2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

İnşallah hepimiz mutlu oluruz insanın hic tanimadigi birinden hediye almasi cok hoş :)

Herkese hayırlı olsun arkadaşlar...Ben kime çıktım acaba merak etmeye başladım :KK16:

kızlar az yazanlardan yakınmış benim de içime kurt düştü ek bir şeyler yazdım aslında önemli değil ne alırsa. önemli olan içinden gelerek ve sevgiyle hazırlanması ama işte hediye seçerken kararsız kalıyor insan.umarım yazdıklarım fikir verir hediyemi alacak kişiye:KK16:

bende aynen kendı yazdıklarıma bakıyorum destan yazmısım bıde baskalrınınkını okuyorum ben mı abartmısım dıyorm :KK1: ama kolaylık saglamak acısından cok yazmak ıyı bence benım hedıye alcagım kısı cok acıklamamıs ben cok korkyorm begenmezse dıye ya :KK9: yarın hedıye almaya baslarm galıba :KK1: umarm begendıreblırızz :))

ya benim alacağım kişi tanıtmış tanıtmasına da genelde sevmediklerinden bahsetmiş seçimde zorlanabilirim yani :) bende almaya başlayacağım hemen umarım beğenir:KK34:

arkadaşlar lütfen şu kısacık tanıtım yapıp kaçanlar birazdaha özenli anlatsınlart kendilerini aksi takdirde

kendini tanıtmayanlarda 1 paket çikolatayı alıp oturcak söyleyim 1.5 ay oldu bu çekilişi başlatalı el insaf yahu

girin tanıtın adam gibi

birde çekiliş yapıldıktan sonra kimseyi çekilişten çıkaramam kimsenin öyle bir lüksü yokkk:KK47::KK47:

ya benim alacağım kişi tanıtmış tanıtmasına da genelde sevmediklerinden bahsetmiş seçimde zorlanabilirim yani :) bende almaya başlayacağım hemen umarım beğenir:KK34:

ya var ya aynen seçim konusu cok zor umarım tam zevkine uygun secerz hedıyelerımızı de cooook mutlu ederız :KK16:

Evet, biz de zaten sırf böyle sıkıntı olmasın diye bol bol yazdık, değil mi? :KK76: Ama beğenmeme durumu olacağını sanmıyorum. Ne olursa olsun, tanımadığı birinden içinden geldiği şekilde hazırladığı, özendiği hediyeleri almak mutlu eder insanı :KK16:

bana hedıye alcak arkadsım bi dal çiçek yollasan o bile beni inanılmaz mutlu edıcek emın olablrsııın :KK16:
ki eminim herkes de benmle aynı fkrdedır cünkü dediğin gbi canım özenerek hazırlanms bı hdye almak paha biçilemez ömr byu hatıra :KK16:

bana hedıye alcak arkadsım bi dal çiçek yollasan o bile beni inanılmaz mutlu edıcek emın olablrsııın :KK16:
ki eminim herkes de benmle aynı fkrdedır cünkü dediğin gbi canım özenerek hazırlanms bı hdye almak paha biçilemez ömr byu hatıra :KK16:
Hepimiz zaman ayırıp hiç tanımadığımız kişilere hediye alacak ve eminim zevkli olacaktır benim merak ettiğim belli bi fiyat limiti varmı sonra sorun olmasın

:KK76::KK76:Bana çıkan arkadaşımda az öz yazmış ama özellikle vurguladıgı şeyler var bende elimden geldigince o yönde ona birşeyler yapmaya çalışacagım inşallah,çok heyecanlı ve güzel olacak inşallah içim kıpır kıpır valla,
Çok heyecanlanıyorum daha uzun bir zaman var ama ya istenilen gibi olmaz ya begenmez düşüncesi bende de mevcut
Önemli olan düşünülmek ve böyle hoş bir ortamda olabilmek diyorum,sonuçta hiç görmedigimiz ve tanıtımla yola çıkarak birşeyler yapacagız muhabbetimiz daim olsun :KK16:

Kalbim güm güm kızlar bana çıkan arkadaşıma ilk hediyesini ayarladım kırmızı çamaşır ve çikolata cepte başka ne yapabilirim şimdi onu düşünüyorum.

Bir sorum olacaktı aldığım hediyenin resmini koyabiliyormuyuz acaba şu an:26:

Eklentiler

• $kalp.gif
    $kalp.gif
    82,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
anaaaaam çekiliş sonucunu yollamış sevgiii :KK52:
çıkan arkadaşımın özelliklerine hemen uçup bakıyorum, not alıyorum :KK55:

kurbanım beni bekleee:KK53::KK53::KK53::KK53:
çok güzel bi kızçe çıkmış vallahi bana ya:21::21::21:

neden kursağında kalıyor ya ben burdan bas bas bağırdım msjımıda yolladım tanıtmazsa bi çikolata bi don tamam niye stres oluyorsun kendisi bilir hediyeleri göndermeye nerden baksan 20 gün var stres yapmanı gerektirecek bişi yok cnm

kendini tanıtmaya uşenen biri nasıl bir başkasına hediye gondericek anlamış değilim. benm için sorun değil dediğin gibi yaparım en basıt o...

offf çok heyecan yaptım ben hediyelerimi hazır etmeden doğurmasam barii:KK1::KK1:

X