2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kızlar bişey sorucam ya şimdi kargolarımızı gönderdik ya ama kurbanlarımız gerçek isimlerimizi bilmiyo. ya benim değil diyip kabul etmezse?

ahaahah kıskanma canım senınkıler emınım oylediiirr :KK16:

herkes bu tarıhlerde kargo gelecegını bılıyor bılmedıgı ısımden.kımse demez bnce :KK9:
Kıskanmıyorum ki ben.:99:
Hiiiççç kıskanmıyorum:95:

Kızlar bişey sorucam ya şimdi kargolarımızı gönderdik ya ama kurbanlarımız gerçek isimlerimizi bilmiyo. ya benim değil diyip kabul etmezse?

Herkes bir kargo bekliyor sonuçta.Herkes te kabul eder bence.İçine bakar olmadı beğenmezse benim değil deyip yollarmış:KK52:

Herkes bir kargo bekliyor sonuçta.Herkes te kabul eder bence.İçine bakar olmadı beğenmezse benim değil deyip yollarmış:KK52:

Yollamasın ya o kadar özene bezenen aldım hediyelerimi ama :KK43: O değil mektubu açıp okusun bari:26:

ahaahah kıskanma canım senınkıler emınım oylediiirr :KK16:

herkes bu tarıhlerde kargo gelecegını bılıyor bılmedıgı ısımden.kımse demez bnce :KK9:

Yanii orası öyle tabi :)

Sevgili katilim,:KK24:
Dün gece hiç tanımadığım bir üyeye,
Sırf sana benziyor diye,
Usulca sokulup 'Merhaba.' dedim.
Tanıdık bir şehir aradım hediye paketlerinin arasında
Bildik bir ipucu bekledim,sinsice azıcık da meraklı
Yazdı, birşeyler ekledi.
Beklediğim ipucları bunlar değil
Merak etti belki belki de profilime girdi
Ama senin gibi değil.
..
Anladım ki hiç kimse hiç kimse katilim değil
Hiç kimse çıkmadı bana yapayalnız kaldım:KK14:
..
Unuttu belki de, girdi adını yazdırdı unuttu gitti...
Sevgi yoksa sen misin eyyyyy gizemli katilim?:KK24:..
Hiç bir katil senin kadar gizemli olmadı yeeeaaavvrum.:KK14:

:KK9::KK9::KK9:

süpersinnn :KK24::KK24:

iyi geceler kızlarrr :KK16: yarn sabah coook erken kalkcam tabi kalkablırsemm.öğrenci belgemi almaya falan gidicem.bakalım yarın kargom gelebilirr eve geldıgımde gelmıs olursa buyuk suprizz olcakk.bakalım zaman gecsın beklıyorumm .)

iyi geceler kızlarrr :KK16: yarn sabah coook erken kalkcam tabi kalkablırsemm.öğrenci belgemi almaya falan gidicem.bakalım yarın kargom gelebilirr eve geldıgımde gelmıs olursa buyuk suprizz olcakk.bakalım zaman gecsın beklıyorumm .)

bnde bugun gittim ama alamadım sıra baya binayı cevrelemşti..erkenden gitmek lzım ..

iyi geceler :KK3:

Tamam mektubu okusun hediyeleri yollasın, hatta mektubu da okusun geri yollasın:KK53: Yaşasın kötülük:KK52:

Ahhh bu katil şair etti beni:KK14:

Çok kötüsün ya :KK43: Hülyanın katili gönderme ona hediyelerini :KK47::KK47::KK47:

:KK9: Ay ben miyim acaba katilin, bilemedim şimdi. Şöyle diyeyim kurbanım izmir yada istanbul'da değil:KK16:

O zaman ben olamam ki ama yanlış yazdın kurbanım istanbuldan bekar ve öğrenci çooooooookta şirin bi kız yazacaktın dimi dimi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın arkadaşlar maşallah hedileriniz paketleriniz çok güzel iyi günlerde kullanın hepiniz ve ben kurbanımdan özür diliyorum bu hafta hediyesini gönderemeyeceğim için beni affetsin ama inşallah haftaya bi aksilik çıkmazsa eline ulaşacak hepiniz süpersiniz maşallah kendinize iyi bakın :KK16::80::80::80:

Bende bulamadim canim :) bellide olmaz belki baska sehirdendir bana cikan :)

benımm hediyeciklerimde istanbul yolcusuu.şuan yoldadır tahminen yarın falan sahibini bulurr :KK16: herkes hedıyelerıne kavusmaya basladı ne guzel .)) asmen canım gecmıs olsun ./

neyy istanbulmu ama ben istanblda dglmki

off ya benim katilim kim :KK43:

günaydın tatlışlarrr :KK16: heyecan dorukta herkes dört gözle hediyelerini bekliyor.:KK52: kargolar vızır vızır çalışmaya başladı :KK55: yaa benim kurbanım tlf da vermemşti inş.kargocu gelince evde olur yoksa nasıl haberi olacak hediyelerin geldiğinden acaba :KK53:
neyse ben çoooooooooook açım hemen bişiler yemem gerek :KK52::KK52::KK52:

X