2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

benim giitigim doktor da rahat konuşuyor ama adam bana istediğini ye dedi. Illa şunu yiyeceğim diye bi kural yok dedi. Bebekler herşeyi alır dedi. Ama kilo alma dedi. Bize ilişki yasak dedi. Sonra saç boyatma, evde iş yapacağım diye uğraşma dedi.

ilk gittiğim hüseyin beyde rahat sadece ağır iş yapma 12. Haftaya kadar cinsel ilişki yasak dedi sana ye desemde yiyimezsin zaten dedi stress yaratan bi doktor değil güven veriyo prof biraz dahamı iyidir dedim gittim başka doktora ama pes dedirtti bana rahatlığı güven vermeyen bi rahatlıklı

ıkiz gebelikte kesinlikle ilk haftalar 3-2 haftada bir kontrol olunmali 20 haftadan sonra 2.hafta 30 hafta'dan sonra haftada 1 gidilmeli. Doktor cok onemli cani yanmis birisi olarak yaziyorum kesinlikle icinize sinemyen doktora gitmeyin.

perinatoloğ doğuma kadar haftalık sıkı takip lazım dedi bizede her hafta gidiyoruz uzmana doktorum çok iyi allaha şükür prof dahamı iyidir dedim ama eşimde bende eski doktoruma devama karar verdik inşallah sağlıcakla kucaklarız kuzularımızı

ilk gittiğim hüseyin beyde rahat sadece ağır iş yapma 12. Haftaya kadar cinsel ilişki yasak dedi sana ye desemde yiyimezsin zaten dedi stress yaratan bi doktor değil güven veriyo prof biraz dahamı iyidir dedim gittim başka doktora ama pes dedirtti bana rahatlığı güven vermeyen bi rahatlıklı

Bana da güven verdi . Ama ayda 1 çağırdı bu sefer ne zaman çağırır bilmiyorum. Bakalım ayın 16 sında tekrar gidicem bu sefer ne diyecek. İyi doktor önemli bencede

amin canim, benimde iki tane prensesim olcak 16 haftadan bwri rahim agzi olcumu yapuliyor. En son 19+5 de benimde 3.2 cikti. Doktor cok iyi dedi o yuzden harekt yuruyus hersey serbest. Bizde suan 20+4 olduk 9 hazirani bekliyorum bekliyorum sabirsizlikla kizlarimi gormek icin, 2 haftada bir kontrol altindayim

maşallah canım rabbim bağışlasın minniklerini kaçıncı haftada öğrendiniz cinsiyetini

bana da güven verdi . Ama ayda 1 çağırdı bu sefer ne zaman çağırır bilmiyorum. Bakalım ayın 16 sında tekrar gidicem bu sefer ne diyecek. Iyi doktor önemli bencede

monokoryonik diamniyorik olduğu için sıkı kontrol altındayız biz canım transfüzyon gelişme olasılığını kontrol ediyolar

doktor gerçekten çok önemli

KIZLAR BANA DUA EDİNN BU HAFTA ENSE KALINLIĞINA BAKTIRACAZ BELKİ CİNSİYETTE ÖĞRENİRİZ:emir_bebek::emir_bebek:

EVİMİ TAŞICAMMM NASIL OLACAK BİLMİYORUM AMA 2 AY SONRA TAŞINACAZ DUA EDİN CANLARIM İYİ BİR EV BULAYIMMMMMM

KIZLAR BANA DUA EDİNN BU HAFTA ENSE KALINLIĞINA BAKTIRACAZ BELKİ CİNSİYETTE ÖĞRENİRİZ:emir_bebek::emir_bebek:

EVİMİ TAŞICAMMM NASIL OLACAK BİLMİYORUM AMA 2 AY SONRA TAŞINACAZ DUA EDİN CANLARIM İYİ BİR EV BULAYIMMMMMM

günaydın canım inşallah güzel geçer muayenen hayırlı haberlerle gel..
biz hala cinsiyet öğrenemedik göstermiyolar :KK31:

Son düzenleme:

inşallah canım herşey yolunda gider.. Sana 2'li tarama yapılmıştı değil mi?
İnş. güzelde bir ev bulursunuz.

Kızlar ben size bişey sorcam dün 11. Haftamız tamamlandı. Bugün 11+1iz. Sizce doktora ne zamangidiyim? 12 tamamlanınca gideyim diyorum ama bi an önce de gitmek istiyorum görmek istiyorum 3 hafta bitti gitmeyeli. Sizce napıyım? Bi de 12. hafta tamamlansa cinsiyeti hakkında bişey söylermi acaba..?? Ayyhhh çok kararsızım..

🌸🌸🌸

Kızlar ben size bişey sorcam dün 11. Haftamız tamamlandı. Bugün 11+1iz. Sizce doktora ne zamangidiyim? 12 tamamlanınca gideyim diyorum ama bi an önce de gitmek istiyorum görmek istiyorum 3 hafta bitti gitmeyeli. Sizce napıyım? Bi de 12. hafta tamamlansa cinsiyeti hakkında bişey söylermi acaba..?? Ayyhhh çok kararsızım..

🌸🌸🌸

canım ben 11+4 de gittim.Hem ense kalınlığını ölçtü hem ikili tarama için kan verdim.Cinsiyet tahmininde de bulundu.Birini kıza birini erkeğe benzetti :) Üç hafta olduysa, bence bu hafta içi birgün git.

canım ben 11+4 de gittim.Hem ense kalınlığını ölçtü hem ikili tarama için kan verdim.Cinsiyet tahmininde de bulundu.Birini kıza birini erkeğe benzetti :) Üç hafta olduysa, bence bu hafta içi birgün git.

Ayyy gerçekten mi .. Çok tşk ederim..

🌸🌸🌸

kızlar ben size bişey sorcam dün 11. Haftamız tamamlandı. Bugün 11+1iz. Sizce doktora ne zamangidiyim? 12 tamamlanınca gideyim diyorum ama bi an önce de gitmek istiyorum görmek istiyorum 3 hafta bitti gitmeyeli. Sizce napıyım? Bi de 12. Hafta tamamlansa cinsiyeti hakkında bişey söylermi acaba..?? Ayyhhh çok kararsızım..

🌸🌸🌸

canım doktoru bi ara isterden randevuna çok varsa bi sor ense kalınlığına geleyim mi diye

canım doktoru bi ara isterden randevuna çok varsa bi sor ense kalınlığına geleyim mi diye

Yok yok randevuya bi hafta kaldı aslında. Bi ay sonra gel demişti o da 8 Haziran oluyodu. Şu hafta gel demedi. Ben de sizin fikrinizi alayım dedim. Bi de bu muayenede artık göbekten bakar dimi :S bana iki seferdir vajinal usg yapıyo nefret ediyorum o aletten :KK43:

🌸🌸🌸

iyi haberlerle git gel inşallah canım..ev meselesini de kolaylıkla çözersiniz inşallah....güzel haberlerini bekliyoruz

canım ben 11+4 de gittim.hem ense kalınlığını ölçtü hem ikili tarama için kan verdim.cinsiyet tahmininde de bulundu.birini kıza birini erkeğe benzetti :) üç hafta olduysa, bence bu hafta içi birgün git.

11+3 de gittim bende birinin crlsi 45 in altındaydı haftaya bakalım dedi doktor

X