2014 ikiz anneleri

Canim öncelikle gözün aydın bebeğin anne karnında gelişimi riskegirdiyse doğru olanı erken doğum zaten . Allahin izniyle sağlıklı bir şekilde toplanirlar.Gozun aydin Allah bagislasin.

canım çok geçmiş olsun.. bu kadar dua eden teyzeleri kardeşleri var hepsinin duası kabul olacak inş. sağ salim geleceksin evine... allah yardımcınız olsun...

Canimmm benimm cok cok gecmis olsun Allah im yavrularini insallah sana bagislasin canim ben hastanede yattigim surede cok k kucuk dogup hayata tutunan gayet saglikli buyuyen okadar cok bebek gordum ki Allah in izniyle sende bebislerini alip evine gideceksin bekleme surecin cok zor biliyorum hangi hastanedenydin canim esimin teyzesi 40 yasindan sonra 4cocugunun ustune hamile kalmisti hemde ikizlere onlarda 700-7800gr lardaydilar ama maasallah hemencik toparladilar simdi okula gidiyolar maasallah koca kiz oldular dualarimiz seninle insallah ben o bebislerine enguzel orgulerimden orup gondericem

canım dualarımızdasın RABBIM BEBEKLERININ VE SENIN YARDIMCIN OLSUN BEN INANIYORUM COK COBUK KENDILERINI TOPARLAYIP ANNESININ KOLLARINA GELICEKLER MELEKLERIN VE SENI HIC BIRAKMIYACAKLAR.SENDE ICINI FERAH TUT SIKINTI YAPMA OLUR MU..ŞIMDIDEN GOZUN AYDIN SAĞLIKLA HUZURLA MUTLULUKLA BUYUT BEBEKLERINI.

dualarımız hep sizle canımmm herşey güzzell olacakk Allahın izni ile

ikiz anneleri merhaba,
ben de tüp bebek ile ikizlere hamile kaldım
istanbul avrupa yakasında önereceğiniz iyi bir doktor var mı?
Özellikle bakırköy çevresinde.

Canım çöp balıgı gibiyim ne bulsam yiyiorum :) Ama hiç aksatmadıgım şey 3-4 tane ceviz gece yatarken 1 bardak süt bol meyve :)

okuyunca açtım çekmeceyi ceviz yedim yeminle ama şuan süt yumurta fln yiyemiyorum şu ilk 4 ay geçsede bi rahatlasam yahuu

canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun dualarımız seninle inşallah bebeklerini sağ salim alıp evine dönüceksin cnm içini ferah tut..dualarımız seninle ve miniklerle..Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun

okuyunca açtım çekmeceyi ceviz yedim yeminle ama şuan süt yumurta fln yiyemiyorum şu ilk 4 ay geçsede bi rahatlasam yahuu

Bende yumurta yiyemiorum zaten hamilelik önceside sevmezdim kokuyor bana cok yumurta ayda yılda bir.sütüde cok sevigim söylenemez ama napaım mecbuurrr :)) ceviz ye canım yarasın kuzucuklara

canım çok geçmiş olsun ama yazdıklarından anladığım kadarıyla moralin yüksek bu çok ii birşey sendeki pozitiflik bebeklere geçecek sağlıkla döneceksiniz maşalllah yarın bi bakcaz 720 gr doğan oğlun yakışıklı bi delikanlı olmuş allah uzun ömür versin

Aksummmm dualarimizlaa yyanindayizzz en cok ihtiyacin bu suann rabbim yar ve yardimcin olsunn canim.rutin kontroldemi anlasildi kordonun drenc gosterdigii

Canim benim oncelikle gozunuz aydin yavrularina kavustun erkende olsa kavustun kilolarida masallah iyi olcak hastanede hemencik kilo aldiriyolar yavrulara kac gundur aklimdasin haberine cok sevindim umarim dokunup sarilirsin onlara...senin sagligin nasil iyilesiyormusun? Dualarim senimle canim rabbim ucunuzunde yardimcisi olsun...

İdennilk aylar cevizi ye 5-6adet bebegin beyin gelusimi icin cok gerekli sonraki zmandada kilo alimi icin onemlui

walla yararlı yiyebildiğim tek şey ceviz ve meyve ... yumurta süt tavuk böyle şeyler tiksindiriyor benii.. umarım bulantılarım geçtiğinde yiyebilirim

inşallah saglıkla bebeklerini kucagına alırsın en kısa zmanda,bugünler geçer...

senden haber almak çok güzel.kaç gundur ıkızler sayfasında hep sana baktım arkadasım sen güçlü bır kadınsın. tedavı asamasından gebelık surecındekı sıkıntılarında hep guclu ve dımdıktın.bugünler geçecek kuzuların kocaman olacak ve evınıze güle oynaya döneceksınız ben ınanıyorum canım. hergun dualarımdasın

herkese merhaba kızlar, bende RAbbim nasip ederse ikiz annesi olucam tıfıllarım 7+3 günlükler bu gün dün kontrolüme gittim biri 6 haftalık diğeri 6+3 günlük dedi büyük olanı kalbini gördük şükürler olsun, ama diğer 6 haftalık olan bebeğim için bir hafta sonra gel dedi endişeliyim işte yine de.. Sanki ikisi arasında ayrım yapıyormuşum gibi vicdan azabı çekiyorum büyük olanın ultrson fotosuna baktıkça inşallah bırakmaz diğer bebeğim beni çift yumurta ikizleri benimkiler. Rbbim hepimizin yardımcısı olsun doğum yapan arkadaşım Rabbim yar ve yardımcınız olsun eminim onları ve seni Rabbim koruyacaktır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…