2014 ikiz anneleri

Canım ya dikkat et inşallah birşey olmayacak ama en kısa sürede rapor al riske atma...

geçmiş olsun canım bende aynıydım ama direndim ilaç kullanmıycam diye ama çok zor atlattım şimdi daha iiyim pazardan beri yatak döşek yattım zaten 1 hafta raporluyum cumaya kadar yatıcam sıkıntıdan patlıyorum ama napcan bebeklere bişey olmasında

Erken evlenmenin avantajı işte ben 28 de evlendim 4 senedirde çocuk için uğraşıyoruz şimdi 32 yaşındayım inşallah ikizleri sağ sağlim doğurup büyütürsek ancak

Tel kafayı yedi kilitlendi kaldı o yüzden aynı mesajı gönderip durdu tatlım ben uykum zaten nerdeyse 45 dak bir bölünüyor geri dalmak için 10 kere pozisyon değiştiriyorum öyle öyle sabah oluyor ve çok gazlı ve yorgun kalkıyorum 30 lu haftalarda nasıl olcak bundan daha kötü düşünemiyorum

Erken evlenmenin avantajı işte ben 28 de evlendim 4 senedirde çocuk için uğraşıyoruz şimdi 32 yaşındayım inşallah ikizleri sağ sağlim doğurup büyütürsek ancak

Tel kafayı yedi kilitlendi kaldı o yüzden aynı mesajı gönderip durdu tatlım ben uykum zaten nerdeyse 45 dak bir bölünüyor geri dalmak için 10 kere pozisyon değiştiriyorum öyle öyle sabah oluyor ve çok gazlı ve yorgun kalkıyorum 30 lu haftalarda nasıl olcak bundan daha kötü düşünemiyorum

Eylülcüm, inş tekrarlamaz kasılmalar. Geçmiş gitmiş olsun inşallah..
Belki de kuzucukların seni düşünüp dinlenmen için yaramazlık yapmışlardır.
Uyu, dinlen bol bol.. dua edicem size

Günaydın herkese

canım çok geçmiş olsun hepimizin yaşayabileceği şeyler bunlar aman bebekler sağlıklı olsun da okulda çok yoruyo ben artık alt kattaki sınıflara gidince nefes nefese kalıyorum üst kata çıkınca az kaldı merak etme dinlenmek ii gelir bende şimdi rapor aldım yazılı haftasında ama gidecek halim yoktu grip ateş perişan oldum dönünce bisürü iş bekliyo beni allah yardımcın olsun dualarım seninle

günaydın anneler ve kuzuları:)iyisinizdir inşallah.bn anneme,ablama,küçük prensimi görünce unutuyorum ağrıyı sızıyı.bazen yeğenimi kucaklıyorum inşallah bişi olmuyodur aklımda bebeklerimde.tek netleşen cinsiyetle geziniyoruz ortalıkta.bide bazen karnımın içi acıyo yürürken fln.büyük gün hande allahın izniyle güzel haberlerle gelicek rabbim bizede öyle doğumlar nasip etsin inş o haftalarda.

Yaa ben size demedimmi:))bunlarda gececek ama canım öyle düşünelim.
Olsun:)bak avantajlıyızki bi taşla iki kuş vurduk:)2 ideal rakam zaten,3. yüde istersen bi kaç sene sona yaparsın geç değil bence.
Korkma kuzumm:))benimkiler 28. haftadan beri aşağıdalar napıyolarsa orda:)biri başaşağı döndü zaten 30. haftada.normal şeyler bunlar canım hepimiz aynı şeyleri yaşıyoz ama yinede korkuyoz.iğneyide benimde bi kaç gün aksattığım oluyo bişey olmaz allahın izniyle.son iğnem kaldı o kadar seviniyorumki:)kalçam yeşerdi artık:)

Bak tatlım her sıkıntıda bi iyilik ara:))bebekler oluncada uykumuz olmayacak zaten,biz şimdiden alışıyoz zorluk çekmiycez.hatta sen daha rahat olursn belki o zaman,gaz problemin olmaz doğurunca.

Günaydın canım günümüz handeden gelecek haberle daha gzl olsun inş:)

Aman canım kucaklama yerde sew:)hafifte olsa çocuk.bende annemin kardeşlerimin yanında çoookkk mutlu oluyorum valla:)baba ewi bambaşka oluyo insanın.

Günaydın canlar, 524. sayfaya geldim şükür.
Ufak ufak sizleri yaşamak müthiş, iyi ki varsınız...

Canım seninkilerin cinsiyeti bellimi?
Jelibonum, bana 12+ larda doktor kız dedi ikisini de..
Bu haftalarda pek yanılma payı yok dedi ama ben yine de çok çok kaptırmak istemiyorum kendimi..
Salı günü kontrolümüz var, o zaman kesin belli olur artık sanırım.

Ufak ufak okuyom walla
Yarılamışsın az kalmış:)

Bizimde 12. Haftada belli olmuştu yanılmamış doktorumuz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…