2014 ikiz anneleri

ikiz anneleri merhaba,
ben de tüp bebek ile ikizlere hamile kaldım
istanbul avrupa yakasında önereceğiniz iyi bir doktor var mı?
Özellikle bakırköy çevresinde.

canım öncelikle hayırlı olsun bebışlerim benimde bebklerim ikizmiş dün öğrendim (normal yolla)
benim gittiğim hastaneden ve doktorumdan cok memnunum
haznedar vital hospitalde didem hanım var kendısı süper bir doktordur

Çok sagolun dualariniz desteğiniz beni çok mutlu etti ve duygulandirdi :KK43: 5 martta sezeryan oldum. Ne korktugum kasilma nede rahim ağzi kisalmasi buna sebepti, oğlumun haftasindan geri olduğu tesbit edildi doppler vs derken kordon da direnç cikti, ve böyle bir durumda onu her gecen gun riske atacagimiz söylendi, tabi bu noktada doktorlara güvenmekten başka şansınız kalmıyor...
Oğlum 720 gr, kızım ise 1200 gr dünyaya geldiler. Henüz çok minikler ama ben inaniyorum saglikla evimize dönecegimiz günlerde gelecek... Yolumuz zor ama sonu güzel olacak Allah'ın izni ile... Rabbim size daha güzel haftalarda doğum nasip etsin . dualarinizda bizi hatirlamaniz şuanda en fazla ihtiyacimiz olan şey.... Allah hepinizin yardimcisi olsun..

Canım Rabbim sağlıkla sıhhatle evlatlarını kucağına almayı nasip etsin inş dualarımız senin ve yavrularınla...

kaç ay bulandııı ya geçmiycek gibi geliyor banaaa

Geçer canım merak etme benim 16-17. haftaya kadar sürdü halada banyodayken falan midem bulanıyor kendimi tutmasam çıkaracağım.İiyi yönünün düşün bulantı hamileliğin sağlıklı yürüdüğünü gösterirmiş:KK1:

Çok sagolun dualariniz desteğiniz beni çok mutlu etti ve duygulandirdi :KK43: 5 martta sezeryan oldum. Ne korktugum kasilma nede rahim ağzi kisalmasi buna sebepti, oğlumun haftasindan geri olduğu tesbit edildi doppler vs derken kordon da direnç cikti, ve böyle bir durumda onu her gecen gun riske atacagimiz söylendi, tabi bu noktada doktorlara güvenmekten başka şansınız kalmıyor...
Oğlum 720 gr, kızım ise 1200 gr dünyaya geldiler. Henüz çok minikler ama ben inaniyorum saglikla evimize dönecegimiz günlerde gelecek... Yolumuz zor ama sonu güzel olacak Allah'ın izni ile... Rabbim size daha güzel haftalarda doğum nasip etsin . dualarinizda bizi hatirlamaniz şuanda en fazla ihtiyacimiz olan şey.... Allah hepinizin yardimcisi olsun..

Rabbim sağ salim evinize dönmeyi nasip etsin inşallah dualarimizdasin ♥♥

Ben ikiz erkek bebek bekliyordum. 18.02 de bebeklerimi erken doğumda kaybettim. Cok canim yanıyor. Bir daha ne zaman hamile kalabilirim. Doktorum henüz birsey söylemedi. Hem normal doğum hem de sezeryan oldu

Ben ikiz erkek bebek bekliyordum. 18.02 de bebeklerimi erken doğumda kaybettim. Cok canim yanıyor. Bir daha ne zaman hamile kalabilirim. Doktorum henüz birsey söylemedi. Hem normal doğum hem de sezeryan oldu

Guzel allahım kımseye dayanamayacagı yuku vermez ne soylesek bos bılıyorum ama bıseyler soylemeden gecemedım.her yokusun arkasında bı ınıs vardır unutma.bende ilk bebegımı kaybettım ıkıncı olacakmı olmayacakmı derken hıc beklemedıgım sekılde allahım ıkı melek bırden verdı bana.

Cokk gecmis olsunmm cnmm yaaa amaa rabbim yine vercekkk emin ol
peki hem sezeryan hem normal dogum nasil oluyoo

Canımmm çok merak etmiştim seni, hayırlı olsun bebişlerin, Allah yardımcınız olsun, herşey güzel olacak ben de inanıyorum... Kendine iyi bak, moralini hep yüksek tut, dualarımız sizinle tatlım...

Allah sabır versin.Bi daha hamile kalmak için biraz beklemelisin 4-5 ay kadar korunman lazım.Allah gönlüne göre versin

4.ayin ilk haftasi gecti bitti bicak gibi kesiliyooo..

mrb canım ben yeni katıldım sayılır aranıza seninle aramızda 1 gün varmış takviminden farkettim :KK1:nasıl gidiyor.sanki bu son zamanlar geçmek bilmek gibi bizimde bugün dr kontrolümüz var dün ciğer geliştiricilerimiz yaptık bakalım bugün dr amcamız ne diyecek.Rabbim hepimize vaktindezamanında hayırlı doğumlar nasip etsin inş.

Ne desek boş biliyorum canım çok geçmiş olsun.Bende bundan bir önceki bebeklerimi kaybetmiştim.Nasıl bir acı olduğunu tahmin edebiliyorum.Kaybettiklerimde ikizde birinin 8 haftalıkken kalbi durdu.Diğeride 20 haftaya kadar yaşadı ve erken su gelmesi ile sunni sancı ile doğum yaptırdılar.2 yıl önce yaşadım ben bu olayları inş yeniden hamlie kalıp sağlıkla kucağına alırsın meleğini Rabbim sabır versin.

Canım basın sagolsun allah metanet versin kac haftaliktilar?
mrb canım ben yeni katıldım sayılır aranıza seninle aramızda 1 gün varmış takviminden farkettim :KK1:nasıl gidiyor.sanki bu son zamanlar geçmek bilmek gibi bizimde bugün dr kontrolümüz var dün ciğer geliştiricilerimiz yaptık bakalım bugün dr amcamız ne diyecek.Rabbim hepimize vaktindezamanında hayırlı doğumlar nasip etsin inş.
Hoşgeldin canım aramıza :) vakit geçmiyo geçmiyo derken bi bakicaz doğurmuşuz..:KK16:
Ne desek boş biliyorum canım çok geçmiş olsun.Bende bundan bir önceki bebeklerimi kaybetmiştim.Nasıl bir acı olduğunu tahmin edebiliyorum.Kaybettiklerimde ikizde birinin 8 haftalıkken kalbi durdu.Diğeride 20 haftaya kadar yaşadı ve erken su gelmesi ile sunni sancı ile doğum yaptırdılar.2 yıl önce yaşadım ben bu olayları inş yeniden hamlie kalıp sağlıkla kucağına alırsın meleğini Rabbim sabır versin.
Canım allah bu sefer kucağına kavuştursun cok zor allah korusun..

Guzel allahım kımseye dayanamayacagı yuku vermez ne soylesek bos bılıyorum ama bıseyler soylemeden gecemedım.her yokusun arkasında bı ınıs vardır unutma.bende ilk bebegımı kaybettım ıkıncı olacakmı olmayacakmı derken hıc beklemedıgım sekılde allahım ıkı melek bırden verdı bana.

Allahım güç kuvvet sabır versin diye hep dua ediyorum ama çok canım yanıyor. Ogluslarimi kucagima alacağım günün safagini sayarken kaybettim. 5,5 aylık olmasaydı. Offf Allahim sen sabir ver

Cokk gecmis olsunmm cnmm yaaa amaa rabbim yine vercekkk emin ol
peki hem sezeryan hem normal dogum nasil oluyoo

Bebeklerim yasiyordu. Kese dogum yoluna girmişti. Bir gün boyunca geri gitmesi icin tedavi gördüm ama bebegim de gelince doğuma aldılar. Birini normal dogurdum diğeri yan gelmis hemen sezeryana aldılar

Cok üzüldüm. Başın sağolsun. İnşallah ben de tekrar hamile kalırım. Sağlıklı zamanında dogum nasip etsin Rabbim sana

Cok üzüldüm. Başın sağolsun. İnşallah ben de tekrar hamile kalırım. Sağlıklı zamanında dogum nasip etsin Rabbim sana

canım çok geçmiş olsun anlayabiliyorum seni benimde ilk gebeliim düşüktü çok üzüldüm daha küçüktü ama hemen havaya girmiştim senin daha zor tabi vucutta sende anneliğe hazırlanmışsınız öncelikle birdaha hamile kalmak için bu olayın dramını azaltman lazım şimdi şöyle düşünelim bir bebek düşüyorsa zaten anarmol bir durum vardır sağğlık problemi vardır emin ol o şekilde sağğlıksız dosalar o da ayrı bir acı.büyüklerin dediği gibi onların rızkı yokmuş dünyada melek olacakmış onlar bana hep söylediler bunları ama psikolojim okadar bozuktuki dinlemiyordum bile ne zaman kendimi kurtarmak istedim ozaman inandım bunlara dr 3 ay deneme yine düşer dedi sonra 6 ay olmadı tabi bende psikoloji bozuk dr tamamen psikolojik bu durum dedi.ne zaman gerçekten rabbim vereceği zamanı ii bilir ne eylerse güzel ayler ben kimim ki dedim o ay hamile kaldım hemde ikiz normal yolla acziyetimin kabuluyle rabbim beni mükafatlandırdı inanamadım şimdi yavrularımı bekliyorum inşalllah sağlıklı hayırlı uğurlu evlatlar olur allah cümlenin evladını bağışlasın ben sana da dua ederim rabbim sanada versin hemen unutuluyor yaşanan sıkıntılar allahım ferahlık versin üzülme

kızlar ayağımda acayip bi kaşıntı ve yanma var aynı isilik gibi kızarıklık var pazartesi dr gidicem var mı böle yaşayan duramıyorum sürekli taşa basmak istiyorum

X