2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

BEN ARAMIYORUMKİİİİİİİİİİİİİİİİİ. VALLA BEN GONDERECEĞİM ŞEYLERLE UĞRAŞIYORUM ONU ARAMAYA ZAMANIM YOKK O BULSUN BENİİ:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

valla canım en iyisini yapıyorsun aramamakla.ben arıyorumda ne oluyo :KK15: meraklandığımla kalıyorum.katilim oynuyo benle
burdan ona sesleniyorum bu maçın rövanşı da olacak canım hele bi gönder sen hediyeleri bak ben sana neler yapıcam :KK33:

valla canım en iyisini yapıyorsun aramamakla.ben arıyorumda ne oluyo :KK15: Meraklandığımla kalıyorum.katilim oynuyo benle
burdan ona sesleniyorum bu maçın rövanşı da olacak canım hele bi gönder sen hediyeleri bak ben sana neler yapıcam :KK33:

valla ben değilimmm soylimm peşin peşinn. O kadar çok hediyen varkii onla uğraşıyor galibaa:KK52::KK52::KK52:

bugun hediyelerimii almaya cıkıyorumm ..istedigim gbi şeyler bulurum umarrıımm..

geldigimmde kendimi daha iyi ifade edicem nelerden hoşlanırım yazıcam katilime yardımcı olcam :KK1:

bişey daha eklemek gerekirsee..

burayla ilgilenmeyen cekilişi unutmş gbi hissettiginiz katılımcılara haber verin bencee çünkü bende yeni farkettim burda bunların konuşuldugunu..

şimmdi gidiyoooruumm :KK12:

Offffffff çok sinirliyimmm elllerimle tek tek uğraşarak yaptığım bılek ve kolyeyi hastanın kızı bıcırıkkk yuzunden karıştırdımmmm.... şu kızlar ne çok gevezee ya.maşşalla hiç susmuyor

sen nerde çalışıyon kuzum ya

özel muayenehanede kadın doğum doktorlarının yanında. Bilgisayarın başında olduğum için hemen boş anımda devam ediyorum hediyeme am ahastanın kızı yuzunden 5 kere açtımm.bide ne suslu goruceksin takılar takmış çantasıda elinde

özel muayenehanede kadın doğum doktorlarının yanında. Bilgisayarın başında olduğum için hemen boş anımda devam ediyorum hediyeme am ahastanın kızı yuzunden 5 kere açtımm.bide ne suslu goruceksin takılar takmış çantasıda elinde

ah ah o süslüler yok mu o süslüler....

merhaba kızlar :KK16:
ben de hediyelerimi tamamlayıp paketlerimi hazırladım :KK52:
sadece çikolatam kaldı bi de 3 tane paketime üste yapıştırılan süslerden yetmedi onu da aldımmıydı işim hazırrrr
en haftaya c.tesi yollamayı düşünüyorum çünkü eşimle arabayla götürücez.. sanırım kutu büyük olcak çarşı içinde koca kutuyla gezmeyeyim :KK9:
eksiklikleri de tamamlayıp kolileyip haftaya c.tesi yollucam kurbanımın da da muhtemelen salı günü eline geçer yani 9 aralıkta
1 gün önce olmuş olcak çok değil :KK53:

işte paketlerimmmmm :KK52: $1464686_3676869176038_1286814936_n.jpg

sadece çikolatam kaldı bi de 3 tane paketime üste yapıştırılan süslerden yetmedi onu da aldımmıydı işim hazırrrr
en haftaya c.tesi yollamayı düşünüyorum çünkü eşimle arabayla götürücez.. sanırım kutu büyük olcak çarşı içinde koca kutuyla gezmeyeyim :KK9:
eksiklikleri de tamamlayıp kolileyip haftaya c.tesi yollucam kurbanımın da da muhtemelen salı günü eline geçer yani 9 aralıkta

işte paketlerimmmmm :KK52:Eki Görüntüle 878314

Ayy maşallah bu da bitirmiş... Yaa ben bitirsem de ayın 10una kadar öyle gözümün önünde paketli paketli tutamam. Hediye bana alınmış gibi hissederim :KK53: Hem de ekleyecek bi şey bulurum sürekli ve paketi tekrar açmak durumunda kalırım. O yüzden göndermeden 1 gün önce paketlemeyi düşünüyorum :KK53:

Bu arada kırmızı donu nerden buldun canım yaa, ben bulamadım? :KK52:

işte paketlerimmmmm :KK52:Eki Görüntüle 878314

eline koluna yüreğine sağlık şekerim, pek de şirinlermiş.... ben de göndermek için sabırsızlanıyorum. hatta şu anda mektubumu yazıyorummmmm

kızlar ya alakasız ama kardeşimin dügünü var elinde abiyesi olan bana yollasa bende giysem dua etsem :KK53::KK53::KK53:
geri inşallh tertemiz yollasam olmazmı​

X