2014 ikiz anneleri

Canım ben kraftin 70-120 aldım sigiyorlar ama birbirlerini uyandiriyorlar gecen hafta aynisindan bidaha aldık

Allah bağışlasın evlatlarınızı, inşallah vaktinde kucağınıza almanız nasip olur. Aynı şeyleri bende yaşıyorum, 29 haftalık hamileyim, 23. haftadan beri erken doğum olacak diye tüm gün yatmak zorundayım ve nidilat kullanıyorum günde 4, 1cm açılma var bende ayrıntılı ultrasonda ortaya çıktı.
Sizin erken doğum riskinizin nedeni nedir?

Dr. Kontrolünden şimdi çıktım. Dr herhangi bir risk görmedi. 3 hafta sonra çağırdı kontrole. Kg ları gelişimleri iyi şükür. Korku bnm içimde. Ağırlaştıkça aşağıda hissediorum kuzuları. Aşağıda hissedincede çıkışa yakın die korkuyorum. Hamilelik başından beri 10 kg aldm. Böyle devam edersem temmuz sonunu rahat görürmüşüm. Ayrıntılı yapmadı bana. Rahimde açılmada görmedi. Yani şükür halime. İnşallah sizin kuzularda 4-5 hafta daha durur. Eminim hayırlı ve doğru zamanda gelecekler. Sıkılmayın. Yatın hep. Bn sürekli yatıorum.

Maşallah
hayırlısı olsun hepimiz için, bebeklerimiz iyi olsunlarda

Arkadaşlar ikizlerini hem normal hemde sezeyanle doğurmak zorunda olan var mı? Yani birincisi normal doğuyor ama ikincisini doktor almak zorunda kalıyor plasenta previa nedeniyle. hem erken doğum riski olan hemde plasente previa sorunu yaşayanların başına gelebilecek bir durummuş.

merhaba..3 gündür kasıklarımdan aşırı baskı hissediyorum aşşağı doğru adım atarken bile sızlıyor sancı gibi ayrık ayrık yürüyorum çok içte hissediyorum ama aşşağı baskı yapıyor gibi.her zaman değil ama neden böyle oluyor anlamadım sizde bu haftalarda hissettiniz mi böyle

Canım haftan kaç bilmiyorum 25. Haftadan itibaren bende o şekilde baskı hissetmiştim.ama 35+2 de doğum yaptım:)korkma dinlen sadece

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Erken dopum yapan kızlar bebişleri küvözde olan anneler allah cabucak evlatlarınıza kavuştursun inş.günler o kadar hızlı geçiyoki inanın,kuzularınız yanınıza gelecek gaz sancıları olacak:)bi bakmışsınız aylar geçmiş.bol bol süt sağın kuzular küvözden çıkınca cok ihtiyacları olcak

Canım sadece bir arkadaş var bildiğim, oda doğumdan sonra yazdı mı bilmiyorum.Aşağıdaki listeden bakabilirsin kim nasıl doğum yapmış.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=669353
Kızlar bizim günler çok yoğun geçiyo artık. Fırsat bulup yazamıyoruz. Doğum yapan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Başladı uzun soluklu maraton jelybonsdf arkadaşımızın dediği çok doğtu kızlar. Küvöz anneleri bol bol düzenli bir şekilde süt sağmayı bırakmayınj. Ortalama 2-3 satte bir sağmaya çalışın. Benim kuzular küvözde değillerdi ama10 gün kaldılar hastanede, gece bile kalktım sağdım saat kurup. Bi de doğumdan sonra mutlaka ama mutlaka bol yürüyüş ve bol su . Çabuk toparlamak için ihityacınız olacak iki şey. Özellikle su, vücuttaki ödemi atmak ve süt için çok önemli. Hamiş arkadaşlarımıza Rabbim sağlıklı doğumlar nasib etsin. Hepinizi öpüyorum göbişten

Canım inşallah tek dilegimiz şu günlerin çabucak geçmesi bugün 11. Gün kuzularımız kuvezde oğlumunda sindiriminde problem olmuş 2-3 gün serumla beslencekmiş korkulacak birsey yok dedi dr. Ama gel sen birde bana anlat anne yüreği çok farklıymış Rabbim sağ salim yuvamıza gelmelerini nasip etsin inşallah 👐

öncelikle hepinizin hamileliği,bebişi, bebişleri hayırlı uğurlu olsun İNŞALLAH. sağlıcakla doğurup sağlıcakla büyütün inşallah. benim merak ettiğim kendisi ikiz olup da ikiz doğuran ya da ikizlere hamile olan var mı? ben çift yumurta ikiziyim. ailede çok var ikiz anne tarafımda özellikle. eşimin ailesinde de ikizler var kayınpederim bile ikiz. bende yalnız 1 bebişe bile razıyken şimdi ikiz düştü aklıma...

Canım haftan kaç bilmiyorum 25. Haftadan itibaren bende o şekilde baskı hissetmiştim.ama 35+2 de doğum yaptım:)korkma dinlen sadece

Biraz erken gelmiş kuzular herhangi bir problem yaşadınız mı? Küvözde kaldılar mı? Kaç kilo doğdular? Ben de 35 hf doldurdum bugün ve tansiyonlar yükseliyor zaman zaman, şükür preeklapmsi değilmiş ama. Yine de her ikiz gebe gibi erken doğum endişesi oluyor işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…