2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Günaydın kızlar iyi bayramlar diliyorum hepinize inşallah sonraki bayramda sağlıkla kucağımıza aşmış olıruZ kuzularımızı
28. Haftaya girdik bugün çok şükür ama bebek hareketleri yavaşladı biraz sanki zaten ikisin ayıramıyordum çok net yerleri daraldı ondan mi böyle normalmi ki acaba
Günaydın, inşallah canım, çoğu gitti azı kaldı.
Arada birkaç gün yavaşlıyor bizimkiler de, sonra tekrar hareketleniyorlar. Pozisyon değiştirmişlerdir canım, merak etme.

iyi bayramlar kızlar hepinize minniklerimizi kucağımıza almamıza az kaldı kuzularımızla 2. bayramımıza geçirdik nice bayramlar nasip etsin rabbim
cumadan bu yana baya rahatsızım hergün dahada ağırlaşıyorum ne oturduğum yerden nede yattığım yerden kalkabiliyorm çarpıntım baya arttı 8 inde dotor randevumuz var hayırlısı
bayram olmasa evden çıkacak halim yok kaçgündür baya sert tekmeler atmaya başladı kızlarım bazen karnım taş gibi oluyo hareket ettiklerinde rahatlıyorum

Günaydın, inşallah canım, çoğu gitti azı kaldı.
Arada birkaç gün yavaşlıyor bizimkiler de, sonra tekrar hareketleniyorlar. Pozisyon değiştirmişlerdir canım, merak etme.
maşallah sona yaklaştıkkkk heyecann ve telaş dorukta
yerleri daraldıkça daha az hareket eedecekler uzun süre hareket hissetmezsen yemek ye sol yana yat hareketler not al dedei doktor

inşallah bu hafta alışveriş yapacaz ilden aalım diyoduk ama kendime güvenemiyorum ayakta kalamıyorum çok fazla çantamı hazırlayayım hazırlayan varsa neler koyduğunu yazsa çok iyi olur ben kızımın doğumunda ne koyduysam 2 katını koymayı planlıyorum bide mamamı alsam koysam karaszım

iyi bayramlar kızlar hepinize minniklerimizi kucağımıza almamıza az kaldı kuzularımızla 2. bayramımıza geçirdik nice bayramlar nasip etsin rabbim
cumadan bu yana baya rahatsızım hergün dahada ağırlaşıyorum ne oturduğum yerden nede yattığım yerden kalkabiliyorm çarpıntım baya arttı 8 inde dotor randevumuz var hayırlısı
bayram olmasa evden çıkacak halim yok kaçgündür baya sert tekmeler atmaya başladı kızlarım bazen karnım taş gibi oluyo hareket ettiklerinde rahatlıyorum
Canim sana da iyi bayramlar bende iyice agirlastim 5 dk. Ayakta kalamiyorum bayramda da evden çıkamadım zaten çok gezemiyorum. göbeğimde çok kasiniyor. Göbek deligim çok açıyor. Herseyimi esim yapıyor . Ben bütün aldıklarını anneme yikattim. Ama benim can tam da hazır değil daha. Allah yar ve yardımcımız olsun

İyi bayramlar canım hepimiz aynı durumdayız sanırım Çok zor geçiyor günler Uyumak bile zorlaştı hiç rahat edemiyorum

[QUOTE="fatmaaskin1, post: 37204445, membekendiminkini ka]inşallah bu hafta alışveriş yapacaz ilden aalım diyoduk ama kendime güvenemiyorum ayakta kalamıyorum çok fazla çantamı hazırlayayım hazırlayan varsa neler koyduğunu yazsa çok iyi olur ben kızımın doğumunda ne koyduysam 2 katını koymayı planlıyorum bide mamamı alsam koysam karaszım[/QUOTE]
Canım ben bebeklerin çantasını hazırladım kendiminki kaldı artık

Fatmacım ben koyduklarımı yazayım ama sana yetersiz gelebiliR belki. Doğum yapacağım hastane evimize çok yakın bir eksik olursa eşim getirir evden.
6 tane zıbın takımı
4 tane ayaklı alt
4 tane uzunkollu çıtçıtlı body
4 tane kolsuz çıtçıtlı body
6 tane çorap
4 tane içe giyilen zıbın atlet
4 tane penye battaniye
2 tane kalın battaniye
2 tane biberon
Bebek bezi
Islak mendil
Göğüs pompası

Fatmacım ben koyduklarımı yazayım ama sana yetersiz gelebiliR belki. Doğum yapacağım hastane evimize çok yakın bir eksik olursa eşim getirir evden.
6 tane zıbın takımı
4 tane ayaklı alt
4 tane uzunkollu çıtçıtlı body
4 tane kolsuz çıtçıtlı body
6 tane çorap
4 tane içe giyilen zıbın atlet
4 tane penye battaniye
2 tane kalın battaniye
2 tane biberon
Bebek bezi
Islak mendil
Göğüs pompası

Ben de erken doğum riski olunca hazırladım canım,
10lu hastane çıkışı(zıbın, alt üst takım, çıtçıtlı body, tulum, penye battaniye, eldiven, önlük, şapka)-2 adet
5li hastane çıkışı(alt üst takım, eldiven, önlük, şapka)-2 adet
İç dış zıbın- 2 adet
Tek ayaklı alt- 2 adet
Çorap- 4 adet
Kalın battaniye- 2 adet
Mendil-10 adet
Biberon- 2 adet
Bebek bezi- 1 paket
Islak mendil- 1 paket
Alt değiştirme örtüsü- 2 adet
Tırnak makası
Çarşaf- 2 adet
Mama almadım ve göğüs pompası çantaya koymadım, lazım olursa evden getirilir, mama da eczaneden alınabilir.

Ben de erken doğum riski olunca hazırladım canım,
10lu hastane çıkışı(zıbın, alt üst takım, çıtçıtlı body, tulum, penye battaniye, eldiven, önlük, şapka)-2 adet
5li hastane çıkışı(alt üst takım, eldiven, önlük, şapka)-2 adet
İç dış zıbın- 2 adet
Tek ayaklı alt- 2 adet
Çorap- 4 adet
Kalın battaniye- 2 adet
Mendil-10 adet
Biberon- 2 adet
Bebek bezi- 1 paket
Islak mendil- 1 paket
Alt değiştirme örtüsü- 2 adet
Tırnak makası
Çarşaf- 2 adet
Mama almadım ve göğüs pompası çantaya koymadım, lazım olursa evden getirilir, mama da eczaneden alınabilir.
Mendil bende koydum yazmayı unutmuşum Çarşafı ne için koydun canım

Kizlar masallah hazirliklari bitirmissiniz ben hala baslayamadim ben yatiyorum surekli esimde acelesi yok diyo 1 gunluk is diyo .gogus pompasi herkes aldimi almak gerekirmi lazim olurmu sizce?

Kizlar masallah hazirliklari bitirmissiniz ben hala baslayamadim ben yatiyorum surekli esimde acelesi yok diyo 1 gunluk is diyo .gogus pompasi herkes aldimi almak gerekirmi lazim olurmu sizce?
Canım bir günlük iş ama insan tamamlayınca kafası çok rahatlıyor Birde hepimizin erken doğum riski var şimdiden hazır etmek şart Göğüs pompasını bnde sordum ikiz annelerine kesinlikle gerekli olduğunu söylediler Ameda lactaline elektrkli aldım bende

Canım bir günlük iş ama insan tamamlayınca kafası çok rahatlıyor Birde hepimizin erken doğum riski var şimdiden hazır etmek şart Göğüs pompasını bnde sordum ikiz annelerine kesinlikle gerekli olduğunu söylediler Ameda lactaline elektrkli aldım bende

Ciftlimi canim kaca aldin?

Eklentiler

• IMG_20141007_141420_1.jpg
    IMG_20141007_141420_1.jpg
    994,7 KB · Görüntüleme: 57
X