2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

SALEP İÇİYORUM Bİ ARAŞTIRAYIM DEDİM KIZLAR OKUYUN...
SALEP insan sağlıgı için şifalı bitkilerdendir. SALEP gögsü yumusatır, öksürük ve bronşit icin yararlıdır.
kabızlıgı giderir. Zihnin çalışma gücünü arttırır, kalbi kuvvetlendirir, bağırsak solucanlarının düsürülmesine yardımcı olur
vucudun ısınmasını saglar. Ayrıca SALEP cinsel gücü arttırır.

SALEP insan sağlıgı için şifalı bitkilerdendir. SALEP gögsü yumusatır, öksürük ve bronşit icin yararlıdır.
kabızlıgı giderir. Zihnin çalışma gücünü arttırır, kalbi kuvvetlendirir, bağırsak solucanlarının düsürülmesine yardımcı olur

Ama dünde böyle yaptın :KK70:

Kızlar ben kaçıyorum salep yapmaya öpüldünüz:KK16::KK16::KK16::KK16:

afiyet olsun, dün benimde canım istedi başım çok ağrıyordu almadım, akşam giderken alayım bari, toz salep alıp yapmak daha mı iyi olur :)

evet dışarıda hava buzz bu havada salep iyi gelir.iyi ki eve almışım yoksa şimdi kim gidip alacaktı banaaa :KK52:

afiyet olsun, dün benimde canım istedi başım çok ağrıyordu almadım, akşam giderken alayım bari, toz salep alıp yapmak daha mı iyi olur :)

toz salep alırsan ona gore sutunu al kutu sutler 3 gunden fazla kullanılmıyor ya o yuzden diyorum.saleppp olsunda herturlusune açığımm. Herkesin canımı çektiii ya benım yuzumdenn

kurbanımın paketi hazır:KK16: izmir yağmurlu izmir perişan:KK9: şu yağmur dinse kargoya vericem paketimi:KK16::KK16:
bu arada kurbanım kıymetini bil asla mektup yazamayan ben senin için mektup yazdım:KK34::KK54:

kurbanımın paketi hazır:KK16: izmir yağmurlu izmir perişan:KK9: şu yağmur dinse kargoya vericem paketimi:KK16::KK16:
bu arada kurbanım kıymetini bil asla mektup yazamayan ben senin için mektup yazdım:KK34::KK54:

burşada cok yagmurlu bide lodos cikti hava buz buz
teldn griyrum smileyde kullanamyrm ne zormus boylede

anam ne güzel bilgilermiş akşam hem kocama hemde kendime şöle güzelce bi salep yapayım :KK9:

yokmuş evde:KK43: akşama aktardan alayım bari. Bide internette nişasta pirinç unu falan konulan bi tarif vardı canım o da gerçek salep gibi oluyo mu biliyo musun? Onu yapayım bari:d

oyle salep mı olur yaaaaaaaaa. Faydasız onlar. Dün niye almadınn hııııı o kadar canını çektırdımmmmmmm:KK47:

asmen 2014 belki evleneceğin sene olur belli mi olur:KK34:evliler kervanına senide bekleriz:KK16:

kurbanımın paketi üzerine adresini yapıştırmadan çekeyim dedim:KK9::KK9:artık gerisi kargoya kalmış inş içindekilere zarar gelmeden kurbanıma ulaştırırlar:KK16:

$IMG_0764.jpg

asmen 2014 belki evleneceğin sene olur belli mi olur:KK34:evliler kervanına senide bekleriz:KK16:

kurbanımın paketi üzerine adresini yapıştırmadan çekeyim dedim:KK9::KK9:artık gerisi kargoya kalmış inş içindekilere zarar gelmeden kurbanıma ulaştırırlar:KK16:

Eki Görüntüle 890237

aa ne güzel herkes kutuyu da paketlemiş ben paket yapmadım kargo almazsa diye :KK50: öle gitti artık kurbanım kusura bakmasın:KK49:

Kurbanımın paketi üzerine adresini yapıştırmadan çekeyim dedim:KK9::KK9:artık gerisi kargoya kalmış inş içindekilere zarar gelmeden kurbanıma ulaştırırlar:KK16:

Eki Görüntüle 890237

hatunnn adamm taa istanbulda kavuşucaz 25 de galıba soylemıyr suprız yapıcak o zaman salepp mi içsek ne yapsak:26::26::26::KK17::KK17::KK17: Gerçi ben kışın salepden başka bişey içmiyorum ama

X