2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kızlar benim çikolata ve kırmızı don kaldı ama hiçbi yerde kırmızıyı bulamadım .mecbur beklicem kırmızılar için.ama hazır olsa bile erken göndermicem.mecbur kalmadıkça benim katilim de erken göndermesin lütfeeeen :KK52: adı üstünde yılbaşı çekilişi bu arkidişler bu yüzden 20 gün önceden göndermeye gerek yokkk.katilim duyy beniii :KK53:

senin nezninde hepinize söyliyim, tüm hamişler bi avazda inşallah sağlıkla kucaklarına alsınlar bebişlerini.... doğum sırasında da akıllarına gelirse, Rabbim evlat isteyen herkese, sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et diye de dua ederlerse çok bi makbule geçer yani :KK34:

Kuzum ben bebek istediğini öğrendiğimden beri her akşam senin için de, bebek isteyen diğer arkadaşlar için de dua ediyorum :KK54: Bu arada duan için de Allah razı olsun tatlım. Sana da tez zamanda nasip etsin

Son düzenleme:
kurbanım da ortada yok zaten ben söylüyorum ben dinliyorum :KK1: ne meraksız çıktı arkadaş yaa benim kurbanımmm :KK16:
kurban olduğum az gel merak et beni yaaaa :KK52::KK52::KK52:

Kuzum ben bebek istediğini öğrendiğimden beri her akşam senin için de, bebek isteyen diğer arkadaşlar için de dua ediyorum :KK54: Bu arada duan için de Allah razı olsun tatlım. Sana da tez zamanda nasip etsin

canım benim sağol, Allah senden de razı olsun:KK54: amin inşallah.... şu ameliyatı oldum ya, doktor ilk yanıma geldiğinde "hadi bi sonraki sebebin sezeryan olur inşallah" dedi, ona bile inşallah dedim :) ben hep doğal yolla hamile kalıyım, doğal doğurayım falan isterdim ama tabi buna da şükür.....

bende bi ip ucu daha vericem benim kurbanım bekarrrr :KK1: söylemiş miydim bunu
bi daha ip ucu vereyim yok başka verecek ip ucu kalmadı kiii :KK16:

canım benim sağol, Allah senden de razı olsun:KK54: amin inşallah.... şu ameliyatı oldum ya, doktor ilk yanıma geldiğinde "hadi bi sonraki sebebin sezeryan olur inşallah" dedi, ona bile inşallah dedim :) ben hep doğal yolla hamile kalıyım, doğal doğurayım falan isterdim ama tabi buna da şükür.....

Olsun canım yaa. Allahım hayırlısı neyse o şekilde versin. Hadi inşallah da tez zamanda versin :KK16:

Amayaa canım benim inşallah bebeğin olur ve inşallah sıkıntısız sorunsuz bulantısız laylaylom bi hamilelik geçirirsinnn .amiiinnn:KK16::KK16:

Ahaaaa kendime yeni bir katil şüphelisi bulduuuuuummmm... Bence benim katilim de kurbanım gibi bekar :KK23:

bende mesaj atmasını istiyom ama cep no vermemiştim, sabit tele mesaj atılabiliyo mu yaaaa
:KK52:
ben de hiç kopya vermediydim ama vercem :KK53:
benim kurbanım istanbuldan değil ve de evli :KK53:
Buldum seni katilim:KK51:

bende bi ip ucu daha vericem benim kurbanım bekarrrr :KK1: söylemiş miydim bunu
bi daha ip ucu vereyim yok başka verecek ip ucu kalmadı kiii :KK16:

Senden şüphelenmiştim ama boşaymış al resimlerini ver mektuplarımı:KK19:

Çarşamba günü hediyelerimi yollamaktan vazgeçtim, çünkü gerçekten erken oluyor.Bu arada kurbanım da hiç merak etmiyor zaten:KK9:
Neyse haftaya Pazartesi Ptt den gönderim yapmayı düşünüyorum e koskoca 20 günde de gider artık kaplumbağa değil ya bu:KK55:

Çarşamba günü hediyelerimi yollamaktan vazgeçtim, çünkü gerçekten erken oluyor.Bu arada kurbanım da hiç merak etmiyor zaten:KK9:
Neyse haftaya Pazartesi Ptt den gönderim yapmayı düşünüyorum e koskoca 20 günde de gider artık kaplumbağa değil ya bu:KK55:

Farketmeden 2. ipucunu da verdim iyi mi? İpi komple vereceğim bu gazla biri beni durdursun Sevgi gel üstüme otur sesim çıkmasın :KK52::KK52::KK52:

Kızlar bu arada o kadar güzel şeyler yaptım ki bakıp bakıp seviyorum:KK9:
Bitti aslında el işlerim çok acele yaptım biraz kolum ağrıdı açıkcası Çarşambaya yetişsin diye ama sonra karar değiştirdim neyse hızlı hızlı ördüm,ettim bitirdim çikolatayı da aldım bugün ama şey...kem..küm..ben o 'Kırmızı' şeyden almasam olmaz mı?:KK30:
Azıcık utanıyorum da.Hani bana alınmasa da olur. duyuyor musun ey sessiz-sedasız ip uçsuz katilim:KK24:

yaaaaa bende şüpheleniyim yaaaa... katilim beni de arasın sorsun, ben de hapşıınca hala canım çok yanıyo, misal şimdi hapşurdum, çok yaşa desin bari katilimmmmmmm

X