2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

şu altta yer alan sözün var ya, süpermiş... hatta tanıtım topiğinde farketmiştim o sözü... tebrik edesim geldi benim seni....

benim kurbanım pek aktif değil, umarım beğenir aldıklarımı. bu ameliyat son dakika golü oldu benim için. umarım dışarı çıkabilecek kadar iyi olurum da güzel güzel alışveriş yapabilirim.... yoksa netten bakıcam artık :KK43:

hehe teşekkür ederim canım :) ama öyle yani haddi bilmek lazım derim her zaman :)

ayy geçmiş olsun canım..neden beğenmesin ki sonuçta onu düşünerek alıcaksın mutlaka sevicektir :)
pozitif enerjinide göderirsin içinde ohh mis :)

benım sevgılı arkdasımda suan burda yokk :KK17: şimdı dısarı cıkıyorum ona hediyecikler almaya.Umarım hepsini beğenir :KK16:

sabah iskiden suyu kesmeye gelmişler adam diyo abla suyu kesiyimi borcunuz var bana soruyooo :KK1::KK1:

dedim kes eminmisin diyo :KK17::KK17:
bende dedimki kesmeye geldiysen kes git:KK47:

yok abla öderim dersen gideyim ben diyo hey allahım ya :KK9::KK9:

gittim iskiye 283 tl diyo işyerimi diyo yok dedim hamam işletiyom ben dedim bi daha bak 11 tl su faturam var gelmiş su kesiyo ipneler :nazar:

Çatlaksın sen yaaa hiç gülesim yoktuu :KK9: :KK9:

ayyy merak ettim şimdi neymiş o bilmediğimiz yöntem yaa ben bilmiyorum hiç.doktora sormadım gerçi ama sorulacak gibi değildi ki hiç bişi belli olmuyo eli ayağı bile zor seçiliyrdu.bende bilesem o yöntemi sorarım dr.a 16 aralıkta bi daha gidicem. ama çatlicam meraktan.gerçi fark etmez kız erkek ama bi an önce öğrenip ona göre isim bulacaz yaani di mi :KK51: benimki çin takvimine göre erkek,biyolojik takvime göre kız,yüzük testine göre erkek,belirtilere göre her ikisi karışık :KK52: kafam çok karışık yaaaniii

Canım burada bi topikte okumuştum ben de onu. Çok mantıklı geldi. Özelden linki yollayayım bakarsın. Hem zevkli oluyor öyle tahminlerde bulunmak :KK16:

Ben erken dönem bulantılarıma göre kız olacağını düşünsem de kesin erkek olacak diyorum :KK53: Çin takvimine göre tam sınırda olduğum için de ikilemdeyim zaten. Haha çekilişte kime çıktığımız gibi bu da çok merak uyandırıcı bir şey :KK9:

Bu arada 2014 Haziran anneleri topiğine sen de gelsene :)

BENIM HEDİYE GONDERECEĞİM KİŞİYE NE YOLLASAM AZ YA.BİRAZ SIKIŞIĞIM HERŞEYIN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALŞICAMDA:KK14:

ama öyle düşünme canım ya :/ gönlünden ne koparsa yani , hediyenin büyüğü küçüğü olmaz çam sakızı çoban armağanı..senin düşünerek alman yeter bence..

yani burda kim daha güzel hediye alıcak yarışması yok ki diğmi..

amaç tanımadığımız bi hanımefendinin yüzünde tebessüm olmak :) güzel bir anı:KK16: hepsi bu

aynenn.elımden gelenın en ıyısnı ypmaya calısıcam ben umarım oda begenır gordugunde mutlu olr :KK16: ben ckıyorum smdı alısverısee.hepinizi cok opuyorum :KK54:
Yok açık vermeyelim ki heyecanı kaçmasın şimdiden ya :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar artık kopya vermek olmasın lütfen heyecanı kalmayacakkk:KK34:

sabah iskiden suyu kesmeye gelmişler adam diyo abla suyu kesiyimi borcunuz var bana soruyooo :KK1::KK1:

dedim kes eminmisin diyo :KK17::KK17:
bende dedimki kesmeye geldiysen kes git:KK47:

yok abla öderim dersen gideyim ben diyo hey allahım ya :KK9::KK9:

gittim iskiye 283 tl diyo işyerimi diyo yok dedim hamam işletiyom ben dedim bi daha bak 11 tl su faturam var gelmiş su kesiyo ipneler :nazar:

bizimki otomatik ödemede çok şükür öle bi dert olmaz yani inş.

Hımmmm benim kurbanım da çok güzel bir bayan :KK51: Facebooktan buldum kendisini hehe çok fenayım :KK9: Kıyamam neler yapıyorum haberi yok. :KK52:

X