2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kızlaaaaaar ben doktor kontrolünden geldiiiim, güzel haberlerle geldiiiiim. Allahım şükürler olsun :KK16:

Bi deeeee bebişim kıza benziyormuuuuuuuuşşşşş :KK16:

canım yaa gözün aydın demek kız olabilirmiş :KK16::KK16: ayyy benimkine de bişi desin doktor bu gidişimde yaaaaa :KK52: kıza mı erkeğe mi benziyo sölesin artık :KK53:

benim kurbancıkım çook şanslı bu gün instagramdan profiline baktım da deniz kabuklarını sevdiğini öğrendim kendi ellerimle ona bu kutuyu süsledim :KK16: içine de kırmızısını koyacağım alır almaz :KK34:
Eki Görüntüle 885895

deniz kabuklarımı:KK43:
ben deniz kabugu sevmem ki ayrıca ınstfram hesanımda yok anladım katilim değilsin pardon bugüne kadar boşuna umutlandım artık katil filan aramıcam büyük hayal kırıklığına ugradım

deniz kabuklarımı:KK43:
ben deniz kabugu sevmem ki ayrıca ınstfram hesanımda yok anladım katilim değilsin pardon bugüne kadar boşuna umutlandım artık katil filan aramıcam büyük hayal kırıklığına ugradım

canım yaa kıyamam :KK50: ama emin ol hediyelerini görünce çoook sevineceksin hayal kırıklığını unutacaksın :KK34: çünkü biliyorum sana neler alındığını :KK1::KK1:

iştee benim eserim arkadaşlar :KK16: şu aralar başka resim üzerinde çalışıyorum :KK55:

$bu.jpg

[Bkatilim birazda beni merak etsin hep ben mi merak etcem onu birazda o beni merak etsin:KK43:[/B]

Son düzenleme:
bende hediyelerimi tamamladım sayılır hasta sonu hepsini bitirip pazartesi kargoya vermeye çalışacağım

kimsecikler yok bu aksamda.benım kurbanımda hıc ugramadı bugun buraya .((
benimkide aramadı canım sıkıldı iyice

X