2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

kızlar alangu nun kurbanı benim benim benim hediyelerimi aldıgımda görürsünüz

aaa'a baya dökülmüşssnn baya zor ve karışıkmış işin desenee.. bbnde memurluk düşünüorm ama tabbii kpss için hazırlanmıyorum

Bende iyiyim canım kurbanıma ellerimle hazırladığım hediyemi bitirmek üzereyim onunla uğraşıyorum :)

Söylesem mi ki Benim kurbanım çooookkkk marifetli ya bayıldım yaptıklarına :)

hahahahhaahah o benim o benm benmm oooo

pff.. iyiki bırakmışım işi bende bireysel emeklilik ferdi kaza ve saglık sigortası için arıyodum milleti
neyseki böyle şeyler işitmedim

Valla çağrı merkezleri zor iş. Hele bir de çalıştığın yer köklü bir yer değilse çok zor. Her türlü insan çıkıyor işte karşınıza

cok sinirim bozuk hasta halimle hediye paketi aradim paketlemistim ama begenmedim butun kirtasiylerde hediye paketi kitliga var galiba 6 tane kirtasye gezdim yok yok yokkk

cok sinirim bozuk hasta halimle hediye paketi aradim paketlemistim ama begenmedim butun kirtasiylerde hediye paketi kitliga var galiba 6 tane kirtasye gezdim yok yok yokkk

Kuzum bu arada şüpheli listemdesin sen de. Önce geçmiş olsun. Sonraaa öyle çok uğraşmana gerek yok, hem iyileşmeni bekle. Daha vakit var. O zaman halledersin

Kuzum bu arada şüpheli listemdesin sen de. Önce geçmiş olsun. Sonraaa öyle çok uğraşmana gerek yok, hem iyileşmeni bekle. Daha vakit var. O zaman halledersin

benidemi ekledin.listeye bende senden supheleniyorum benim katilim olabilirmisin acepp:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…