2014 ikiz anneleri

canım çok geçmiş olsun Rabbim buj mübarek günlerde bebeğine şifa versin

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin yavruna. Benimkiler 2 hafta oldu daha çıkmadılar. Sana dua edeceğim Allahım yardımcın olsun canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah yardımcın olsun canım geçmiş olsun..bol bol öp kokla bebeklerini...

Allah yardımcın olsun canım inşallah emme problemide çözülür bir an önce...

amin Allah hepimizin bebeklerini sağlıkla bize bağışlasın inşallah..
Allah yardımcınız olsun canım...

Beslenmeme çok dikkat ettim cnm, her sabah ballı sütle birlikte günkurusu kayısı ve ceviz yedim, ara öğünlerde yoğurt, meyve, kek-komposto vs tükettim, sabah kahvaltısında muhakkak yumurta yedim her gün, akşam yemeklerinde protein ağırıklı beslendim et-tavuk-balık vs sırayla tükettim. Karbonhidratların bi işe yaramadığını anca bana kilo yapacağını söylemişti doktorum o yüzden pek fazla tatlı hamur işi tüketmedim. Toplam 20 kilo aldım şuan 10 gün geçti doğumdan bu yana ve 6 kilo fazlam kaldı sadece. Epidural anestezi istiyordum ama şiddetli doğum sancıları ve kasılmaları başladığı için malesef uygulanamadı, ben genel anestezi ile sezeryan oldum. Humana still tea içiyorum hergün, rezene çayı gaz giderici değilmiydi? sütü artırıcı etkisi varsa onu da alayım. Humananın rezene çayını mı tavsiye edersin yoksa marketlerdeki sallama çaylar mı?

slm kızlar benim haftalarımda olan varmı bir şey sorucagım iki gündür kasılmalar cogaldı gece resmen uykudan zıplıyorum dr gittim normal dedi yalancı sancı diyorr bebeklerım maşaallah ikiside 2.500 grm kilolarıkorkuyorum 36. haftayı doldurmadan gelmelerinde 34+2 günlük olduk daha erken bu kasılmalar normalmı tecrübeli anneler sizden de bilgi istiyorum yaa panik halindeyiz

Son düzenleme:

Çok güzel beslenmişsin.ben bu kadar dikkat edemedim.bebeklerde sağlıklı doğdular sonuç olarak darısı başımıza.
Rezene de süt yapıyor canım aynı zamanda gaz ad gideriyor.humana daha iyidir herhalde ben doğadanın sallama rezene çayını almıştım.içinde anason da var.benim bebiş çok gazlı olduğundan sakinleştiriordu.sen istersen bebeklerde gaz başlayınca humananınkini al.nasıl kuzuların alışabildiniz mi birbirinize?bu arada hangi mamayı kullanıyorsun?
Bu arada bana ayın. 24-25 ine gün verdi.36+4 falan oluyorum.Allah hayırlısıyla doğurmak ve büyütmek nasip etsin herkese.

Düzenli sancı olmadıktan sonra normal kabul ediliyor diye biliyorum cnm.artık güzel haftalara gelmişsin bol bol dinlen.yanına gelebilecek biri varsa gelsin.küçük kızın da vardı dımı.gerçi benim kv. Yanımda ama kızım yine beni istiyor.ev işleri halloluyor en azından.magnezyum falan kullanıyor musun?bana fayda ediyor.
Panik yapma hiç sağlıkla gelsinler inşallah hayırlısıyla.

cnm benim çok saol cvp için evet küçük kızım var annem var 18 gün oldu geleli ama onun yaptıgı hiç bir seyi yemiyor sürekli kavga ediyor sen yapma annem yapsın die ben hep yatıyorum cnm ayakta fazla kalmamaya çalışıyorum magnezyum günde ikikez alıyorum cnm korkuyorum erken gelmelerinden masallah sende güzel haftalardasın cnm bebeklerin kız mı erkek mii ayy hayırlısıyla inş bayramı cıkarırım eger bir sorun olmazsa 11 agustosa kadar bekliycek dr

Cok gecmis olsun canım acil şifalar ins kuzuna..
Canım normal artık ben 37 hafta yerimde oturamaz oldum sezeryanden once suyum geldi agrim var ama ben onu normal agrı sandim alışmışım yani..cok nirmal 35 hafta olmuşsun bından sonra agrı sizi olacak

Merhaba ikiz anneleri bir süredir araştırdım bir konu var.bebek şampuan ve bebek yağı. Organik olsun diye düşünüyorum. En azından ilk zamanlarda bebeklerimin koruyabildigim kadar korumak istiyorum kimyasallardan. Siz hangi bebek şampuanları ve yağı kullanıyorsunuz.avalon öneriliyor. Birde bubchen varmış. Tavsiyelerine ihtiyacım var

Inşallah hayırlısıyla gelirler.aynen benim kızım da annem yapsın annem gelsin diye beni çileden çıkarıyor.ben pek yatamıyorum.benim ikizler erkek.seninkilerin cinsiyeti ne?isim düşündünüz mü?biz Mete ve çınar düşünüyoruz.sağlıklı olsunlarda önce.

Ben bübchen aldım hassas ciltler için.sadece tüm vücut ve saç için jel ve yağ aldım.pişik kremi olarak da bepantol kullanacağım.ama müstela da çok öneriliyor yalnız pahalı geldi bana.bunun dışında sebamed Dr lar tar. Tavsiye ediliyor.

Ben unibaby nin yenidoğan şampuanını ve johnson baby bebek yağı kullanıyorum, memnunum.

Dut da çok süt yapıyor şimdi mevsimi ben ilk çocuğumda kış olduğu için kurusunu yiyodum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm benim kilerde erkek Yûsuf ve yuşa bizimkiler

Cnm benim cvp için çok saol inş bizde 37. Haftalari buluruz ayy çok zormuş gercekte ağrılar berbat

slm arkadaşlar ben şu günlerde 34. haftamı bitirdim bebeklerim 2 kg yi biraz geçtiler ve ikiside baş aşağı duruyorlar doktorum normal doğum olabilir diyor bende çok istiyorum ama tehlikeli olur mu diye de çok korkuyorum sizler ne düşünüyorsunuz? doktoru normal doğumu öneren var mı ya da normal doğum yapan?

Selam. Bnm dr iri bebek önde olursa normal yapalım dedi. Rahimi baya açacağı için küçük olan rahat çıkar. Tek soğummuş gibi olur dedi. Ama aksi riskli küçük bebek oksijensiz kalırsa çk sıkıntı dedi. Bnde korktum. Sezeryan isticem.

Kizlar Merhaba yazdıklarınızın bir kısmını okudum bende çarşamba öğrendim ikiz annesi olucağımi şaşkınlık vemutluluk değişik duygular içindeyim birazda korkuyorum galiba Bebişimin biri daha küçük dedi Dr oda endişelendirdi beni inş. Herşey yolunda gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…