2014 ikiz anneleri

ay hadi yaaa bende sürekli ekşili turşu limon istiyo canım..
tatlı midemi bulandırıyo...
bakalım benimkilerin cinsiyeti ne...
doktor biri kıza benziyo ama kesin demiyorum demişti...

Yaaa gercekten oyle simdi isten cktim eve gidiyrm ve agzima 3 tane birden sekerli sakiz attim :) belki de seninkiler prensesdir bn pek tursu yemedim tiskinmedim de ama yemedim desem yeri var.

Yaaa gercekten oyle simdi isten cktim eve gidiyrm ve agzima 3 tane birden sekerli sakiz attim :) belki de seninkiler prensesdir bn pek tursu yemedim tiskinmedim de ama yemedim desem yeri var.

Bilmiyorum ki canın ben en baştan beri kız hissediyorum ama kısmet erkeksede üzülmem kesinlikle sağlıklı olsunlar yeterki

Arkadaşlar 31 haftalık hamileyim, sanırım çocuklar mideme baskı yapıyo, midem, yemek borusu çok kötü çok ağrım var. Hiç bi şey yemiyorum 3 gündür, yediğimi de kusuyorum. Gece ya kaburgalarım ağrıyo, ya midem yanıyo, ya ağrıyo uyuyamıyorum. Bu durumda olan var mı?????

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben canım, midem de değil ama çok ağrım var artık yürüyemiyorum,ayakta 5 dk duramıyorum uyku desen zaten yok...

erkek yılı zaten cnm :) kime sorduysam kimi duyduysam erkek :) en büyük hüsran eşime olmuştu çünkü o kız eşyaları alıyordu hep, elinde patladı :)

erkek kız fark etmez sağlıklı sıhhatli olsunlarda...
inşallah kocaman olmuşlardır bu gittiğinde neden 1 ayda bir ki ???

bu aralar gitsen belli olur sanki :) hadi inşallah Rabbim gönlünüze göre versin

kızlar bu arada bnm canımın ne istediğini bile anlamıyorum her bi şeyden yiyiorum ama çok zayıfladım ben yaa 2 kilo werdim alamıyorum geri de

geçen hafta gittim daha göstermediler...
ben hiç kilo vermedim ama hala alamadım da...

merhaba bısey sorabılır mıyım acaba sız normal yollama ıkız bebeklere hamıle kaldınız yoksa çatlama iğnesi falan kullandınız mı

Ben de 31 haftalık hamileyim, aynen baskıdan dolayı çok fazla reflüm ve mide yanması oluyor. Hatta dün gece mide yanmasından ve ağrıdan dolayı birkaç kez kalktım. Geceleri yüksek yatmaya çalışıyorum, 3 tane yastığı birbiri üzerinden kaydırarak rampa oluşturuyorum, öyle yatıyorum. Reflü yastıkları da satılıyor ama pahalı geldi bana. Akşamları saat 9 dan sonra birşey yememeye çalışın. Çok baharatlı şeyler yemeyin. Yanma ve ekşime olduğunda kadın doğum doktoru ban Gaviscon şurup içebileceğimi söyledi, kana karışmıyormuş dolayısıyla bebeklere bir zararı yokmuş. Bir de leblebi ve galeta da mide asitini emdiği için yanmayı azaltıyormuş. Aklınızda bulunsun...

Merhaba arkadaşım aynen dün yaşadım senin yaşadığını ilk ultrason da kesenin biri diğer inin yarısı kadardı dk kalp seslerini dinledikten sonra belli olur dedi 10 gün önce dün de gittik kalp atışını dinlemeye kesenin biri bostu dk düşer kaybolur dedi nolcak acaba 7 haftalik oldum seninde böle olmuş acaba başka hastaneye mi gitsem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende allh kısmet ederse kasım aralık gibi meleklerimi kucağıma alıcam inşallh...
ama çok sıkıntılı bi hamilelik yaşıyorum.7 haftalıkken kanamam başladı doktorlar ona minimal kahverengi akıntı diyor... ama bence kahverengi kanama ayrıca şuan 14. haftadayız hala nezaman ayaga kalksam iki dolansam tekrar başlıyo. mide bulantıları ayrı bir dert. 7. haftadan beri raporlarla işe gitmedim. bi hafta numune hastanesinde yattım çunkü z.kamil de dahil eve en yakın hastaneden başlayarak gittiğim bütn hastaneler beni almadı gece kanamam başlamıştı çengelköyden kadıköye kadar birsürü hastane. normalde kontrollerimi ümran polikliniğinde yapıyorum zeynep hanım var orda ona güveniyorum genelde ama o kadar yogunki bide motive edici değil hiç ayrıcada doğum yaptırmıyor. kendimde hastanede çalışıyorum ama asker hastanesi olduğu için dogum konusunda içime pek sinmior işti kontrollerimi yaptırıorrum ama doğum için çalıştığm yer yeterli değil hem küvez sıkıntısı var malüm bizim bebişlerimiz birazcık sıkıntılı tüm ihtimalleri düşünmem lazım. en az 15 doktora kontrl olmuşmdur hala bulamadım ne yapacağımı zaten doktorlarda beni başından atıo riskli gebelik sen zeynep kamile git diye....bi doktor dedi kesenin üsttarafında sıkıntı olmuş kanama ondan biri dedi çok öğürmüşsün ondan bi digeride eşi rahşm agzına yerleşmiş ondan oluo.... anlayacağınız dostlar hem sıkıntılıyım hem kafam karışık hemde hem doğum yapabileceğim bi hastane ve ilgili bi doktor arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorm....

cnm çok çok geçmiş olsun. mideni bastırıcı şeyler tüketmeye çalış. günde en az 3 lt su içmen lazım. istirahat et ve bence tek bir dr.a bağlan hani yoksa kafanı karıştırırlar

Canım öncelikle geçmiş olsun umarım sağlıcakla kucağına alırsın. 2014 Kasım-Aralık da ikizlerini dünyaya getirecekler grubuna bekleriz seni de...

🌸🌸🌸

cnm çok çok geçmiş olsun. mideni bastırıcı şeyler tüketmeye çalış. günde en az 3 lt su içmen lazım. istirahat et ve bence tek bir dr.a bağlan hani yoksa kafanı karıştırırlar

saol. artık kanamadan pek korkmuyorum sanırım %60 ımız ilk 5-6 ayda kanama derdiyle ugraşıo içim rahat bu yüzden hem onları çok sevdm ben bırakmam allahta ayırmasın bizi inşlh. su konusunu herkez söylüo elimden geldiğince içiyorum malüm bulantı olunca ne su ne ekmek. ama 1,5-2 lt olmasını saglıyorum veee ahh o tek doktoru bir bulabilsemm...
bende bu yüzden tavsiye bekliyorum ...

Kalp atışına karından mı baktı yoksa vajinal ultrasonla mı baktı? karından yani üstten baktıysa kalp atışı görülmemiş olabilir, daha geç görünüyormuş çünkü. Benim 7 haftalıkken vajinal ultrasonla baktı doktorum ve ikisinde de kalp atışı net bir şekilde görülmüştü. Bence bundan sonraki takiplerinde durum netleşir, biraz sabret. Boşsa da boş olan kese zaten kendiliğinden yok oluyormuş, vücut bir şekilde boş olan keseyi eritiyormuş. Diğer bebek gelişimine devam eder endişelenme. Hatta ikiz bebeklerde erken doğum, preeklampsi gibi gebelik riskleri daha fazla olduğu için kadın doğumcular pek öyle çoğul gebelik istemiyorlar açıkçası. Hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…