2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

valla canım çok özenmişsin eline sağlık inşallah sende bukadar şanslı olursun

ah inşallahhhhh :))))))))))))))))))) hiç tahminim kalmadı elimde vallahi, fos çıktı tahminlerim o yüzden sabırla bekleyip görcezzzz:KK54:

Ahhh canım benim ne zahmet ettin. Beğendim tabi :KK23:

beğenmen yeter kuzum sana da yazarım :)

neler yazdın içine merak ettim dışı çok güzel görünüyor :)

onu da kurbanıma sorarsınız artık şekercim.... herşeyi ben gösterip söyleyince olur mu yaaaa:KK34:

merhaba kızlar :KK16:
ben de hediyelerimi tamamlayıp paketlerimi hazırladım :KK52:
sadece çikolatam kaldı bi de 3 tane paketime üste yapıştırılan süslerden yetmedi onu da aldımmıydı işim hazırrrr
en haftaya c.tesi yollamayı düşünüyorum çünkü eşimle arabayla götürücez.. sanırım kutu büyük olcak çarşı içinde koca kutuyla gezmeyeyim :KK9:
eksiklikleri de tamamlayıp kolileyip haftaya c.tesi yollucam kurbanımın da da muhtemelen salı günü eline geçer yani 9 aralıkta
1 gün önce olmuş olcak çok değil :KK53:

işte paketlerimmmmm :KK52:Eki Görüntüle 878314

ahh canım yaaa ne zahmet ettin ayy sabırsızlıkla beklicem gelmelerini :KK16:

kızlar sevgi hediyelerini aldı neden resimleri paylaşmadı paylaştıda benmi görmedim acaba hediyelerimiz geldi diye topicmi açsak sevgicim açsana topik yaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben aldım hediyelerimi kızlar ama telden girdiğim için yükleyemiyorum nasıl yapsakki ya :KK43:

sevgicim topic açarmısın yılbaşı hediyelerimiz diye herkes oraya yüklesin orda mesaj yazmak yasak olsun sdece resimler yüklensin

X