2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

hönk!!! noldu canım ya, ne gördün rüyanda?????

GEİDİMMM SAHİBİMM YOK AÇIKTA KALDIM BENDE HEDİYELERİİİ ALDIM DUNNN HEPSİ PAKETİNDE. ÇİKOLATASINI DÜŞÜNÜYORDUM ÇEŞİTLERİ BOL OLSUN DİYE... GÖNDERMİYORUM İŞDEEEEEEEE
benmiyimmmm katilim senmisin bi ışık ver artıkıkkkkçikolatım sütlü olsun ha karameller dişime yapışıyor yoksa

canım hadı gozun aydınnn cok sevındımmmsaglıklı bı sekılde kucagınada alırsın ıns

aminnnnn emin olun hiç düşmüyorsunuz dilimdenrabbım ınsallah saglıklı evlatlar nasıp eylesın tum ısteyenlere bekleyenlere...bende yasadım bu bekleme olayını uzun bi süre ama oluyor rabbım sızlerede nasıp edıcek ınsallahdualarım sızlerle

kurbanım da ortada yok zaten ben söylüyorum ben dinliyorum ne meraksız çıktı arkadaş yaa benim kurbanımmm
kurban olduğum az gel merak et beni yaaaa
ya geldim geldim katilimde butun gun seni andım merak ettim niye öyle diyonki sen şimdi

Allah razı olsun kuzum, Allah sizlere de sağlıkla kucağınıza alıp, güle oynaya büyümeyi nasip etsin

ne güzelll yaa o ördüğün bebiş örgüleri benimm,o yaptığın güzel şeyler banaaa!!! diyecek oluyorum ama katilim sen değilsin kesin biliyorum kim olduğunu tahmin ettim.

tabi canım geç gelsede olur ama ben dogumhanede olursam teslım alamaybılrıım

olur canım olur ..aslında lazımdı bana bılıyonmuama olsun o olmasada olur yeterki sen utanma

bende alırken epey utandım ama sonra alısıyorsun yani.yok bu olmasın şu cok suslu acaba begenırmı.kadında snir olmustur bana kendime almıyorum hediye dedim en son
yaw bak işte gerçekten çok teşekkür ederimmm gizemcimmm çok yordum seni yaa kıyamam

kurbanım iyice catlayacak meraktan amaa bende katilimi bulamadım banane söylemicem hiç bi ip uçu vermiciimm daahada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…