2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

mesela bızı hep dıblerınde ıstıyorlar vik vik sorun yapıyorlr ızın alıp bı yere gıtmesı cok zor oluyor.ben aılemden ızın alablıyorken babası huzurluk cıkartıyor herseye alınıyor trip atıyor... annesi tam bir beleşçi.. gorumcem bızım mutlulugumuzu kıskanıyor bna baya kotu seyler yaptı dedi... bunlar bazıları ıste.allahtan erkek arkadsım nasıl bı aılesı oldugunu bılıyor ama bu sorunları cozmeye yetmıyor.oda ıstemezdı boyle olmasını of of..
haklısın.. ama cokta sıkma bence canını. tabii sevgili eş adayında sana ayak uyduabiliyosaa...

ne yapıolar canını sıkcak ?

mesela bızı hep dıblerınde ıstıyorlar vik vik sorun yapıyorlr ızın alıp bı yere gıtmesı cok zor oluyor.ben aılemden ızın alablıyorken babası huzurluk cıkartıyor herseye alınıyor trip atıyor... annesi tam bir beleşçi.. gorumcem bızım mutlulugumuzu kıskanıyor bna baya kotu seyler yaptı dedi... bunlar bazıları ıste.allahtan erkek arkadsım nasıl bı aılesı oldugunu bılıyor ama bu sorunları cozmeye yetmıyor.oda ıstemezdı boyle olmasını of of..

biide askerdeyymş neyseki dönmesine az kalmşş..
tek erkek cocuk mu ? oyüzden mi baskı var böyle acaba.
ama herşeye ragmen evlendikten sonra düzene girer herşey diye düşünüyorum

30 sayfa okudum nerdeyse hala bir ipucu bulamadım yaw katilimden:KK53::KK53::KK53:
birazcık bana ışık yaksada bende biraz hop hop etsem :KK52::KK52::KK52:
bu arada kızlar gelemedim çucumun eşyalarını düzenledim ve sancılarım başladı.inşallah kurbanımın hediyelerinide yarın tamamlıyacağım.umarım doğurmadan yollıyabilirim:KK1:

hayır ablası 4 yas buyuk evlı deıl bu gıdıslede evlenemıcek ondan bu kıskanclıgı gıbıme gelıyor.bırde erkek ıkızı var cıft yumurta ıkızı.evet az kaldı ama oda ayrı bı sorun.farklı sehırlerdeyız gene gorusmemız skıntı olcak of Allahımm... umarım canım oyle olur tabı evleneblırsek :KK9:
biide askerdeyymş neyseki dönmesine az kalmşş..
tek erkek cocuk mu ? oyüzden mi baskı var böyle acaba.
ama herşeye ragmen evlendikten sonra düzene girer herşey diye düşünüyorum

hayır ablası 4 yas buyuk evlı deıl bu gıdıslede evlenemıcek ondan bu kıskanclıgı gıbıme gelıyor.bırde erkek ıkızı var cıft yumurta ıkızı.evet az kaldı ama oda ayrı bı sorun.farklı sehırlerdeyız gene gorusmemız skıntı olcak of Allahımm... umarım canım oyle olur tabı evleneblırsek :KK9:

Sıkma canını kendinden de ödün verme eden mutlaka bulur mesafeli olmak en iyi çözüm galiba, gerçi benimkiler çok iyiler hic sorun yaşamadım benim esim sorun olmasina asla izin vermez, ezdirme kendini, tabi bunu saygıni bozmadan yap ben ilk evliligimde çok çektim kayinvalidemden ve bu sebeple evliligim bitti eski kocam izinsiz tuvalete bile gitmezdi sanirim tecrube kaziklarlarla kazaniliyor

ayy bna ayrı şehirler deme. bnm derdimde bu yürütemiyorum yahu.. olmuyooo :KK30:

olabilir de olmaya bilir de..... hamileler de merak da kalmasın diye söylemiştim onu

Bekarım ama hamilelere özendim demiştim şimdiiii ben olabilir miyim ki :KK53: Katilim olsana amayaaaaaa :KK52:

ip ucu işte sizeee.meraklanın diye yaptım acık acık soleym mi yani yemezlerr :KK9: kurbanım cok kalabalık bir şehirde oturuyor...

Hoşgeldin canım :) Ben istanbuldan katılıyorum yarışmaya, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum yoksa senin kurbanın mıyım acep? :)

bızde suan kavga ettık hersey maf oldu gene.... boyle olmıcak gercekten bıktım aılesındende olanlardanda .cok kotuyum

Ah canım benim inşallah çözersiniz sorunu ya :/ Hani derler ya anne baba önemli değil yeterki iki kişi anlaşsın diye. Bence öyle olmuyo yani annesi babası sorun çıkartınca illa çiftler arasında da sorun oluyo. Umarım beraberliğinizin ilerisinde sorun yaşamazsınız bu yüzden:26::26:

Kızlar ben gelince kayboluyosunuz gidince sohbet koyulaşıyo kıskandımmmmmmmmmmmmmmm

3 saattir telefondayız balkondaydım sağ elim felç geçrdi galiba biileğim kaldı ole :S ayrılmak istedi.... acayip kotuyum
Bekarım ama hamilelere özendim demiştim şimdiiii ben olabilir miyim ki :KK53: Katilim olsana amayaaaaaa :KK52:

Hoşgeldin canım :) Ben istanbuldan katılıyorum yarışmaya, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum yoksa senin kurbanın mıyım acep? :)

Ah canım benim inşallah çözersiniz sorunu ya :/ Hani derler ya anne baba önemli değil yeterki iki kişi anlaşsın diye. Bence öyle olmuyo yani annesi babası sorun çıkartınca illa çiftler arasında da sorun oluyo. Umarım beraberliğinizin ilerisinde sorun yaşamazsınız bu yüzden:26::26:

Kızlar ben gelince kayboluyosunuz gidince sohbet koyulaşıyo kıskandımmmmmmmmmmmmmmm

3 saattir telefondayız balkondaydım sağ elim felç geçrdi galiba biileğim kaldı ole :S ayrılmak istedi.... acayip kotuyum

Canım sinirle kalkan zararla oturur derler. Bende ikinizinde biraz sakinleşmeye ihtiyacı var. Üzülme aranızda başka sorunlar yoksa halledersiniz bunu :/

Yanlış anlamadıysam okuduklarımdan sevgilin askerde şuan. 15 ay asker yolu beklemiş biri olarak sakın üstüne gitme derim alttan al şimdi ya sakinleşince konuşup anlaşın yada kapatın şimdilik konuyu gelince yüzyüze halledin. ama sakın ayrılık kararını bir anda vermesine izin verme :KK43:

bnm kurbanım pek şanslı yahuuu..

ellerimle hazırlıyorum 3 saattir ugraşıyorum ben bile şimdiden cok begendim acaba o begenicek mii :26:
Ben de bugün kendi yaptıklarıma hayran kaldım ayıptır söylemesi.Kızlar sohbete çok gelemiyorum çünkü ancak yetiştirebileceğim gibi

Son düzenleme:
Gizemcim laptobun şarjı bitmek üzere, sabahta erken kalkıcam kursum var çıkıyorum şimdi. Seni diğer hatunlara bırakıyorum üzülme ama canım :KK43:

İmzana bayıldımmmm

Sagopa Kajmer'e ait bir şarkının sözleri.Cümle Mühendisi.Burada bir bayana kızıp yazmıştım , sevdim öyle kaldı ..Teşekkür derim güzelim.Bu saatte sadece ben okuyup yorum atarım sanıyordum baktım siz varmışsınız sevindim benim sıpa 2 de uyudu ancak girebildim.

Son düzenleme:
asıl benim kurbanım çok şanslı.... :KK34: mektup için yaklaşık bir saatimi ayırdım.... umarım katilimde bana böyle özenir, burdadır, konuşuyoruzdur da ben farkında değilimdir.... bunu çok istiyorum.... en çok mektuba özendim valla... çok da beğendim.... baaaaakkkkkEki Görüntüle 878775

Çok beğendim benim olsun mu o mektup?:KK30:

evet canım son 1 ayımız ama olanlaara bak...... olan oldu ztn cıleden cıkmıs durumda.hatalarımda var bılıyorum ama artık cok yoruldugumuzu bıızı bu durumn cok yıprattgını soluyor.almasına ızın vermedım bıraz kafasnı toplucak karar verıcekmıs.ınanamıyorum ya.ölsede benden ayrılmazdı bunu onu tanıyan herkes bılır.bıldıgın çöktüm...
Canım sinirle kalkan zararla oturur derler. Bende ikinizinde biraz sakinleşmeye ihtiyacı var. Üzülme aranızda başka sorunlar yoksa halledersiniz bunu :/

Yanlış anlamadıysam okuduklarımdan sevgilin askerde şuan. 15 ay asker yolu beklemiş biri olarak sakın üstüne gitme derim alttan al şimdi ya sakinleşince konuşup anlaşın yada kapatın şimdilik konuyu gelince yüzyüze halledin. ama sakın ayrılık kararını bir anda vermesine izin verme :KK43:

sanırım senin özel bir durumun oldugunda erken gönderdin diye hatırlıyorum:KK6: bir kural konduysa herkes ona uymalı dimi ama o zaman neden tarih belirliyoruz belirlenmesin herkes istediği zaman yollasın o zaman bir düzen ciddiyet kalmaz :KK12::KK12:

Ben de erken göndermeyi düşünüyorum Sevgiyle de aynı karar vardık.Küçük bir ilçede yaşıyorum kargo haftada bir geliyor, benim özel kargoya vermem için de ile gitmem gerekiyor. İl bize 1,5 saat uzaklıkta.Çarşamba günü eşim ile gidecek eğer örgüm yetişirse onunla birlikte göndereceğim yetişmezse ayın 7 si gibi burdaki Ptt den gönderim yapmayı düşünüyorum , belki de daha erken çünkü karşımdaki insanın mağdur olmasını istemiyorum.Durum böyle işte.

günaydınlarrr:KK16: dün akşam gece yarısına kadar hediyelerini paketlemek için uğraştımm çok güzel oldularrr sıra mektubu yazmaya geldi :KK76: çok ciciler yaaaa:KK52:

X