2014 ikiz anneleri

uzulme canım bozma moralını benımde duzenlı degıl hayatım pek ..sende ıshal bende kabızlık var :KK43: korkma sanmam bebeklere bısey olsun.. kontroluna kadar sabret canım.. tahlıl sonucunda umarım temız cıkar..:nazar::nazar: benım bas agrılarım basladı , halsızlık de var.. hersey donemselmıs.. bunlarda gececek ınsallah..:nazar::nazar::nazar:

Canim hic sorunlar bitmiyor galiba:KK66:) kabizlikta zor rabbim yardimcin olsun bence yogurtve kayisi karistirip ye ..hem cok tatli gelmez bulanti yapmaz hemde midene yardimci olur.tahlil sonucu saglik ocagi oldugu icin yarin cikacak.anneme aldiracagim.calistigim icin vicdan azabi cekiyorum..belki evde yatsam boyle sikintilarim olmayacak diye..ama maddi olarak cok sikisigiz esimi yanliz birakabilecek durumda degilim..buda belimi bukuyor..diyrum evde olsam usutmezdim..belki kanamam olunca hemen yatabilirim.yatsam belki kanamam olmaz vsvsvs...duaunce dusunce hic bitmiyor:KK66:))

Canim hic sorunlar bitmiyor galiba:KK66:) kabizlikta zor rabbim yardimcin olsun bence yogurtve kayisi karistirip ye ..hem cok tatli gelmez bulanti yapmaz hemde midene yardimci olur.tahlil sonucu saglik ocagi oldugu icin yarin cikacak.anneme aldiracagim.calistigim icin vicdan azabi cekiyorum..belki evde yatsam boyle sikintilarim olmayacak diye..ama maddi olarak cok sikisigiz esimi yanliz birakabilecek durumda degilim..buda belimi bukuyor..diyrum evde olsam usutmezdim..belki kanamam olunca hemen yatabilirim.yatsam belki kanamam olmaz vsvsvs...duaunce dusunce hic bitmiyor:KK66:))

canım bende calısıyorum ama ınan daha ıyı.. evde oturdukca kuruyosun.. şöylemı olmalı boylemı olmalı.. rabbım saglık, sıhhat versın calısalım bız.. hem beden hem ruh saglıgı ıcın. hepımız aynıyız.. tek gelır yetmıyor malesef.. destek olmalıyız bırbırımıze.. helekı bebişler 2 tane gelecek ALLAHIN izniyle :nazar::nazar::nazar::nazar:

Canim ilaci kesince kanama 1gun daha devam etti sizinti gibi surekli.ama simdi sukurler olsun yok henuz gelen giden..sorunum su ki su icemiyorum..limin siktim neler denedim yok su bogazimdan gectigi gibi butun midemi kaldiriyor;((
Canim isyan degil inanki bende tup bebekle mucizelerime kavustum o yuzdeb neler cektim bir ben bilirim bir rabbim.suanki korkum melekelerime bisey olur diye.yoksa tedavi surecinde yapmadigim sey kalmadiki..bugunumede sukur..pozitifi beklerken gecen gunlerimde simdi melekelerime bisey olurmu diye endiseliyim:KK66:) kendime kiziyorum icseb suyu gececek zorla diye ama inan midem almiyor;(
Rabbim bukadr sevinclerini tattirmisken eksikliklerini gostermesin.

Bende su içemezdim hiç ama senin bol bol tuvalete gitmen lazım onun için meyve suyu ayran süt vs herhangi bi içecek var mı içebildiğin ??
Bak dedim sana geçicek kanaman üzülme diye bunlarda geçicek inan sen stres yapma yeterki :KK34:

bugün 2.tetenoz iğnemi yaptırdım vatana millete hayırlı olsun :KK52: 5 sene devam edecekmiş 3. iğne de doğumda sonra ve her sene bir tane toplam 5 sene böylelikle menepoza kadar korunmuş olacakmışız

bugün 2.tetenoz iğnemi yaptırdım vatana millete hayırlı olsun :KK52: 5 sene devam edecekmiş 3. iğne de doğumda sonra ve her sene bir tane toplam 5 sene böylelikle menepoza kadar korunmuş olacakmışız

Geçmiş olsunnnnnn:KK16:
İlkini ne zaman yaptırmıştın dr bana bşşiy demedi

canım bende calısıyorum ama ınan daha ıyı.. evde oturdukca kuruyosun.. şöylemı olmalı boylemı olmalı.. rabbım saglık, sıhhat versın calısalım bız.. hem beden hem ruh saglıgı ıcın. hepımız aynıyız.. tek gelır yetmıyor malesef.. destek olmalıyız bırbırımıze.. helekı bebişler 2 tane gelecek ALLAHIN izniyle :nazar::nazar::nazar::nazar:

Oyle canim tek basina yetmiyor..simdi arkadaslatin aldiklarina bakiyorum ozeniyorum bak birakirsanda bisry alamayacaksin sen karar ver.yine onlar icin daha guzel bir gelecek saglamak icin ugrasiyorum diye rahatlatiyrum kendimi.ama evde olsam hakkaten bende cok kuruyorum:KK66:)) rabbim ilk 3ay gecerse rahatlarsin diyor herkes bakalim artik:KK66: cumartesi kesin dogum tarhini soyleyecekmis doktor sindilik tahmini yazdik ama bir ayim var daha rabbim yardimcimiz olsun

Bende su içemezdim hiç ama senin bol bol tuvalete gitmen lazım onun için meyve suyu ayran süt vs herhangi bi içecek var mı içebildiğin ??
Bak dedim sana geçicek kanaman üzülme diye bunlarda geçicek inan sen stres yapma yeterki :KK34:

Canim rabbim hepinizdn razi olsun.ilac gibisiniz.meyve suyu icebiliyrum sadece.bolca onu icmeyi deniyrum simdi.insallh gececrk bunlarda

Canim ilkini nezman yaptirdin? Bana saglik ocagnda sordu hemsire yazdi biseyler ama vurulacaksin vs demedi

Kızlar bişey sorcam 3-4 gündür sabahları midem bulanıor sanki yeni hamile gibiyim cıkarmadan rahat edemiorum.Acaba ac karnına demir ilaçı alıorum ondan olabilir mi ama nerden baksanır demir ilacını 4 aydır kullanıorum.şimdi başladı mide bulantısı ne yapsam bilemedim bu durumu yaşayan varmı ?

cnm bende diyorum kı herkez ilk 3 ay bulantı yaşar ben son 3 ay bulantı yaşıyorum ve migde yanmasından ölüyorum sende yanma varmı

Canim ilkini nezman yaptirdin? Bana saglik ocagnda sordu hemsire yazdi biseyler ama vurulacaksin vs demedi

kızlar ilk tetenoz 20.haftada 2. tetenoz iğnesi 24.haftada 3. tetenoz iğnesi 6 ay sonra 4.iğne bir yıl sonra 5.iğne 1 yıl sonra olacak toplam 5 yıl .menapoza kadar tekrar hamile kalsan bile bir daha yaptırmana gerek olmuyor o zamana kadar koruyor bağlı bulunduğunuz sağlık ocağı bunu takip ediyor sizi takip eden hemşire istersen bi hatırlat benekcimm senin zaman coktan gelmiş bu bir tedbir kızlar sezerynda kulanılan aletlerin bize zarar vermemesi için ya da hamilelikte paslı bi şey size battığında sizi koruması için

Evet canım geciyor anlamadım ya hiç midem bulanmıorum bi aksilik olmasında gerisi önemli deil

Ananeler babanneler der ya saçlanıyoken ve tırnaklanaıyoken diye iki ayrı zamanda bikaç gün bulantı olur diye acaba o mu dedim bende tıbbi bi açıklaması vardır elbette belkim o dur :KK9: bende geçen sabah feci kustum bugunde hep midem bulandı bütün gün daha yeni sakinledi sanmıyorum bişiy olsun canım yanolcskta hormonlardandır :KK16:

kızlar ilk tetenoz 20.haftada 2. tetenoz iğnesi 24.haftada 3. tetenoz iğnesi 6 ay sonra 4.iğne bir yıl sonra 5.iğne 1 yıl sonra olacak toplam 5 yıl .menapoza kadar tekrar hamile kalsan bile bir daha yaptırmana gerek olmuyor o zamana kadar koruyor bağlı bulunduğunuz sağlık ocağı bunu takip ediyor sizi takip eden hemşire istersen bi hatırlat benekcimm senin zaman coktan gelmiş bu bir tedbir kızlar sezerynda kulanılan aletlerin bize zarar vermemesi için ya da hamilelikte paslı bi şey size battığında sizi koruması için

Ne bilimki canım bana kimse bişiy demedi:KK30:
Bi sorup soruşturayım bakayımmm m bn bunu yakın zzamanda

kızlar kapı süsüm nasıl bundan yaptırmayı düşünüyorum
Eki Görüntüle 945447

wasp canım daha havlu almadım alırsam da düz sade bi şey alıcam
çok güzelmiş güle gülw kullanın
bugün ilk defa kanamam oldu doktor iğne verdi yarın sabah kontrole cağırdı korkuyorum bildiğiniz kırmızı kan
bendede oldu panik olma ama ayağada çok kakamamaya çalış iğne ve hap vermişti bana

kızlar 12. haftaya girdim şükür olsun ,ama çok şiddetli baş agrısı, halsizlik basladı.. bu haftalarda başlarmıs.. sizde de oldu mu? 12 haftada neler yasadınız?:nazar:
kansızlık belirtisi o bende felaket baş ağrısı oldu resmen buz aküsüyle uyudum 2 gece vitaminlere başlayınca gecti

ben ilkini 22 de ikinciyi 27 de yaptırdım aile hekiminin söölemesi lazım sağlıkocağına git ve yaptır mutlaka şimdi tam zamanın

Ananeler babanneler der ya saçlanıyoken ve tırnaklanaıyoken diye iki ayrı zamanda bikaç gün bulantı olur diye acaba o mu dedim bende tıbbi bi açıklaması vardır elbette belkim o dur :KK9: bende geçen sabah feci kustum bugunde hep midem bulandı bütün gün daha yeni sakinledi sanmıyorum bişiy olsun canım yanolcskta hormonlardandır :KK16:

İnşallah öyledir canım Allaha cok şükür iiler ya o yeter.Allah sag salim hepimizin kucagına almayı nasip etsin

cnm bende diyorum kı herkez ilk 3 ay bulantı yaşar ben son 3 ay bulantı yaşıyorum ve migde yanmasından ölüyorum sende yanma varmı

Hemde nasıl ara ara oluyor taktigini buldum süt :)) ama sütten sonra hiç bişey yiyip içme ben genelde gece yatarken iciorum en azından gece rahatım

X