2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Ben iki park yatak aldım. Bi tanesini idare ten odaya getiriycem sonra belli bi aydan sonra ayiricam.

bizim ilk ya canim o yüzden park yatak alicaz

3 hafta dedi ama son haftalar haftada 1 güne dusucek
Hangi park yatağı aldın canım?Ben prego yummy modelini beğenmiştim ama canlısını gördüm biraz küçük geldi.Kraftin bir modeli vardı baya genişti onu düşünmeye bşladım.

Bende öyle yapayım. Hasta bezi koydunuz mu siz . Pijama terlik göğüs pedi koyayim diyorum. Ped ve ya hasta bezi koymaya gerek var mi? Sonuçta biz sezeryan olacağız
Ben hasta pedi koymadım, gece pedi koydum. Bazı hastaneler kendi verdikleri hasta bezini kullanmanı istiyorlar takip için. Sezeryan da olsa kanama hemen başlayabiliyormuş. Bu yüzden ben ped koydum. Gerekirse hasta pedi alınabilir, hastanenin civarında çok medikal var.

Ben hasta pedi koymadım, gece pedi koydum. Bazı hastaneler kendi verdikleri hasta bezini kullanmanı istiyorlar takip için. Sezeryan da olsa kanama hemen başlayabiliyormuş. Bu yüzden ben ped koydum. Gerekirse hasta pedi alınabilir, hastanenin civarında çok medikal var.
Doğru diyorsun canim hemen alınabilir. Işte merak ediyorum .

Kizlar dogum iznine cikan varmi?

Rapor illa devlet hastanesinden mi almak gerekiyor? Bilgisi olan varsa acil yardim lutfen

Hanımlaarr biri bana bilgi verebilir miii. Bu gün dr gittim. Ultrason da iki yolk kesesi gördü lakin birinin kalp atışından emin olamadı. 6+4 haftalığım. 10 gün sonra tekrar gel dedi. Çok canım sıkıldı bu normal bişi mi. Sizlerde böyle bişi oldu mu. Çok morale ihtiyacım var

Hanımlaarr biri bana bilgi verebilir miii. Bu gün dr gittim. Ultrason da iki yolk kesesi gördü lakin birinin kalp atışından emin olamadı. 6+4 haftalığım. 10 gün sonra tekrar gel dedi. Çok canım sıkıldı bu normal bişi mi. Sizlerde böyle bişi oldu mu. Çok morale ihtiyacım var
Canim biribdigerinden geç gelisebiliyor bundan dolayı 10 gün sonra gel demiştir. Canini sıkıp bebeklerini uzme

Canim biribdigerinden geç gelisebiliyor bundan dolayı 10 gün sonra gel demiştir. Canini sıkıp bebeklerini uzme

İnşallah canım yaaeğer ikiz ise tek yumurta ikizi çünkü aynı kesede gördü. Yanılmış olabilirm- gelişmemiş düşebilir-10 gün ssonra kalbinin atışını izleyebiliriz falan dedi kafam karıştı.

Iyi. akşamlar kızlar raporumu aldım bugun 30+0 olduk bugun doktora hazirlikLara başlayayım mi dedim 15 gün sonraki randevumuzu bekle dedi bebislerin kafalari asagidaydi. kafa kafaya. vermisler kuzularm biri 1250 diğeri 1350 olmus. gelisimleri Iyi dedi doktor

Iyi. akşamlar kbaskınokızlar raporumu aldım bugun 30+0 olduk bugun doktora hazirlikLara başlayayım mi dedim 15 gün sonraki randevumuzu bekle dedi bebislerin kafalari asagidaydi. kafa kafaya. vermisler kuzularm biri 1250 diğeri 1350 olmus. gelisimleri Iyi dedi doktor
Maşallah kızlarına canım :) ikisinin de başı aşağıdaysa aşağı doğru baskı çok oluyordur sende

İnşallah canım yaaeğer ikiz ise tek yumurta ikizi çünkü aynı kesede gördü. Yanılmış olabilirm- gelişmemiş düşebilir-10 gün ssonra kalbinin atışını izleyebiliriz falan dedi kafam karıştı.
Aynı kesededir büyük ihtimalle. Bi 10 gün bekle bence.

Sagolasin cnm 30 haftaya kadar calistinmi?
evet Canim 30 haftaya kadar çalıştım.
Iyi. akşamlar kızlar raporumu aldım bugun 30+0 olduk bugun doktora hazirlikLara başlayayım mi dedim 15 gün sonraki randevumuzu bekle dedi bebislerin kafalari asagidaydi. kafa kafaya. vermisler kuzularm biri 1250 diğeri 1350 olmus. gelisimleri Iyi dedi doktor
Canim maşallah hadi bakalım gözün aydın güzelce dinlenirsin ınş. Yer değiştirirler benkilerde kafaları aşağıda idi yer değiştirdi.

X