2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

benım kurbanım cok şirin birine benzyo her nkdr kendyle konusamasam da :KK23:
buyuk bı tane ıpucu vryım hadı :KK1:
kurbanım evli ama henz hamıle degııll :KK24:

Ya gelene kadar çatlarsam? :KK53:

Kıyamam ben katilciğime, minicik bir hediye ve mektubu gelse dünyalar benim olacak kiii :KK16: Zaten çok sevdim kendisini :KK16:

aman dikkaatt :KK53:

orası öylee .. düşünülmek güzel tanımadıgın birini düşünmekte güzel.
ne güzel bi forumdur burası pek şanslıyız :KK12::13:

ozaman bende dün veremediğim ip ucunu bugun vereyiiim.benım katılım hamile değiiil :KK9: cok acıklayıcı oldu di mii.

bide görümcemle aynı ismi taşıyor.görümcemi hiç sevmem ama onu cok ama cok sevmek ıstıyorum canım kurbanımm :KK16:

ozaman bende dün veremediğim ip ucunu bugun vereyiiim.benım katılım hamile değiiil :KK9: cok acıklayıcı oldu di mii.

bide görümcemle aynı ismi taşıyor.görümcemi hiç sevmem ama onu cok ama cok sevmek ıstıyorum canım kurbanımm :KK16:

kız görümcenin adı neydi yaaaa

ben bekarım henzzzz :)

bekarım :KK1:
sonsuza dek böyle kalcam sanırım :KK52:

valla ben de öyle sanıyodum "sonsuza dek".... sonra hem de hiç olmaz dediğim bi şekilde, görücü usulüyle "sonsuza dek" mutlu yaşamayı umduğum adamla tanıştım, 3 ay içinde evlenmeye karar verdik ve 5. ay nişanlandık, 10. ay evlendik şekerim....

darısı başınıza

valla ben de öyle sanıyodum "sonsuza dek".... sonra hem de hiç olmaz dediğim bi şekilde, görücü usulüyle "sonsuza dek" mutlu yaşamayı umduğum adamla tanıştım, 3 ay içinde evlenmeye karar verdik ve 5. ay nişanlandık, 10. ay evlendik şekerim....

darısı başınıza

yeni bitiyo gibi ilişkim. yine yeni yeniden miydi o :KK1:

bnmde öyle olcak en sonunda. salcam gitcek evlencem yoksa sanmıyorum olabilcegini..

sonsuza dek mutlu kalın inşallahh :KK54:

ayyy bide ne diycm, hani hep derler ya dilim tutuldu, hayır diyemedim falan diye bu evlilik hikayelerinde, bende hep olur mu canım öyle şey derdim.... yarim'le üç kez sadece bu iş olmaz demek için buluştum. üçüncü buluşmamızda adam elimi tuttu da ben çekmedim, çekemedim ya kız

X