2014 ikiz anneleri

Tsk ederim cnm allah razi olsun ins birazcik daha dayanirlar en azindan 36. Haftayi gecmemiz gerek kizim bir yandan dogum riskim bir yanda korkuyorum iyice stres yaptim hic bir şeyim yoktu bir anda oldu hepsi*

kızlar canınızı sıkmayın geldimi herşey üst üste gelir..
inşallah Allah feraha çıkarır dua edin bol bol...

Kadir geceniz mübarek olsun arkadaşlar...
Bişey sorucam sizlere 18 haftalıkken bebişleriniz kaç gramdı hatırlıyorsanız yazarmısınız. Ben şuan 20 haftalığım,18 haftalıkken gittiğimde biri 182 diğeri 162 gramdı. Zayıf gidiyor sanki benimkiler Çok kafama takılıyor bu konu, doktorda bişey demiyor..

ben 22de ölçtürdüm biri 410 diğeri 425 gramdı canım onun dışında her gittiğimde ölçmüyor..
18. hafta da daha küçükler canım bence normal..
20den sonra birden kilo almaya başlıycaklar kafana takma bunu...

Evet kayserideyim canım. Nerde minimoda? Sen ne kadarlıksın bu arada?

❤️👯❤️👯❤️

Canım minimoda mustafa Şimşek caddesinde var ipek sarayda var birde kayseri parkın karşısında var 3 şube ben doğum yaptım canım Bebeklerim 3.5 aylık oldu

Canım minimoda mustafa Şimşek caddesinde var ipek sarayda var birde kayseri parkın karşısında var 3 şube ben doğum yaptım canım Bebeklerim 3.5 aylık oldu

Oyyy maşallah size. Siz atlatmışsınız zoru.. Cinsiyetleri ne?

❤️👯❤️👯❤️

canım benim tüp bebek bu nedenle ayrı yumurta ikizleri allah bağışlasın sana....inşallah..

inşallah canım hepimizeee bizim normal yoldan..
tek zannediyoduk arkadan kardeşi de çıkıverdi
ama tek yumurta olduğundan bir sürü riski var işte..
kısmet inşallah hayırlısıyla ikisinide kucağımıza alabiliriz..
Allah hayırlı evlat versin inşallah..

Tek yumurta ikizleri birbirine temas edebiliyor dimi ya.. mucize gibi bişey bu..

İnşallah canim tekte de ciftte de risk var bem çok sıkıntılı gecirdim simdiye kadar kanamam oldu hastanede yattim dusuk riskim vardi 6 ayda ancak 1 ay gittim ise hep raporluyum. Simdide evdeyim imsallah artik hayirlisi ile gelirler.biz cok heyecanlıyız.isim sectimiz mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende 18. haftadan beri evdeyim canım düşük riski geçirdim bende..
isim düşünüyoruz daha bakalım siz seçtiniz mi??

Herkese merhabalar nasilsiniz arada yazıyorum ama tam anlamıyla tanışma imkanımız olmadı bi türlü. Ben de tüp bebek yöntemiyle çift yumurta ikizlerime hamis kaldım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş. Şimdiye kadar herşey iyi gidiyordu. Sin 1 haftadır bidiklarim kaburgalarimi acitmaya başladı Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Bu arada meleklerimin biri erkek biri kiz isim olarak da Irmak ve Toprak düşünüyoruz. Tabi sin anda degismezse. Siz isim düşündünüz mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…