2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

yok yok randevuya bi hafta kaldı aslında. Bi ay sonra gel demişti o da 8 haziran oluyodu. şu hafta gel demedi. Ben de sizin fikrinizi alayım dedim. Bi de bu muayenede artık göbekten bakar dimi :s bana iki seferdir vajinal usg yapıyo nefret ediyorum o aletten :KK43:

🌸🌸🌸

karından bakar canım bana karından bakıyor 8 haziranda git bence bi sıkıntı yoksa bebişlerde daha büyümüş olur hem

Herkese merhaba. Devam ederse inşallah ben de ikiz bekliyorum. Daha çok miniğiz beş haftalığız. Kalp atışlarımızı bile duymadık.
2 tane 5. gün embriyosuydu çok şükür ikisi de tutmuş. Hala şaşkınım tabi:) İkiz fikri çok güzel olsa da bazen gözümü korkutmuyor değil. Bütün sayfaları okudum. İnşallah ben de sizler gibi üstesinden geleceğim. Dün akşam kahverengi lekelenmem oldu. Doktor normal kırmızıya dönmediği sürece sıkıntı yok dedi ama bugün biraz ağrım var. Korkmadım değil. Perşembe günü randevumuz var keselerin gelişimine bakacak. O zamana kadar inşallah bir şey olmaz. Aranızda böyle lekelenmeler yaşayan var mı?

Herkese merhaba. Devam ederse inşallah ben de ikiz bekliyorum. Daha çok miniğiz beş haftalığız. Kalp atışlarımızı bile duymadık.
2 tane 5. gün embriyosuydu çok şükür ikisi de tutmuş. Hala şaşkınım tabi:) İkiz fikri çok güzel olsa da bazen gözümü korkutmuyor değil. Bütün sayfaları okudum. İnşallah ben de sizler gibi üstesinden geleceğim. Dün akşam kahverengi lekelenmem oldu. Doktor normal kırmızıya dönmediği sürece sıkıntı yok dedi ama bugün biraz ağrım var. Korkmadım değil. Perşembe günü randevumuz var keselerin gelişimine bakacak. O zamana kadar inşallah bir şey olmaz. Aranızda böyle lekelenmeler yaşayan var mı?

Canım hşg aramıza evet ilk zamanlar öğrenince çok telaş yapıyo insan. Sonra alışıyorsun tek çocuk çok basit sıradan geliyo :) Allah tamamına erdirsin. İnşallah hep bizimle pşursun :)

🌸🌸🌸

Canım hşg aramıza evet ilk zamanlar öğrenince çok telaş yapıyo insan. Sonra alışıyorsun tek çocuk çok basit sıradan geliyo :) Allah tamamına erdirsin. İnşallah hep bizimle pşursun :)

🌸🌸🌸

Hoş bulduk teşekkür ederim:) Daha çok yeniyim diye sanırım rüya gibi hala:) İnşallah Allah'ım hepimizinkini tamamına erdirsin.

Kızlar ben size bişey sorcam dün 11. Haftamız tamamlandı. Bugün 11+1iz. Sizce doktora ne zamangidiyim? 12 tamamlanınca gideyim diyorum ama bi an önce de gitmek istiyorum görmek istiyorum 3 hafta bitti gitmeyeli. Sizce napıyım? Bi de 12. hafta tamamlansa cinsiyeti hakkında bişey söylermi acaba..?? Ayyhhh çok kararsızım..

🌸🌸🌸

Çok sabırlı davranmışsın esila tebrik ederim ben her hafta gidiyorum gerçi kanamam oldu iki kez ondan biraz sık oldu ama bekleme git bence ben bugün el ayak hareketlerini gördüm balık gibiler ya doktorun yanında tuttum kendimi arabada ağladım Allahım isteyen herkese nasip etsin çok güzel duygular
Bu arada karından bakıyor artık;:KK66:)

Slm. Oncelikle gozun aydin. Allah tamamina erdirsin. Benim 7. Haftada olmustu. Kahverengi leke seklinde. Dr endiselenme diyorsa haklidir canim. Yarabbim saglikla nasip eder insallh.

Çok sabırlı davranmışsın esila tebrik ederim ben her hafta gidiyorum gerçi kanamam oldu iki kez ondan biraz sık oldu ama bekleme git bence ben bugün el ayak hareketlerini gördüm balık gibiler ya doktorun yanında tuttum kendimi arabada ağladım Allahım isteyen herkese nasip etsin çok güzel duygular
Bu arada karından bakıyor artık;:KK66:)

Ayyyy gerçekten miiii.. Bi de şimdi gidince yine bi ay sonra mı gel dicek :KK43: biraz da onun için bekliyorum sanırım. Az daha büyüsün az daha diye diye çatladım walla sorma :) severim onların ellerini ayaklarını :)

🌸🌸🌸

valla ben hala ınanamıyorummm..
ınsallah böyle sağlıkla gıder hayırlı olsun...:KK76:

Ben şimdiden bebeği olup yorgunluktan uykusuzluktan şikayet edenlere kızıyorum aman sizde anneyiz diye şikayetlenmeyin be var tek bebekte diye :p çok şımardım evet çok mutluyum çünkü. Allah isteyen herkese nasip etsin ..

🌸🌸🌸

KIZLAR BANA DUA EDİNN BU HAFTA ENSE KALINLIĞINA BAKTIRACAZ BELKİ CİNSİYETTE ÖĞRENİRİZ:emir_bebek::emir_bebek:

EVİMİ TAŞICAMMM NASIL OLACAK BİLMİYORUM AMA 2 AY SONRA TAŞINACAZ DUA EDİN CANLARIM İYİ BİR EV BULAYIMMMMMM

Canım bizim de haftaya ikili test var. Ve tayin istemiştik Ankara'ya tayinimiz çıktı. Evimizi de sattık. Ben annemlerde kalıyorum zaten yattığım için raporluyum, ama 1 aya kadar ev tutucaz, evi topluycaz, taşınıcaz offf.Ankarayı da hiç bilmiyoruz. Üst üste geldi böyle. Gerçi iileri annem kayınvalidem yapıcak ama yine de stres valla. Sana da kolay gelsin canım. İyi haberler ver inşallah...

Öncelikle hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin. Kahverengi lekelenmeyi bırak benim 5+4 de kıpkırmızı şakır şakır kanamam oldu. Sonra 9.haftada aynı şekilde kanamam oldu. Çok şükür rahim büyüdüğü için ve yerleştikleri için bazı bölgelerde kanama alanı oluyormuş dinlenince geçiyor. Kahve lekeleri önemseme herkeste oluyor genelde.

Kızlar tugba dan haber yok dimi? Bugüne kadar kalpler durmazsa ikisini sonlandıracaklardı.merak ediyorum naptı acaba..??

🌸🌸🌸

herkese merhaba. Devam ederse inşallah ben de ikiz bekliyorum. Daha çok miniğiz beş haftalığız. Kalp atışlarımızı bile duymadık.
2 tane 5. Gün embriyosuydu çok şükür ikisi de tutmuş. Hala şaşkınım tabi:) ikiz fikri çok güzel olsa da bazen gözümü korkutmuyor değil. Bütün sayfaları okudum. Inşallah ben de sizler gibi üstesinden geleceğim. Dün akşam kahverengi lekelenmem oldu. Doktor normal kırmızıya dönmediği sürece sıkıntı yok dedi ama bugün biraz ağrım var. Korkmadım değil. Perşembe günü randevumuz var keselerin gelişimine bakacak. O zamana kadar inşallah bir şey olmaz. Aranızda böyle lekelenmeler yaşayan var mı?

hayırlı olsun canım inşallah sağlıcakla hayırlı hayırlı sürer gebeliğin

ayyyy gerçekten miiii.. Bi de şimdi gidince yine bi ay sonra mı gel dicek :KK43: biraz da onun için bekliyorum sanırım. Az daha büyüsün az daha diye diye çatladım walla sorma :) severim onların ellerini ayaklarını :)

🌸🌸🌸

canım doktorada sor 1 ay çok değilmi diye

X