2014 ikiz anneleri

canım o söyeleyenlerin hiçbir lafına takma.ilk bir ay 40 gün zorlugu var,sonra uykuları yavaş yavaş oturacak.oturmasa bile sen o düzene alışıyorsun o yüzden sorun olmuyor.geceleri gecelerini tutmuyor,iki gece güzel uyuyorlarsa üçüncü gece bozuluyor ama sen zaten o iki gece uykunu almış dinlenmiş oluyorsun o yüzden üçüncü geceo lacak uykusuzluk sana zor gelmiyor.hem o kadar tatlılar ki her zorluga deger.ikizleri olmayanalrın kıskançlııgı bu,ben başka birşey demiyorum.çünkü biz seçilmiş anneleriz.
sen hamileligini en iyi şekilde tamamlamayı düşün şimdi,boşver konuşanları.

Yok o diyenlere gülüp geçiyorum zaten insan sağlıklı olsun zevkle yapar herşeyi şöyle yarım saat derin uyursun o bile toplar seni yada gündüz uyursun en azından bebeklere elin değer gözün görür şimdi hem korku hem stres var bir şey olacakmı diye 35. Haftama 43 günüm kaldı hayırlısıyla 43 gün hiç uyumasamda dayancam zaten aylardır uyumuyorum:KK43: annem bu yaşıma geldim böyle hamilelik görmedim diyor gece çok daralmadıkça onu uyandırmıyorum ama bazen saatler geçmeyince çok daralınca annem bana biraz oku deyip uyandırıyorum beraber dua okuyoruz Allah ondan razı olsun hergün dua ediyorum onun içinde... Biliyorum bu günlerde geçecek ama babamın değimiyle hamilelik seni bitirdi kızım diyor herkes kendi evladına üzülüyor ben bebeklere birşey olacak diye korkuyorum üzülüyorum annemle babamda benim için üzülüyor bu kadar sıkıntı çektim diye...annem sen doğmamış çocuğuna üzülüyorsun biz sana nasıl dayanalım diyor...

2 gecedir karnım daki yırtılma hissi beni öldürecek kaşınma falan değil sanki milyonlarca iğne batıyor ve yanmış gibi sızlama var elimi değdikçe artıyor yağlar kremler Avuç avuç döküyorum banamısın demiyor bir şey kullanılıyormu bunun için karnım yırtılıyor yoksa bir cilt rahatsızlığımı gece artması ilginç sizce yine cilt doktoruna giymelimiyim...
Dedigin yırtılma hissi gazdan oluyo canım maalesef..
günaydımm kuzumm burnun tıkalıymış söylemeden geçmeyeyim benim de çoğunlukla tıkalı kardeşimin tavsiyesi üzerine otrivine burun spreyi aldım burnumu 10 numara açıyor doktoruna söyle istersen

kızlar yavyuşlarımla hastaneye gidiyoruz şeker için dua edin her şey yolunda olsun :KK16:
Hadi bakalım iyi haberlerle gel canım..

Son düzenleme:
Canım sakın otrivine kullanma eskisinden daha beter tıkanırsın birkaç güne kadar kbb doktoruna git onlarda aynı şeyi söyleyecektir bağımlılık yapıyor 3 ayrı doktora gittim hepsi aynı şeyi söyledi ben sadece deniZ suyu kullanıyorum tonimer 30 tl haftada 1 şişe bitiriyorum...
Canim deniz suyu cok denedim ama o midemi bulandiriyor kusuyorum kullanamadim otrivineyi surekli kullanmiyorum zor da kalinca

arkadaşlar katılmak isteyen arkadaşlar için linki veriyorum.
aramıza yabancıların katılmaması için sizden ricam burdan özel mj atarak face adınızı söyler misiniz?
nasip olur da bir aya kadar doğum yaparsam grubun yöneticisini küçük haftalarda olan arkadaşlardan birine vermem gerekebilir.
elbette burada da sohbet edip paylaşımda bulunmaya devam edeceğiz. ama şahsen benim çok sık girmeye vaktim olmuyor.
telefonda her an face açık ama telefondan burayı takip etmek gerçekten çok zor. :KK50::KK50:
Link tam çıkmaz ya da açılmazsa "2014 İKİZ ANNELERİ" olarak arayabilirsiniz.
burdaki profil resmim var kapak fotoğrafında.

2014 İKİZ ANNELERİ
https://www...................../2014ikizanneleri/

Son düzenleme:
aramıza yabancıların katılmaması için sizden ricam burdan özel mj atarak face adınızı söyler misiniz?
nasip olur da bir aya kadar doğum yaparsam grubun yöneticisini küçük haftalarda olan arkadaşlardan birine vermem gerekebilir.
elbette burada da sohbet edip paylaşımda bulunmaya devam edeceğiz. ama şahsen benim çok sık girmeye vaktim olmuyor.
telefonda her an face açık ama telefondan burayı takip etmek gerçekten çok zor. :KK50::KK50:

2014 İKİZ ANNELERİ

Benim facem yok yaa;((bol keyifli sohbetler size :)

Benim facem yok yaa;((bol keyifli sohbetler size :)

bizim için aç bi tane canım ya :KK43:
bu arada nasılsın, kuzular nasıl? sütün yetiyor mu? mama veriyor musun veriyorsan neyle veriyorsun?
doğumda kaç kilo gitti senden? spinalden dolayı baş boyun ağrın var mı?

çok sordum ama çatlayacam meraktan :KK52::KK52:
şaka bi yana inşallah herşey yolundadır canım.

bizim için aç bi tane canım ya :KK43:
bu arada nasılsın, kuzular nasıl? sütün yetiyor mu? mama veriyor musun veriyorsan neyle veriyorsun?
doğumda kaç kilo gitti senden? spinalden dolayı baş boyun ağrın var mı?

çok sordum ama çatlayacam meraktan :KK52::KK52:
şaka bi yana inşallah herşey yolundadır canım.

:)iyiyiz canım şükür.sütümü sağarak verşyorum canım ememiyolar.mamada veriyorum,şırıngayla:)74 ile doğuma girdim şuan 59 um:))baş bel ağrıö hiç olöadı canım

:)iyiyiz canım şükür.sütümü sağarak verşyorum canım ememiyolar.mamada veriyorum,şırıngayla:)74 ile doğuma girdim şuan 59 um:))baş bel ağrıö hiç olöadı canım

Maşallah camım, Allah esirgesin. kız sen bebeklerle beraber yağları da mı aldırdın :KK52::KK52::KK52:
ödem mi gitti yoksa? ama maşallah süpersin. darısı başımıza :KK1:

Evet canım yatiyoruz muhtemelen doğuma kadar da burdayiz bebişler iyi olsun da yatalim napalim:KK16:
Aminn güzel haberler alalim:KK16::KK16:

Ne kadar oldu kuzu bebiklerin kiloları ?? Oğlanın kalbinde bi daha düzensizlik oldu mu ??sen ii misin ??nidilatı bırakınca kasılmaların nasıl oldu??
Ay çok sordum napim merak ediom:KK17::18:
Dua ediom senin için hep darlama sakın canını..

günaydımm kuzumm burnun tıkalıymış söylemeden geçmeyeyim benim de çoğunlukla tıkalı kardeşimin tavsiyesi üzerine otrivine burun spreyi aldım burnumu 10 numara açıyor doktoruna söyle istersen
kızlar yavyuşlarımla hastaneye gidiyoruz şeker için dua edin her şey yolunda olsun :KK16:

5 günden fazla kullanılmıo canım o gebelik kategoriside c aklında olsun.benimde burnum kanıo sonra kanlar birikip hep burunumu tıkıo az bi açıklığım var öle zar zor nefes alıom işteee..
Hadi cnm hayırlı haberlerle gelll...merak ettirme yaz hemen..

Belguzar sana bi dolu şey yazdıydım geçmiş sayfalarda gördün mü görmedin mi bilemedimmmm..

Dün dişçiye gitmiştim yaaa ay bi sürü anestezi verdi canım çıktı hala çok ağrım var yanaklarım şiş..hep dua ettim allah kimseye vermesin diyeee..bu arada orada forumlarda okudum gebelikte mutlaka diş eti bakımı yaptırın bu olmazsa olmaz diye bir sürü tıbbi mantıklı açıklama vardı diş etinde kanama olan varsa benim gibi boşver normaldir demesin aman sonrası daha felaket gelio..bide 26 dan hiç ama hiçbişiy yapmıolarmış haberiniz olsunnnnn...

Ohhh maşallah maşallahhhhhhhhh allah nazardan saklasınnnnnn:KK16::KK16:
Tabnsiyonun düzeldi mi canım nasılsın ??

cnm senin hapın adı ne bana sağlık ocağında verdiler vi-fer die bi hap

gyno ferro die bir ilaç canım

Ya canım ilacı degiştir istersen belki farkı olur..

Hayırlı olsuuun..benimde iki kızce:)

Büyük ihtimalle suruba dönücem bakalım hayırlısı

Benim prenatestim temiz çıkmış, Allahıma binlerce şükürler olsunn
ölüyorum mutluluktannn :119:

Çok sevindim Allah gönlüne göre versin canım

Sedefff sezeryandan bahsettt nasıl geçti ...:KK52::18:

Ohhh maşallah maşallahhhhhhhhh allah nazardan saklasınnnnnn:KK16::KK16:
Tabnsiyonun düzeldi mi canım nasılsın ??
Değişiyo canım ya sabah 11/6 çıktı.birazdan yine ölçcem inş normaldir
gyno ferro die bir ilaç canım

Büyük ihtimalle suruba dönücem bakalım hayırlısı

Çok sevindim Allah gönlüne göre versin canım

Sedefff sezeryandan bahsettt nasıl geçti ...:KK52::18:
Kolah oldu canım.spinal oldum iğne acımıyo korkmayın:)dikilirken çok az narkoz verdiler,oturup kalkarken ağrrıyo o kadar.dün banyomuda yaptım inş en kısa zamanda dahada toparlarım:)

Kizlarr idrar yollarimi usutmusum doktora tahlili gostermeye gittim.iki ilac yazdi.antibiyotik vs.bunlari ic dusuk nedeni olabilir iltihap dedi.moralim bozuldu;((
Monurol sase ile ceftinex antibiyotik moralim bozuldu kendi ilaclatimi yazdirmadan eve gelmisim..of ya bi iltihap dusukmu yaptirir;(((

Kizlarr idrar yollarimi usutmusum doktora tahlili gostermeye gittim.iki ilac yazdi.antibiyotik vs.bunlari ic dusuk nedeni olabilir iltihap dedi.moralim bozuldu;((
Monurol sase ile ceftinex antibiyotik moralim bozuldu kendi ilaclatimi yazdirmadan eve gelmisim..of ya bi iltihap dusukmu yaptirir;(((

Kuzum ya daha öncede konumuştuk bunları hepimiz hemen hemen geçirdik enfeksiyon hele benşm vajinal korkunçtu iltihaplar geldi ilaç kullandı geçti bitti şükür..o tedavi edilmeyen ilerlemiş uzun süreli enfeksiyonlarda geçerli iç ilaçlarını şindi bi güzel ohhhhh misss 1haftaya geçicek inş bol bolda su ilaç kadar etkili sıkma canını

2014 İKİZ ANNELERİ

cnm facede bulamıyorum bi sorun mu var

gecmıs olsun canım.. cok zor bılırım.. Monurol sase banada vermnıstı. tek seferlık içimi dimi ?

Kuzum ya daha öncede konumuştuk bunları hepimiz hemen hemen geçirdik enfeksiyon hele benşm vajinal korkunçtu iltihaplar geldi ilaç kullandı geçti bitti şükür..o tedavi edilmeyen ilerlemiş uzun süreli enfeksiyonlarda geçerli iç ilaçlarını şindi bi güzel ohhhhh misss 1haftaya geçicek inş bol bolda su ilaç kadar etkili sıkma canını

Canim sagolasin icimi rahatlatiyotsun ama brn boyle viddi bisey olacagini hic zannetmemistim.bide okafr dikkt ediyorumki nasil usutmusum anlamadim..doktorda dusuk sebebi bu iltihaplar deyince aklim basimdan gitti.yazfirmaya gittigim ilacida unuttum sayesinde eve bos bos sikinti ile gldim

canım maşallah sanada bebeklerınede hatırlıyorumda ılk transfer zamanını geçmek bılmeyen gunlerı hergun sabah bızlere yaşadığın sıkıntıları yazmanı kız senın heranını hatırlıyorum.şimdi meleklerın senınle ZAMAN SU GIBI GEÇTİ MASALLAH..

X