2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

o sonsuz mutlulugun darısı bana ve sevdgıme ınsallah
hep mutlu olun :!6:

böyle bi hikaye bnde biliyorum

negüzel hayırlısı olmuş işte. cok sevindim senin adınaa.

bir kac kısı elesın işte ip ucu veriyorum eleyın dıe evet koskoca istanbulda oturuyor kurbanımm.bu aksam mektubunuda yazıcam paketlemesınıde yapıcam koyarım fotoğrafnı son halinin
ankara mı

istanbul ozaman olmadı izmir dicen..

yani katilim degilsn

bir kac kısı elesın işte ip ucu veriyorum eleyın dıe evet koskoca istanbulda oturuyor kurbanımm.bu aksam mektubunuda yazıcam paketlemesınıde yapıcam koyarım fotoğrafnı son halinin

ters köşede yapıo olabilrsin inanmıorm

resimleride merakla bekliorm

benim kurbanım izmirden değil :) çok izmirli olduğundan bunu söyledim
hamile değil :) hamile olmak istiyo olabilir çocuğu da olabilir o kadarını bilemiyorum, ama şu an hamile değil.

senide eliyorum o zaman çocuguda olabilir diyorsun ben bekarım çocugum olamaz ki benim katilim kesin alangu kesin kesin kesin

kızlar lütfen herkes aynı gün göndersin hediyelerini sonuçta bir kural kondu erken gönderim olmasın lütfen

Ben erken gönderdim nolcakmış

sanırım senin özel bir durumun oldugunda erken gönderdin diye hatırlıyorum bir kural konduysa herkes ona uymalı dimi ama o zaman neden tarih belirliyoruz belirlenmesin herkes istediği zaman yollasın o zaman bir düzen ciddiyet kalmaz

ahahahah neden olmasınnn tamam ılerleyen saatlerde ınsallah.zaten canım sıkkın bu aksam.kayınvalıde adayım gene butun moralımı aldı goturdu

napıyo bu kaynanalarr yahu

bnm sevgili kayınvalide adayım cok iyidide sanırım bnm degill artık

benımkılerde bana kızım derler ama yaptıkları seyler hıc hos degıl yani... cocuk dogurmakla anne baba, lafda soylemekle ıyı olunmuyor maleseff .((
bnmki mukemmeldi

anne ve baba adaylarımdı yani. kayınbaba yada kaynana olmayacaklardı ama sanırm bana rahat battı

benımkılerde bana kızım derler ama yaptıkları seyler hıc hos degıl yani... cocuk dogurmakla anne baba, lafda soylemekle ıyı olunmuyor maleseff .((

haklısın.. ama cokta sıkma bence canını. tabii sevgili eş adayında sana ayak uyduabiliyosaa...

ne yapıolar canını sıkcak ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…