2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

evet ben de hediyelerimi paylaştım.. Benim katilim HANA95 Yani mini mini üniversite öğrencisi kızkardeşim Haticymiş..bu süreç boyunca kendiisyle çok güzel anlaştık ve çok sevdik birbiirimizi..içtenliği samimiyeti ve güzel hediyeleri için çok teşekkür ediyorumm

gördüm ki bennnnn :)))) çok güzelmiş güle güle kullan, kesesine bereket hananında
hadi yine çekiliş yapalım beklemeyelim kadınlar gününü

ama daha bizim hediyelerimiz gelmediiiiiiiiiiiiiiiiiii

Bugun katilim bemi arada cok sevindim hediyelerim yarin gelir herhalde benim kurbanimin hediueride yarin gelicek haberi olsun kargoda suan tahmin edebiliyorsa evden cikmasin :)))))

Mutlu olmanız benide fazlasıyla mutlu etti :) güzel günlerde kullanırsınız inşallah

Bence artık herkes kimin katili olduğunu açıklasın. Bizde ölmeyelim meraktan artık

en güzeli de beklemek değil midir? Bence beklemek en heyecanlı yeri

Beklemek iyi güzelde 2 hafta oldu bize de yazık be ablacım Kendi adıma konuşayım "Benim katilim x, yok yok y kesin katilim.. Bu arada x ve y değilmiş. O zaman kesin bugün gelir... Olmadı yarın ee pazartesi öğrenirim artık....." diye diye yaşlandım

Sevgi
sude_cisem
CYLNTSDMR
sevincirem
Toredo

Bi ipucu kaçırmadıysam olası katil adaylarım

süpersin akşam akşam iyi geldi ablacım ya süpersin rabbim seninde yüzünü güldürsün inşallah en yakın vakitte sende hediyelerine kavuşursun inşallah

1 saat sonra sevdiceğimle Hobbit izlemeye gideceğimki beeeeen

aaa dün de biz gittik ona kocişle 3D olduğu için bazı sahnelerde gözümü kapattım ben güzeldi haftaya da düğün derneğe gidicez

eveeeet kurbanım hediyeleri paylaşmış güle güle kullansın hediyelerini alan bütün kurbanlar güle güle kullansın hediyelerini de almayanlar (mesela ben,) bir an önce kavuşsuuuuuuun hediyelerineee
bu arada bu gün ultrasona girdik ama bebiş yüz üstü yatıyordu hiiiiiiç istifini bozmadı çikolata yediğim halde çok şaşırdım dr git yemek ye gel dedi yemek yiyip 1 saat sonra gittim ufaklık yine bana mısın demedi kılını kımıldatmadı öksürdüm öksürdüm kımıldasın diye dr öksürüp durma diyo bana karnımı salladı az bişi kımıldadı bizimki ama hiç pozisyon vermedi kız olunca geç belli oluyormuş cinsiyeti acaba kız mı dedik olabilir dedi dr ayyy çok heyecanlııııııııııııı

Son düzenleme:
süpersin akşam akşam iyi geldi ablacım ya süpersin rabbim seninde yüzünü güldürsün inşallah en yakın vakitte sende hediyelerine kavuşursun inşallah

AMİN Yarabbimmmm :)) Ben güldürürüm seni yeterki sen iste :) Sen sayemde iki kahkaha atsan karnındaki bebekte o denli mutlu olacak daha güzeli var mı :)

Ne nazlıymış o be:) Kız olursa nazlı koyun bari adını

ben baştaki listeden ufak bi eşleştirme yaptım....

LİSTEMİZ

SEVGİ--------------------> BOYLESİNE
SEVGİ-------------------->
HÜLYA-------------------> umran_63
Fulya1234
------------------->
BOYLESİNE
-------------------> ECLİPSE
SEY_REN
------------------- >ECM
BEREN
------------------->
ASMEN3535
-------------------> SEVGİ
EVHAMLİ
-------------------> CYLNTSDMR
GERANIO
-------------------> HÜLYA
HAYALOT
-------------------> SULTANE
SUDE_CİSEM
------------------->
LADYSUBARU
------------------->
SULTANE
-------------------> rosaleda
HAKNUR
-------------------> sevgi
AMAYA
-------------------> ecomlek
GİZEM7
------------------->fulya1234
SSS_1
------------------->
İKRAMAYA
------------------->
ALANGU
-------------------> LADYSUBARY
CYLNTSDMR
------------------->
HANA95
-------------------> İKRAMAYA
ROSALEDA
-------------------> BEREN
ECM
-------------------> EVHAMLİ
SOLİTARYWOMAN
-------------------> asmen3535
MELİNDA
-------------------> haknur
ECLİPSE
-------------------> _MELİNDA_
ECOMELEK
-------------------> gizem7
ALTINKAYA35
------------------->
SEVİNCİREM
------------------->
CİTOL
------------------>
UMRAN_65
------------------->
TOREDO
------------------->

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…