2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

bende alırken epey utandım ama sonra alısıyorsun yani.yok bu olmasın şu cok suslu acaba begenırmı.kadında snir olmustur bana :KK9: kendime almıyorum hediye dedim en son
Kızlar bu arada o kadar güzel şeyler yaptım ki bakıp bakıp seviyorum:KK9:
Bitti aslında el işlerim çok acele yaptım biraz kolum ağrıdı açıkcası Çarşambaya yetişsin diye ama sonra karar değiştirdim neyse hızlı hızlı ördüm,ettim bitirdim çikolatayı da aldım bugün ama şey...kem..küm..ben o 'Kırmızı' şeyden almasam olmaz mı?:KK30:
Azıcık utanıyorum da.Hani bana alınmasa da olur. duyuyor musun ey sessiz-sedasız ip uçsuz katilim:KK24:

yaaaaa bende şüpheleniyim yaaaa... katilim beni de arasın sorsun, ben de hapşıınca hala canım çok yanıyo, misal şimdi hapşurdum, çok yaşa desin bari katilimmmmmmm

Recep İvedik ağzıyla cevap veriyorum:
Çaakkkaalll biri çok yaşa diyecek hemen anlayacaksın değil mi?

Kızlar o zaman ne yapıyoruz herkes amayaa 'ya Çok yaşa diyor hadi bakalım..Çok yaşa amayaa:KK52:

Kızlar bu arada o kadar güzel şeyler yaptım ki bakıp bakıp seviyorum:KK9:
Bitti aslında el işlerim çok acele yaptım biraz kolum ağrıdı açıkcası Çarşambaya yetişsin diye ama sonra karar değiştirdim neyse hızlı hızlı ördüm,ettim bitirdim çikolatayı da aldım bugün ama şey...kem..küm..ben o 'Kırmızı' şeyden almasam olmaz mı?:KK30:
Azıcık utanıyorum da.Hani bana alınmasa da olur. duyuyor musun ey sessiz-sedasız ip uçsuz katilim:KK24:

O kadar emek sarfetmişsin kuzum. Kırmızı şey olmasa da olur. Ben de hamileyim zaten, giymem yani :KK52:

bende alırken epey utandım ama sonra alısıyorsun yani.yok bu olmasın şu cok suslu acaba begenırmı.kadında snir olmustur bana :KK9: kendime almıyorum hediye dedim en son

Şöyle diyor muşum düşünsene 'Aaaa yok kendime almıyorum ben Kadınlar Kulubü'nde Gizem diye biri var o çok istedi illa olacak dedi ona alıyorum:KK52:

Son düzenleme:
Recep İvedik ağzıyla cevap veriyorum:
Çaakkkaalll biri çok yaşa diyecek hemen anlayacaksın değil mi?

Kızlar o zaman ne yapıyoruz herkes amayaa 'ya Çok yaşa diyor hadi bakalım..Çok yaşa amayaa:KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52: kız mesaj falan atıy bu katiller, arıyolar soruyolar, geçmiş olsun diyen var... bende katilime dedim o yüzden, unutulmuş hissediyom kız kendimi..... yazık banaaaa....

hem senden başka çok yaşa diyen de çıkmadı... hımmmmmm acaba mı ki?????

:KK9: olarrr.yanii zaten kndıne almıcaksın dgru demıs olrsun.yda bi magazadan al.senın pesınde gezmıceklerı bı yere gir :KK34:
Şöyle diyor muşum düşünsene 'Aaaa yok kendime almıyorum ben Kadınlar Kulubü'nde Gizem diye biri var o çok istedi illa olacak dedi ona alıyorum:KK52:

Çok sevdim burda yazışmayı ama oğlum şu an uyuduğu için katılabiliyorum normalde bu saatte uyumaz 3-4 gündür deli ediyor beni 1-2 hatta 3 e kadar uyumuyor o zaman da siz uyuyor oluyorsunuz tek başıma kalıyom aha bu koskoca topic te:KK14:

hepinizde iyi yaşayın tamam yaaaa :KK43:((((((((((((( sizde değilsiniz... face de candy crash oynuyomusunuz? oyunu geçemeyince orda bi kız çıkıp hııı hııııı diye ağlamaklı bi ses çıkarıyo ya, dudak büküp, hah işte tam o moddayım

:KK52::KK52::KK52::KK52: kız mesaj falan atıy bu katiller, arıyolar soruyolar, geçmiş olsun diyen var... bende katilime dedim o yüzden, unutulmuş hissediyom kız kendimi..... yazık banaaaa....

hem senden başka çok yaşa diyen de çıkmadı... hımmmmmm acaba mı ki?????

Vay be demek mesaj atan var ha.İyi de ben no vermedim ki:KK52:
Kurbanımda ses-seda da yok zaten o yüzden siz şüphelenmeyim boşuna:KK52:

hepinizde iyi yaşayın tamam yaaaa :KK43:((((((((((((( sizde değilsiniz... face de candy crash oynuyomusunuz? oyunu geçemeyince orda bi kız çıkıp hııı hııııı diye ağlamaklı bi ses çıkarıyo ya, dudak büküp, hah işte tam o moddayım

Sen tilki olursan biz kuyruğun oluruz yeaavvrummm:KK76:Gazoz içer misin? ( Cosssss...)

aaa ben de artık genelde 4 e dogru yatar oldum.denk gelırsek yazarm ben sana :)
Çok sevdim burda yazışmayı ama oğlum şu an uyuduğu için katılabiliyorum normalde bu saatte uyumaz 3-4 gündür deli ediyor beni 1-2 hatta 3 e kadar uyumuyor o zaman da siz uyuyor oluyorsunuz tek başıma kalıyom aha bu koskoca topic te:KK14:

Şimdilik aranızdan ayrılacak olup bu süre zarfında boş durmayacağımı belirtmek isterim efendim.
İnşaallah alnımızın akıyla kavgasız-gürültüsüz bitiririz bu etkinliği.Kızlar sanıyorum 2010'da yapmıştık ilk.Geçen gün o konuyu bulup okudum çok güzel bir duygu inanın.Orada da ufak-tefek kırgınlıklar yanlış anlaşılmalar olmuştu, olacak tabi ki insanız, kadınız, kırılgan varlıklarız.Aslolan bunun bir anı olarak yapıldığını anlamamız.Yıllardır bu sitedeyim, ne kavgalar- gürültüler yanlış anlamaalr okudum hatta bizzat içinde oldum.3 yıla yakın moderatörlük yaptım burda 2 defa ban yedim:KK30:Yani lafın kısası koskocaman bir site ve birsürü kadın elbette ki alınganlık ta olacak kırgınlıklar da.Dileğim en azıyla bitirmek bu organizeyi.Bir-kaç yıl sonra bunları okumak çok keyifli oluyor .Hele ki burdan edinilen dostluklar paha biçilemez.Sanal-manal ama yeri gelince bunu gerçeğe dönüştürmek te bizim elimizde.

Ne konuştum be..Neyse gidiyorum artık yanaklarınızdan mıncırıyorum.Seviyorum burayı be!:KK33:

Canım sıkkın..
Dün bir ruya gördüm, beni çok etkiledi.. herşeyi ama herşeyi silmiştim.. resmen ikanser gibi.. çok sinsi.. bir anda durduk yere çıkabiliyor.. çok ufacık şeylerden..

yorgunum, kendimle mücadele edecek gücüm yok.. mutsuzum.. hissizim..
ve biliyosun günlüğüm seçemedeğim bir yolda zorla yürümeye çalışıyorum.
zor biliyorsun dimi.

ağlamak istiyorum, onu bile beceremiyorum artık.

Canım sıkkın..
Dün bir ruya gördüm, beni çok etkiledi.. herşeyi ama herşeyi silmiştim.. resmen ikanser gibi.. çok sinsi.. bir anda durduk yere çıkabiliyor.. çok ufacık şeylerden..

yorgunum, kendimle mücadele edecek gücüm yok.. mutsuzum.. hissizim..
ve biliyosun günlüğüm seçemedeğim bir yolda zorla yürümeye çalışıyorum.
zor biliyorsun dimi.

ağlamak istiyorum, onu bile beceremiyorum artık.

Yanlış yere mi geldi bu mektup?:2:

X