2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

günaydın kızlaaaarrrr :))))

lady bi geldin pir geldin desene :))))

asmencim çok geçmiş olsun şekerim... aman dikkat et kendine....

hülyacım maşallahın var, katilin hakkatten güzel şair yapmış seni :21::21: süpersin...

alangucum diş problemin halloldu mu, nasılsın meraklardayımmmm....

neyse mesai başlar amayaa kaçar :KK54::KK54:

günaydınn güne güzel bir şekiilde başladım su böreğimi yedim yanında çayımı içtim Allah ım ne olur bugün iş yerinde günüme nazar değmesin:KK43::KK43:
öğlen arası kutuyu süslemek için yılbaşı süsleri almaya gidicem:KK49:
isim vermeden konuşmak istiyorum bazı paketleri ben çok özensiz buldum katilime duyurulur hediye bile içinde olmasın yeter ki paketlerime çok özenilsin kutuma çok özenilsin tek istediğim düzen pahalı kaplar değil:KK49::KK49:

günaydın kızlaaaarrrr :))))

lady bi geldin pir geldin desene :))))

asmencim çok geçmiş olsun şekerim... aman dikkat et kendine....

hülyacım maşallahın var, katilin hakkatten güzel şair yapmış seni :21::21: süpersin...

alangucum diş problemin halloldu mu, nasılsın meraklardayımmmm....

neyse mesai başlar amayaa kaçar :KK54::KK54:

günaydın herklese.iyy mesailer sana canım. teşekkurler kızlar hastalık bu geldimi gitmiyor..:2:

Sevgili katilim,:KK24:
Dün gece hiç tanımadığım bir üyeye,
Sırf sana benziyor diye,
Usulca sokulup 'Merhaba.' dedim.
Tanıdık bir şehir aradım hediye paketlerinin arasında
Bildik bir ipucu bekledim,sinsice azıcık da meraklı
Yazdı, birşeyler ekledi.
Beklediğim ipucları bunlar değil
Merak etti belki belki de profilime girdi
Ama senin gibi değil.
..
Anladım ki hiç kimse hiç kimse katilim değil
Hiç kimse çıkmadı bana yapayalnız kaldım:KK14:
..
Unuttu belki de, girdi adını yazdırdı unuttu gitti...
Sevgi yoksa sen misin eyyyyy gizemli katilim?:KK24:..
Hiç bir katil senin kadar gizemli olmadı yeeeaaavvrum.:KK14:

Allah seni ne etmesin yaaaa :KK9: :KK9: :KK9:
geberdim gülmekten sabah sabah :KK16:

elimde deil kıskanıyorumm :KK9::KK9:

8martı bekliyorum bende :KK16::KK16: inşALLAH katılcam ozaman

günnayyydınnn güzelllerr :KK16: :KK16: bu gece pek uyuyamadım hala uykum var yaniii.havayı gordukce içim daralıyor buzz gibi buzzz.

ben bugun aldım canım kartımı.vakıfbankın kart bide bankomat kart olarakda kullanablıomussun.) sırada sınava calısmak ve gırmek kaldıı :KK70: sınava hesap makınesı goturcem ben bakalım sorun cıkmaz ınsallah.

bugun kurbanıma kargosu gıdermi aceppp.cok heyecanlıyım begencekmii diye.Burda buraya katılan her üye eminimki ellerinden gelenin en iyisini yapmaya calısmslardır.Ha kimisi paketlemeyi beceremeyebılır kimisi istediği şeyi alamamış olablır yda kargoyu istedigi zamanda verememıs olablır.ama bır sekılde herkes burda bu olaya ozenıyor.bunu bılmek bıle mutlu olmaya yeter bence :KK16:
bnde bugun gittim ama alamadım sıra baya binayı cevrelemşti..erkenden gitmek lzım ..

iyi geceler :KK3:

gunaydin hatuncuklar

herkz elindn geldgnin en iyisini yapmya clstgni dusunyrum
istdedklri hediye paketlrni bulamams olablrler yda isteklri hedylre butceleri yetmems olablr
bu bi hedyelesme kimsenin ben bu paketi begenmedm nye boyle paketlmedn yda ben bunu hedyeyi begenmdm dyicegni dusunmuyrum
herkez elindn geleni yapmstr. eminim

günaydın kızlarrrrr:KK3::KK3::KK3::KK3:
hedayelerinin resmini çeken kızçelerimmm ellerinize saglık,kesenize bereket hepsi birbirinden güzel ve şirinler.bende dün hedayelerimi paketledim resimlerinide çektim :KK16:evin işlerini halledeyim kkyada ekleri.ama bugün kargoya veremiyeceğim kargo ücreti çok olduğundan eşim göndericek işyeri üzerinden.:KK4:oda sabah giderken ufak bi problemimiz oldu kargomuda bırakmış yarın yola çıkacak inş kurbanımın hedayeleri:KK54:
kurbanım umarım beğenirsin :KK19:bu arada birde mektupda yazmadıydım ya kurbanıma iyiki eşime vermemişim :KK53:yoksa mektupsuz olcaktı:KK6:

bu arada dün yine 3 kırtasiye gezdim ama istediğim paketleri bulamadım:KK47::KK47::KK47:
bende diğer arkadişlerim gibi elimden geleni yapmaya çalıştım .
zaten en son aldığım yeri fırçaladımda ama ne çare yine almak zorunda kaldım elde olanı:KK28::KK28:

herkz elindn geldgnin en iyisini yapmya clstgni dusunyrum
istdedklri hediye paketlrni bulamams olablrler yda isteklri hedylre butceleri yetmems olablr
bu bi hedyelesme kimsenin ben bu paketi begenmedm nye boyle paketlmedn yda ben bunu hedyeyi begenmdm dyicegni dusunmuyrum
herkez elindn geleni yapmstr. eminim

aynen cnm ben şahsım adına konuşayım özenildiğini düşünürüm ama neden böyle olmuş demem katilimin gönlünden kopmuş ne de olsa:KK16:bu ay maaşımız geçikti hala alamadık kurbanıma gönlümden çok şey almak geçiyor ama hakkını helal etsin artık:KK54:birde tanımadığımız birine hediye alma işi ne zormuş:KK9:

Oh kargomu verdim sonunda rahatladım artık sıra hediyemi beklemekte bu arada kargocu kolinin üstündeki paketim yırttı kurbanım kusura bakmasın çok üzüldüm :KK5:

w
aynen cnm ben şahsım adına konuşayım özenildiğini düşünürüm ama neden böyle olmuş demem katilimin gönlünden kopmuş ne de olsa:KK16:bu ay maaşımız geçikti hala alamadık kurbanıma gönlümden çok şey almak geçiyor ama hakkını helal etsin artık:KK54:birde tanımadığımız birine hediye alma işi ne zormuş:KK9:

sorun ckmasin kimsednde ondan korkuyrum bende birisi bisey dse butun topiktki hatunlar etkilenicek
dun bisey daha grmustm keske onuda alsaydm dedm ama kargmu yollams bulundum umarim kurbancgm memnun kalis

Günaydın kızlar

isim vermeden konuşmak istiyorum bazı paketleri ben çok özensiz buldum katilime duyurulur hediye bile içinde olmasın yeter ki paketlerime çok özenilsin kutuma çok özenilsin tek istediğim düzen pahalı kaplar değil:KK49::KK49:

Bu açıklamana üzüldüm açıkçası. Kastettiğin bende olabilirim bir başkası da ama herkesin özendiğine elinden geleni yaptığına eminim. Kiminin maddi imkanı yetmez, kiminin zamanı yetmez kiminin başka sebepler yüzünden içinden gelenlere %100 yapamadığı olmuştur tabiki yada o kadarını yapabilmiştir elinden gelmiştir.

Kötü niyetle dediğini düşünmüyorum ama o paketler senin için yola çıkmış olabilir canım ve katilini çok üzmüş olabilirsin bu yüzden.

Son düzenleme:
X