2014 ikiz anneleri

Kizlar ben dogurdum dun saat 11de spinal suyum geldi 1850 1900 gr lar kuvozdeler bana gostermiyorlar dua edin az kasinlar bizi yenidogan kuvozi bulunamadigindan manisaya sevk ettiler evden cok uzaktayiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayırlı ugurlu olsun bebeklerni en kısa su
re içerisinde kucagına alırsın insallah

Canim bende erken ayrilacagim heralde izne.simdiden nefes nefeseyim.hakim yok. Bide keyfim de yok normal mi acaba.bi huzursuzluk var icimde.neseli degilim.
hepsi normal, hormonlarımız iki katı alt üst oluyor.. huzursuzluğu at ama içinden, olumlu düşün ki olumlu ilerlesin süreç.. :))

Canım ya ins ilk 28 sonra 30-32-36 görürsün..kuzuların da büyürler gelirler kalbini ferah tut..

Canım aramızda cok kilo alan da oldu 22 gibi az kilo alan da..ama hızlı almışsin cunku 24 den sonra hafta hafta kilolar geliyo..ama su var ki herkes doğumdan sonra hepsini veriyo genelde..

inşallah canım :KK16: 36 hayali kurmuyorum ama 32 olsun çok çok istiyorum :)
tüm bebekler sağlıkla gelsin, duamız hep bu..

Kızlar 20. haftadayım 8 kg aldım , almaya devam edıcem boyle gıderse.... dr bıraz dıkkatlı ol dedı... sız naptınız ? nasıl gıdıyor kılolarr yaaaa .. cok mu ılerdeyım bennn acaba..

Bu arada eskıden cok balık yıyen bırıydım... suan balık bogazımda kalıyo gıtmıyorrr off :KK43: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Canim bence çok değil kolon ben 63 ile hamile kaldm simdi 79 um yani 16 kilo almisim durum seker ve tansiyonunda problem yok ikiz gebelikte normal dedi

hepsi normal, hormonlarımız iki katı alt üst oluyor.. huzursuzluğu at ama içinden, olumlu düşün ki olumlu ilerlesin süreç.. :))

inşallah canım :KK16: 36 hayali kurmuyorum ama 32 olsun çok çok istiyorum :)
tüm bebekler sağlıkla gelsin, duamız hep bu..

Canim öyle ümitsiz olma inş hepimiz göreceğiz 36 lari 1-2 hafta geçsin sahada rahatlayacasin emin ol

kızlar bende almadım 9uncu haftamdayım canım bıseler yemek istemiyor sabahları midem felaket bos kusuyrum gun boyu midem boyle ilerki zamanlarda düzlerim galiba

İlk 10 haftada bende almadm hatta 2 kilo verdim mide bulantilarndan dolayı ama sonra gizli aliniyor neredeyse haftada 1 kilo aliyorm

cnm gecen hafta karnimda sertlesme oldu doktora gittim nstye bagladi sancim cikti bir gece hastanede kaldim 28 haftalik gebeyim o zaman cigerlerini gelistirici igne ozaman yaptilar yaringidicem doktora karnimda ayaga kalltigim zaman sertlesme oluyor ne diyecek bakalim

Kızlar 20. haftadayım göbek deliğimin etrafı hafıf morardı , yanı gözle görülebiliyor.
Annem normal dedı , gerilmekten dedi ama bilemedim.. Yasayanınız var mı ?:KK52::KK53:

Muhtemelen annenin dedigi gibi gerildiği için olmustur benim de ara ara acıyo batiyo gerginlikten..cok gıcık bi his oranın Hassasligi..

cnm gecen hafta karnimda sertlesme oldu doktora gittim nstye bagladi sancim cikti bir gece hastanede kaldim 28 haftalik gebeyim o zaman cigerlerini gelistirici igne ozaman yaptilar yaringidicem doktora karnimda ayaga kalltigim zaman sertlesme oluyor ne diyecek bakalim

canım karnındaki sertlik bir bölgedemi yoksa karnının tamamındamı oluyor.Benimde 27. haftadan itibaren özellikle sol tarafta serlik ve sivrilme oluyor bazen gün içinde sık bazen az olyor.Bir kere nstye girdim ama sancı çıkmadı.

Kızlar 20. haftadayım 8 kg aldım , almaya devam edıcem boyle gıderse.... dr bıraz dıkkatlı ol dedı... sız naptınız ? nasıl gıdıyor kılolarr yaaaa .. cok mu ılerdeyım bennn acaba..

Bu arada eskıden cok balık yıyen bırıydım... suan balık bogazımda kalıyo gıtmıyorrr off :KK43: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
Ben de seninle aynı durumdayım 20 haftalığım ve aynen 8 kilo aldım. Doktorum bana da fazla dedi, tatlıyı hamur işlerini keseceksin dedi. Ama yürüyüş falan öneremiyorum dedi. Eger böyle devam edersen bir diyet programı başlayabilirsin, diyetisyenle görüştüreyim dedi. Bizim protein ağırlıklı beslenmemiz gerkiyormuş. Balık önemli bir gıda bu arada omega 3 sadece balıkta var, yemeye çalışın. Ben haftada bir muhakkak yiyorum.:KK49: eger hiç yiyemiyorsanız balık yağı kapsülleri var solgarın falan iyi diyolar onlardan yutabilirsin, ama yine de önceden dr una danışırsan iyi olur.

Son düzenleme:
aynı sey benım basımada geldi canım 8 hafatalıgım ilk zamanlar doktora gittigimde tek görünüyordu en son 6 haftalık gittigimde bile tekti 2 gün önce gittik bide baktık ki bi tane daha :) şaşırıp kaldık ama bi tanesi digerine göre daha iyi gelişmis diger bebişde yetisir inşallah hamileligin nasıl geçiyor benım gün boyu mide bulantılarım var midemde yanma var bide idarr yolundan enfeksyon kapmısım doktor antiyotik içmesen geçmez dedi bende korkuyorum içenler oldu mu acaba

Kalp atisini ne zaman duymustunuz ilk

Merhabaaa =))

5 haftalık iken gittiğimde doktor sadece keseyi görmüştü ve 2 hafta sonra dün tekrar gittiğimde bir tane sandığım virgülüm meğer iki taneymiş onu öğrendim =)) ve bende artık aranıza katıldım! :emir_bebek: :emir_bebek:

Çok heyecanlıyız :KK16: Rabbim hayırlı ve kolay bi şekilde bu dönemleri geçirmeyi nasip etsin inşAllah!

Tebrik ederim canim kalp atislarinida duydunuzmu

aynı sey benım basımada geldi canım 8 hafatalıgım ilk zamanlar doktora gittigimde tek görünüyordu en son 6 haftalık gittigimde bile tekti 2 gün önce gittik bide baktık ki bi tane daha :) şaşırıp kaldık ama bi tanesi digerine göre daha iyi gelişmis diger bebişde yetisir inşallah hamileligin nasıl geçiyor benım gün boyu mide bulantılarım var midemde yanma var bide idarr yolundan enfeksyon kapmısım doktor antiyotik içmesen geçmez dedi bende korkuyorum içenler oldu mu acaba

Bebeklerin kalp atisini ilk ne zaman duymustunuz

ben 9 haftalıgım gecen hafta pazt duyduk ama diger bebiş küçüktü onunkini duymadık sen duydun mu canım

Bugun doktora gittik biraz leke gelmisti ne durumdalar diye ilk ultrasonda imiz ciktilar ben dusukten so ra hemen hamile kaldim 8 gun once 5_6 haftalik cikmisti simdi ultrasonda tek gozukuyo 7+5 cikmis raporu inceledim kadinaraligi tasirmis gibi geldi kalp atisida yok su andacok uzgunum kendime teselli ariyorum kendi doktoruma gostermedim daha bi hafta bekleyimbaska bir hastanenin ultrasonuna gircem ins dua edin hamilelwrin duasi kabul olurmu
Rabbim hayirlisiyla sizinde vaktinde bebeklerinize kavusturur

Bugun doktora gittik biraz leke gelmisti ne durumdalar diye ilk ultrasonda imiz ciktilar ben dusukten so ra hemen hamile kaldim 8 gun once 5_6 haftalik cikmisti simdi ultrasonda tek gozukuyo 7+5 cikmis raporu inceledim kadinaraligi tasirmis gibi geldi kalp atisida yok su andacok uzgunum kendime teselli ariyorum kendi doktoruma gostermedim daha bi hafta bekleyimbaska bir hastanenin ultrasonuna gircem ins dua edin hamilelwrin duasi kabul olurmu
Rabbim hayirlisiyla sizinde vaktinde bebeklerinize kavusturur

dedgin gibi canım bi hafta da bekle kalp atsını besinci altıncı haftada duyamayabilirisn kendini üzme hamilelerin duası kabul olurmus amin canım

Kizlar ben dogurdum dun saat 11de spinal suyum geldi 1850 1900 gr lar kuvozdeler bana gostermiyorlar dua edin az kasinlar bizi yenidogan kuvozi bulunamadigindan manisaya sevk ettiler evden cok uzaktayiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah tez zamanda yavrularını kucağına almayı nasip etsin.içini ferah tut onlar Allah'a emanetler..

X