2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Canım sıkkın..
Dün bir ruya gördüm, beni çok etkiledi.. herşeyi ama herşeyi silmiştim.. resmen ikanser gibi.. çok sinsi.. bir anda durduk yere çıkabiliyor.. çok ufacık şeylerden..

yorgunum, kendimle mücadele edecek gücüm yok.. mutsuzum.. hissizim..
ve biliyosun günlüğüm seçemedeğim bir yolda zorla yürümeye çalışıyorum.
zor biliyorsun dimi.

ağlamak istiyorum, onu bile beceremiyorum artık.

hönk!!! noldu canım ya, ne gördün rüyanda?????

GEİDİMMM SAHİBİMM YOK AÇIKTA KALDIM:KK14::KK14::KK14: BENDE HEDİYELERİİİ ALDIM DUNNN HEPSİ PAKETİNDE. ÇİKOLATASINI DÜŞÜNÜYORDUM ÇEŞİTLERİ BOL OLSUN DİYE... GÖNDERMİYORUM İŞDEEEEEEEE:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
benmiyimmmm katilim senmisin bi ışık ver artıkıkkkk:KK53::KK53::KK53::KK53:çikolatım sütlü olsun ha karameller dişime yapışıyor yoksa:KK9::KK9::KK9::KK9:

selam kızlaar.bu gün dr günümmüş hem kadın doğuma hem dişçiye gittim.ikili testimin sonuçları iyi çıktı :KK16: dişin için tedavi yaptırabilirsin dedi doktorum bende hemen dişçime koştum kanal tedavisi başladı çok şükür rahatladım.şimdi de kurt gibi açımmm hepinizi yiyebilirim yani benim klasik lafım oldu bu :KK1: bekleyin beni yemekten sora gelicemmm
canım hadı gozun aydınnn cok sevındımmm:KK16:saglıklı bı sekılde kucagınada alırsın ıns:KK16:

senin nezninde hepinize söyliyim, tüm hamişler bi avazda inşallah sağlıkla kucaklarına alsınlar bebişlerini.... doğum sırasında da akıllarına gelirse, Rabbim evlat isteyen herkese, sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et diye de dua ederlerse çok bi makbule geçer yani :KK34:
aminnnnn emin olun hiç düşmüyorsunuz dilimden:KK19::KK19::KK19:rabbım ınsallah saglıklı evlatlar nasıp eylesın tum ısteyenlere bekleyenlere...bende yasadım bu bekleme olayını uzun bi süre ama oluyor rabbım sızlerede nasıp edıcek ınsallah:KK16:dualarım sızlerle:KK54:

kurbanım da ortada yok zaten ben söylüyorum ben dinliyorum :KK1: ne meraksız çıktı arkadaş yaa benim kurbanımmm :KK16:
kurban olduğum az gel merak et beni yaaaa :KK52::KK52::KK52:
ya geldim geldim katilimde :KK55::KK55::KK55:butun gun seni andım merak ettim niye öyle diyonki sen şimdi:KK23::KK23::KK23:

aminnnnn emin olun hiç düşmüyorsunuz dilimden:KK19::KK19::KK19:rabbım ınsallah saglıklı evlatlar nasıp eylesın tum ısteyenlere bekleyenlere...bende yasadım bu bekleme olayını uzun bi süre ama oluyor rabbım sızlerede nasıp edıcek ınsallah:KK16:dualarım sızlerle:KK54:

Allah razı olsun kuzum, Allah sizlere de sağlıkla kucağınıza alıp, güle oynaya büyümeyi nasip etsin:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlar bu arada o kadar güzel şeyler yaptım ki bakıp bakıp seviyorum:KK9:
Bitti aslında el işlerim çok acele yaptım biraz kolum ağrıdı açıkcası Çarşambaya yetişsin diye ama sonra karar değiştirdim neyse hızlı hızlı ördüm,ettim bitirdim çikolatayı da aldım bugün ama şey...kem..küm..ben o 'Kırmızı' şeyden almasam olmaz mı?:KK30:
Azıcık utanıyorum da.Hani bana alınmasa da olur. duyuyor musun ey sessiz-sedasız ip uçsuz katilim:KK24:

ne güzelll yaa o ördüğün bebiş örgüleri benimm,o yaptığın güzel şeyler banaaa!!! diyecek oluyorum ama katilim sen değilsin :KK20: kesin biliyorum kim olduğunu tahmin ettim.:KK9:

Çarşamba günü hediyelerimi yollamaktan vazgeçtim, çünkü gerçekten erken oluyor.Bu arada kurbanım da hiç merak etmiyor zaten:KK9:
Neyse haftaya Pazartesi Ptt den gönderim yapmayı düşünüyorum e koskoca 20 günde de gider artık kaplumbağa değil ya bu:KK55:
tabi canım geç gelsede olur ama ben dogumhanede olursam teslım alamaybılrıım:KK9::KK9::KK9:

Kızlar bu arada o kadar güzel şeyler yaptım ki bakıp bakıp seviyorum:KK9:
Bitti aslında el işlerim çok acele yaptım biraz kolum ağrıdı açıkcası Çarşambaya yetişsin diye ama sonra karar değiştirdim neyse hızlı hızlı ördüm,ettim bitirdim çikolatayı da aldım bugün ama şey...kem..küm..ben o 'Kırmızı' şeyden almasam olmaz mı?:KK30:
Azıcık utanıyorum da.Hani bana alınmasa da olur. duyuyor musun ey sessiz-sedasız ip uçsuz katilim:KK24:
olur canım olur ..aslında lazımdı bana bılıyonmu:KK17::KK17:ama olsun o olmasada olur yeterki sen utanma:KK48::KK48::KK48:

bende alırken epey utandım ama sonra alısıyorsun yani.yok bu olmasın şu cok suslu acaba begenırmı.kadında snir olmustur bana :KK9: kendime almıyorum hediye dedim en son
yaw bak işte gerçekten çok teşekkür ederimmm gizemcimmm :KK16:çok yordum seni yaa kıyamam:KK19::KK19:

:KK76::KK76::KK76::KK76:

kurbanım iyice catlayacak meraktan amaa bende katilimi bulamadım banane söylemicem hiç bi ip uçu vermiciimm daahada :KK36:

X