2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

kızlarrr kurbanımm smdı benı aradıııı.Kargom gıtmıs haber et demıstım gelırse ay iş gorusmesı falan arıyorlar sandım ciddi ciddi actım bide telefonu rezilllikk.cok heyecanlandım yemın ederim.Sanki sevgilim arıyor şuan isyerınde oldugu ıcın eve gıdınce acıcak paketlerını aksam artık yorumlarnı alırım ama telefondaki heyecanımı hıc unutmıcam yaniii.Bu arada söylüyorum artıkkk benım kurbancığımmm fulya1234 sır gibi sakladığımm anlamasın diye kaç defa suskunluğumu koruduğum konusmlara katılsın gelsin burayada diye ısrarlarda blunduğum biricik kurbanım fulyaa

benide cok uzdu acikcsi boyle dusunmesi.

NE GÜZELL YA BENDE İSTİYOMM ARTIK HEDİYELERİMİ ŞU İKİ GUNDUR MUTSUZUM GELSINDE SEVINEYIMM BIRAZZ

ben de sonunda 2 kişiden şüpheleniyorum birisi daha ağırlıklı ikisini de çok sevdimmmmm
ben de hediyelerimi büyük bi heyecanla bekliyorummmm

ben de sonunda 2 kişiden şüpheleniyorum birisi daha ağırlıklı ikisini de çok sevdimmmmm

Herkes söylese mi şüphelendiklerini acaba şurda bi kaç gün kaldı alt tarafı öğrenmemize:)

bende heyecanla beklıyorum hedıyelerımii.bugune yetısırmı bılmem ama yarında olur yanii .))

bende cok sevdım hem kurbanımı hem katilimii
NE GÜZELL YA BENDE İSTİYOMM ARTIK HEDİYELERİMİ ŞU İKİ GUNDUR MUTSUZUM GELSINDE SEVINEYIMM BIRAZZ

hediyesini ilk alanlardan biri olarak hala heyecanlı , oldukça meraklıyım. buradaki herkes ben de dahil elinden geldiğince özendi, herkesin şartları eşit değil bu durumu bilerek ve kabullenerek girdik bu çekilişe, bence herkes küçük şeylerden mutlu olmalı, sonuçta hiç tanımadığımız birinden hediye aldık, hepimiz mutlu oluruz inşallah :)

bende heyecan tam gaz devam edıyor valla bende burdaki arkadaslara epey alıstım muhabbetımız daim olur ınsallah..
Ne bilim biraz erken mi oldu sanki?

bilmem martta boyle olmaz umarım. şahsen ben geç gonderırım.

millette heyecan kalmadı ya dağıldılar hemen.

Aynen bende. Biraz daha tecrübelndik şimdi en azından. Ama ben çekilişten sonra bile devam etmesini istiyorum konunun sevdim sizleri. Dağılmayalım.

Herkes söylese mi şüphelendiklerini acaba şurda bi kaç gün kaldı alt tarafı öğrenmemize:)

benim de heyecanım tam gaz devam ediyooo, dağılmadık bence
söylerim ben ama katilimin hevesi kaçar mı acaba :26: ya da o değilse asıl katilim gücenir mi

benim de heyecanım tam gaz devam ediyooo, dağılmadık bence
söylerim ben ama katilimin hevesi kaçar mı acaba :26: ya da o değilse asıl katilim gücenir mi

Bilmem oda daha çok ipucu verseymiş o zaman. Bak ben küstüm katilime kim hiç bi fikrim yok. İnsan biraz mı belli etmez kendini ya

hemen de dökulduler yaa. Demekkı bıraz laf atmak gerekıyor hatunlara. Kargooo geldıı.

Dürtelim birazcık en iyisi :) Ya her kapı çaldığında heyecanlanıyorum arkadaş gelsin artık ya

PATRONA GELDİ BANA DEĞİL KARGO GEL GEL GELLLLLLLLL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…