2014 ikiz anneleri

Gozunaydin canım yavrularını en kisa zamanda yanına alırsın inşallah Allahin izniyle darısı bizlereAllah anali babali büyütmek nasip etsin.

kızlar dpgum yaptım biri normal biri sezeryan oldu son anda pozisyon degiştirdi ve acil seEryana alındım kiloları normal dogan 2650 digeri 2830 dogmuş agrılarım başladı

Canim Gozunaydin Allah bagislasin son anda dönmesi de ilginç sana iki duyguyu da yasattilar demek.Allah anali babali büyütmek nasip etsin

kızlar dpgum yaptım biri normal biri sezeryan oldu son anda pozisyon degiştirdi ve acil seEryana alındım kiloları normal dogan 2650 digeri 2830 dogmuş agrılarım başladı

gozunuz aydın kızlar bebeklerınız ve sızın sağlıklı olmanıza cok sevındım.ınşallah mıs kokularını alarak sağlıkla rabbım buyutmenızı nasıp eder. dualarınız ıcın Allah razı olsun .ınşallah bızlerde sağlıkla 37-38 haftaları goruruz.bebeklerımı tedavı yoluyla rabbım nasıp ettı sımdı tek duam onları zamanında sağlıkla kucaklamak...

Canimm ins benimde tum tahlillerim temiz cikar. Ins bir kan pihtilasmasi sorunuyla atlatirim. Bende cok zor gunler geciriyorum.. ins Allahim herkese nasip eder saglikli dogumlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim hayırlı olsun öncelikle..cok cok gecmis olsun senin için iki zorluk olmuş ama nasip saglikla doğmuşlar ya buna da sukur..

canım geçmiş olsun maşalllah yavruların kiloları çok iyi sağlıklılarda allah bize de nasip etsin kaç kilo gitti doğumda,süt hemen geliyor mu ben bunları merak ediyorum

Gelmiş gecmis olsun canim gozunuzaydin... sag salim kavusmussun yavrularina ikisi de yanindadir insallah.. iki turlu dogumu birden yasamissin Allah'in izniyle gececek agrilarin da insallah...

aman yarabbim maşalllah üçünüzü de kiloları da çok iyi küvezdeler mi canım inşallah bol uyku gazsız günler ve bol süt diliyorum:)))

hayırlı olsun canım sağlıcakla büyüt yavrularını

birdileksin maşallah cnm rabbim hayırlı ömürler yazsın...

kızlar bgn 50 mg şeker yüklemesi yaptrdım 150 çıkmş üst sınır 140 sorun olurmu sizlerin hamileliği ileri dönemlerde bnmkinden bilginz varmı

(((((((( rabbim sana sabırların en büyüğünü versin...içim yandııı...Seni cennetin en güzel yerinde iki melek bekliyor olacak sabırlar dilerim arkadaşm

(((((((( rabbim sana sabırların en büyüğünü versin...içim yandııı...Seni cennetin en güzel yerinde iki melek bekliyor olacak sabırlar dilerim arkadaşm

Sagol canim. Allah razi olsun.ins tekrar donecegim araniza...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

antik deniz hayırlı olsun çok çok sevidim Allah isteyen bekleyen herkese nasib eylein inaallah.... bizim oralarada bekleriz:) evlat sahibi olmak isteyenler grubuna canım çok çok sevindim.....

Aksucum gözünaydın doğum yapmışsın, kaçıncı haftada yaptın canım, benimde erken doğum riskim var. Allahım bebişlerine sağlık versin en kısa zamanda sağlıkla evinize dönün canım inşallah

Benim 50 lik yuklemem 147 çıkmıştı canım. 100 lük yaptılar sınırı geçtiğim için. Ama bi sorun yok dediler normal çıktı sonuçlar. Diyet filan da vermediler canım.

Telefondan girdiğim için tek tek yazamadım arkadaşlar, hepinizden Allah razı olsun iyi dilekleriniz için. Rabbim sizlere de hayırlı doğum nasil etsin. Benim kuzular hala bakım ünitesinde ler. Şekerleri henüz düzene girmedi. Inşallah en kisa zamanda kucagimiza gelirler. Herkese musmutlu hamilelikler

kızlar merhaba bende pazartesi sabahi doğum yaptım..36.haftanın ilk günüydü solunum konusunda bı sıkıntı yaşamadık ama yinede şuan küvözdeler gözetim altındalar durumları gayet iyi bi sıkıntılaır yok h.içi çıkacaklar büyük ihtimal önlem amaçlı çocuk doktoru öyle karar verdi süt sağıp gönderiyorum 2 gündür içiyorlar mamayla birlikte zor bi durum ama durumları iyi oldugu için yinede moralim iyi...bizde durumlar böyle..

Canım aynı günde doğum yapmışız desene Maasallah çok sukur sen de atlatmissin sağlıcakla. Benimkiler de hastanede kontrol altında. Ben de toparlanmaya çalışıyorum kuzular gelene kadar.
Bu arada doğum bilgilerini yaz diğer topige sen de anneler tablosuna çekelim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…