2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canim önemli değil ınş. Bizde hissediriz senin gibi ınş. Allahım hayırlı doğumlar nasip etsin

yok canım önemli değil...kardeşlerim yanımdaydı...sağolsun bütün işimi görüp gittiler...en hayırlı şekilde hissedersin inşallah canım...Allah bütün hamilelere hayırlı vakitli doğum nasip etsin inş.

Meraba kızlaarr. Bugün doktora gittim. Ense kalınlığı ölçüldü ve ikili test için kan verdim. Ense kalınlığı normal çıktı çok şükür. Haftaya da Ankarada kendi tüp bebek doktoruma gidicem o da ölçücek. Cinsiyetlerini göstermediler ama.

yok canım önemli değil...kardeşlerim yanımdaydı...sağolsun bütün işimi görüp gittiler...en hayırlı şekilde hissedersin inşallah canım...Allah bütün hamilelere hayırlı vakitli doğum nasip etsin inş.
İnşallah hissederiz .İnşallah hayırlı dogumlarimiz olur
Meraba kızlaarr. Bugün doktora gittim. Ense kalınlığı ölçüldü ve ikili test için kan verdim. Ense kalınlığı normal çıktı çok şükür. Haftaya da Ankarada kendi tüp bebek doktoruma gidicem o da ölçücek. Cinsiyetlerini göstermediler ama.
Maşallah canim. Bana test yapmacak direk ayrıntılı ultrason çekecek

İnşallah hissederiz .İnşallah hayırlı dogumlarimiz olur

Maşallah canim. Bana test yapmacak direk ayrıntılı ultrason çekecek

ikiz gebelikte ikili üçlü tarama kan testi yapilmiyormus aslında değerler yüksek çıkıyormuş tedavi gördüğüm yeri aradim onlarda öyle söyledi sadece ayrıntılı ultrason yapiliyormus ben yapılmasını istemedim aslında üniversite hast olduğu için yaptılar senin doktor doğrusunu yapmış İnşAllah sağlıkla kucagimiza alırız :KK16:

ikiz gebelikte ikili üçlü tarama kan testi yapilmiyormus aslında değerler yüksek çıkıyormuş tedavi gördüğüm yeri aradim onlarda öyle söyledi sadece ayrıntılı ultrason yapiliyormus ben yapılmasını istemedim aslında üniversite hast olduğu için yaptılar senin doktor doğrusunu yapmış İnşAllah sağlıkla kucagimiza alırız :KK16:

Saol canim doktor banada öyle dedi. Yaparsak sonuç yüksek çıkar üzülürdüm dedi. Inş. Sağlıklı kucagimiza alırız hep birlikte.

Kızlar güzel pazarlar..
Bugün babalar günü eşlerinize hediye aldınız mııı..?? :))

🌸🌸🌸

Canim benimde dun kontrolum vardi 12+2 de ikiside %90 kiz dedi:) ense kalinligi burun kemigi olculdu cok sukur normal cikti bende ikili test icin kan verdim

Iyi haftalar kızlar yarın doktor kontrolümüz var inşallahhhhh 2 li testin sonucunu öğrenicezzzz

Kızlar benim bulantı tekrar başladı 1 haftadır iyiydim bayaaa şuan aynıyım bulantıdan midem ağzımda sankiii

benimde iki kızım olacak allah nasip ederse tebrik ederim canım senide :KK16::KK16:

hep kizim olsun istedim rabbim iki tane nasip etti cok sukur:) bends seni tebrik ededim cnm

rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip eder inşallah

2 li testim çıkmış yarın yerine bugün gidecem doktora 16.30 da randevum var inşallah hayırlı haberlerle gelirim

rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip eder inşallah

2 li testim çıkmış yarın yerine bugün gidecem doktora 16.30 da randevum var inşallah hayırlı haberlerle gelirim

bekliyoruz canım hayırlı haberlerle gel inşallah.ben de haftaya bugün gideceğim.bu arada benim bulantım yok ama deli gibi yanıyor ya..ne yesem ayrım yok yan...

Ne güzel artık yavaş yavaş cinsiyetler konuşulmaya başlandı grubumuzda çok şükür .. Doğum tarihlerini de konuşcaz inşallah.. Ikili testlerimiz güzel çok şükür .. Ah bi de tekmeleri konuşsak dimi :KK66:)

🌸🌸🌸

Iyi haftalar kızlar yarın doktor kontrolümüz var inşallahhhhh 2 li testin sonucunu öğrenicezzzz
İnşallah canim.hayırlı haberlerle gelirsin
benimde iki kızım olacak Allah nasip ederse tebrik ederim canım senide :KK16::KK16:
Canim çok sevindim Allah herkesin gönlüne göre versin.
Hep kizim olsun istedim rabbim iki tane nasip etti cok sukur:) bends seni tebrik ededim cnm
Canim çık sevindim ınş. Herşey gönlünüzce olur
Ne güzel artık yavaş yavaş cinsiyetler konuşulmaya başlandı grubumuzda çok şükür .. Doğum tarihlerini de konuşcaz inşallah.. Ikili testlerimiz güzel çok şükür .. Ah bi de tekmeleri konuşsak dimi :KK66:)

🌸🌸🌸

Inş. Oda olacak canim zamanla tekkmekeride konuşacağız. Bende bugün gittim doktora işler çık yoğundu yazamadim büyük ihtimalle biri kız biri erkek ense kalinliklari herşeylerini normal dedi. 22 haftada tekrR gidicem o zaman ayrıntılı ultrason çekecekler bu arada hiç kilo almamisim biri altta diğeri üste duruyor. Çok ayakta kalma çünkü aşağı doğru baskı yaparlar dedi. Bol bol uzan dedi. Çok mutluyum. Allahım bu duyguyu isteyen herkese yaşatsin.

X