şeylerle karşılaşırız.. İyi Çıkmasına bende sadece ense kalınlıklarını ölçtü iyi dedi. 22. hafta gidiceğiz ayrıntılı ultrasonu o zaman bakacaklar. Erken olsun istedim oda bana 10 günde sana aynı şeyleri anlatacağım dedi şimdilik gerek yok bi terslik olursa burdayım zaten dedi. İnşallah olmaz zamanında göürüşürüz dedi.

demek çok ayakta kalmamak lazım bana öyle bişey dememişti doktorum bu tavsiyeye bende uyayım o zaman

Aynen canım bana da öyle dedi ranza gibi duruyor. Ayakta çok kalma kilo alma. Bol dinleneceğiz canım..

ya göremedin mi...neyse test güzel çıkmış hadi gözün aydın canım....yakında bi daha git sen de o zaman gör...
perinatolog 15 günü geçirmeyen kontrolde demişti bugün 9 gün pazartesi tekrar giderim15 gün oluyo çünki

inşallah bi sıkıntı çıkmaz canım ayrıntılı ultrasonda iyi çıkar inşallah ayrıntılıyı yapacak perinatologmu

git canım git de hayırlı haberlerle dön inşallah...hem belki cinsiyet de öğrenirsiniz...acelesi yok ama insan merak ediyor

aynen canım merak ediyo insan sağlıcakla öğreniriz inşallah cinsyet öğrensemde hazırlık yapmak istemiyorum doğum haftasına kadar

Biraz önce aile hekimime gittim kabızlık için duphalac şurup verdi midem için rennie duo srp verdi kendide 2 doğum yaptı ne kullandınız ne önerirsiniz dedim lierac phytolastil jel kullandım bi tane bile çatlağım yok dedi

Canim bende kabizlik icin duphalac surup kullaniyorm iyi geldi ama inanilmaz gaz yapiyo solim disari cikarken icmeni tavsiye etmem:)

Catlaklar icin de kakao yagini onerdi ama henuz almadim

Canim bende kabizlik icin duphalac surup kullaniyorm iyi geldi ama inanilmaz gaz yapiyo solim disari cikarken icmeni tavsiye etmem:)

Catlaklar icin de kakao yagini onerdi ama henuz almadim

hemen içieyim diyodum bende iyiki içmemişim varya

Ya kızlar bu lireac I şimdi eczaneden sordum geldim 88 tl dedi. Alanınız var mı kaç paraya aldınız ? Bi iki yere daha soruyum fiyat fark ederse. .

🌸🌸🌸

Ya kızlar bu lireac I şimdi eczaneden sordum geldim 88 tl dedi. Alanınız var mı kaç paraya aldınız ? Bi iki yere daha soruyum fiyat fark ederse. .

🌸🌸🌸

canım bende bugün sordum 90 tl dedi.Eşim al dedi ama bana pahalı geldi.bepanthol 50 liraydı onu aldım.Ben kızımda son iki ayda çatlamaya başlamıştım ve sadece bebek yağı kullandım oda ara sıra.bu sefer dikkat edeyim düzenli iyi bi krem kullanmak istiyorum.bu tüp bitince lierac alıcam.herkes ondan çok memnun kaldığını söylüyor.Birde interneyte daha uygunmuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…