2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

buda yılbaşı kartım:KK17::KK17::KK17:
$IMG_2959.jpg

bende özel sağlık sigortası yapmak istyen bi hatunu acayip fırçaladım... hatta öyle azar şeklinde değilde.... kadın bana diyo ki tedavi masraflarını karşılıyolarmış vs. bide eğer ölürsem kocama 100 bin tl verceklermiş.... valla yaptırasım olsa da bu cümleden sonra mümkün değil dedim. neden dedi, ben ölsem dedim kocam muhtemelen yeniden evlenir e adama yeni bi hayat kursun diye 100 bin tl vermenin bi alemi yokki, çok ilginç düşünüyosunuz dedi.... dedim evli misiniz evet dedi, çocuğunuz var mı, hayır dedi,oh dedim çöpsüz üzüm eşiniz kaç yaşında dedim 32 dedi.... emin olun siz bugün ölseniz bir yılı bulmaz yeniden evlenir hele bide 100 bin tl si varsa.... ohhh dedim mis ne borç kalır ne bişiii.... bence bu sigortadan eşinize bahsetmeyin dedim. na na naasıl yani ya dedi kadın. iyi günler dedim kapattım

bayıldımmmm süpersin canım yaaa
hazır cevap hatunlara bayılıyorum :KK9:

yaa benim niye kurbanım hiç gelmiyo niye merak etmiyo :KK14: ne olur bi kere gelse ama bi kere bile gelmez mi insan o güzelim hediyeleri merak etmez mi :KK14::KK14: niye gelmiyo:KK52::KK52: yaaaaaaaaaa

İzmirin dağlarında çiçekler açar :KK24::KK24: izmirin dağlarında çiçekler açar :KK24:
nerdesin İzmirli kurbanım yaa :KK53: niye beni merak etmiyorsun hiç aşk olsun sana izmire geliyo mu sesim :KK52::KK52::KK52:

nasıl unutur ya, hepimiz heyecanlandık, meraklandık neredeyse bütün gündemimiz bu konu oldu :)

Ayy ne bileyim, bi biz mi meraklıyız. Değil topiğe uğramak, foruma hiç uğramamış biri için ne düşünülürki başka? :KK53: İnşallah farkındadır en azından

Ayy ne bileyim, bi biz mi meraklıyız. Değil topiğe uğramak, foruma hiç uğramamış biri için ne düşünülürki başka? :KK53: İnşallah farkındadır en azından

bi biz meraklıyız canım cool olamıyoruz :KK51: kim çıktı kime çıktık çatlıyoz meraktan :KK52::KK52:

X