2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ohh ne güzel 2014e bebişler gelcek desenize bende çekilişdeyim fakat takipdeyim burayıda baya hareketli bi topik burası sevdim

:106::106::106::106::106::106::106:

niçin kimse yok bu akşam burdaa..zaten cok içimm sıkılıyo burdada kaynatamadık buugun

Gökhan Tepe Veda Makami - YouTube

Nerde telli duvaklı evvel zaman aşkları
Nerde o allı güllü sevdanın şarkıları
Nerde o ömür boyu huzur veren dostluklar
Güneşin vedasıyla düşen yapraklar
Yanaklara mendil olan omuzlara ne oldu
Samanlıkta seyran olan gönüllere ne oldu
Herkes kalbini yormuş sevmeleri unutup
Aşklar sahile vurmuş şişe içinde mektup
Şimdi siyah beyaz filmler gibi
Güzelim sevdalar da bitti
Özlemler hayaller veda makamı
Şarkıların canı cennete gitti
Şimdi siyah beyaz filmler gibi
Güzelim sevdalar da bitti
Özlemler hayaller veda makamı
Şarkıların canı cennete gitti

:97::97::105::105:

Son düzenleme:

bu kadar ünlem işaretini koymana gerek yok sevgicim bak ben sana bir öneri veriyim böyle yılbaşı çekilişi yaptıgın zaman belirli kurallar konur ve herkes o kurallara uyar istisnai durumları olan erken gönderir ama diğer herkes verilen günde yollar ayrıca çekilişi iptal ederim bakın tarzı cümleler kuracagına arkadaşlar arasında ortayı bulmak senin görevin çekilişin sahibi sensin çünkü hepinize iyi geceler diliyorum ben kurbanıma ayın 10 unda göndericem katilim de sanırım bana mesaj attı geceleyin onlada konuşucam benim bir sıkıntım yok yani çekiliş iptal edilsin filan umrumda olmaz kurbanım benden memnun bende katilimden memnunum

Ne konuşmuşsunuz kızlar be 20 sayfa oku oku bitiremedim :)

Erken göndermemeye çalışın lütfen ya ben kredimin yatmasını bekliyorum eksik hediyelerim için herkese ulaşır kurbanıma ulaşmazsa üzülürüm :/

Bu arada kızlar ben ipucu vermemiştim diye hatırlıyorum benim kurbanım evli ve istanbulda değil :))))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…