2014 ikiz anneleri

Tableti alcam yanıma iyi olursam yrn her gelişmeyi yazarım kızlar söz ... Bu arada kuzenim kurabiyeler hazırlamış yüzünüze birer tebessüm gelsin istedim ama fotoları ekliyemedim :KK43:

Canım benim göz açıp kapayana kadar bebeklerini kucağına al inşallah.yarın sürekli burda olcam seni bekliycem:)

selam kızlar bende ikiz annesiyim.ikizlerim 29 ekim 2012 doğumlu.biri kız diğeri erkekk...topiği okudukça hamişlik günlerim geldi aklıma..gerçekten çok güzeldi...bence kıymetini bilin ve sonuna kadar tadını çıkarın bu anların...veeeee en ama en önemlisi canınız ne istiyosa yapın çünkü bebişler gelince bi süre yapamıycaksınız.eğer sorularınız varsa seve seve yanıtlarım:KK16:

Bulantidan ve her yedigimi cikarmaktan oldum resmenn..nolur bi yardim..isyerinde cok kotu oluyorum cokda goze batiyorum sirekli tuvaletteyim..yokmu bunun bir yolu?? Icim disima cikti artik..

Canim 17hafta sürekli kusmuş biri olarak sana yardimci olmayi cok isterdim ama hicbi çaresi yok malesef ben 4kilo verdim ve artik bogazimdan kan geliyordu.dua et yine çalisabiliosun ben evden disari cikamiyordum. Ïkiz gebelikte hormonlardan dolayi bu durum yogun gecermiş birazcik sabir

selam kızlar bende ikiz annesiyim.ikizlerim 29 ekim 2012 doğumlu.biri kız diğeri erkekk...topiği okudukça hamişlik günlerim geldi aklıma..gerçekten çok güzeldi...bence kıymetini bilin ve sonuna kadar tadını çıkarın bu anların...veeeee en ama en önemlisi canınız ne istiyosa yapın çünkü bebişler gelince bi süre yapamıycaksınız.eğer sorularınız varsa seve seve yanıtlarım:KK16:

Hoşgeldin:))ilk soruyu ben soruyum:)yalnız bakılabilirmi bebişlere,ben çok istiyorum akşam eşim gelince yalnız kalmamızı bebeklerimizle:)

Kızlar düşünmek istemiyorum ama sanırım eylül iyi değil.özel mesaj yazdım bugün.cevap yazmadı.en son bugün saat 6 da aktif olmuş.allahım sen koru

Hoşgeldin:))ilk soruyu ben soruyum:)yalnız bakılabilirmi bebişlere,ben çok istiyorum akşam eşim gelince yalnız kalmamızı bebeklerimizle:)
maleseff çoook zor bi durum canım.şahsen ben 9.aydan itibaren tek bakmaya başlamıştım ve gerçekten çok yorucu oluyordu.hamişken bende senin gibi hayaller kuruyordum ama doğumdan sonra resmen acı gerçekle yüzleştim.gözünü korkutmak istemem ama benim ilk zamanlarım çok sıkıntılı geçmişti ki anem ve kız kaedeşim fulll destek olmalarına rağmen.ne zaman büyümeye başladılar o zaman kolaylamaya başladım

maleseff çoook zor bi durum canım.şahsen ben 9.aydan itibaren tek bakmaya başlamıştım ve gerçekten çok yorucu oluyordu.hamişken bende senin gibi hayaller kuruyordum ama doğumdan sonra resmen acı gerçekle yüzleştim.gözünü korkutmak istemem ama benim ilk zamanlarım çok sıkıntılı geçmişti ki anem ve kız kaedeşim fulll destek olmalarına rağmen.ne zaman büyümeye başladılar o zaman kolaylamaya başladım

Ne gibi zorlukları var canım anlatırmısın biraz?aynı anda acıkmalarımı uyumalarımı....

Benim sorum var =)) surekli ayni soruyu soruyorum cunku henuz atlatamadim.. ben 9 haftalik tek yumurta ikizlerine hamileyim. . Ozellikle son 1 haftadir aglama krizlerine giriyorum. Bir anda bunaliyorum. . Sıkıntılar basıyor. . Durduk yere Ağlıyorum. . Nasil olucak ne yapacağım gibi sorular kafamda dolaşıyor. . Birde aglamalarim olunca cook zor oluyor. . Ne yapmalıyım. .

Canim 17hafta sürekli kusmuş biri olarak sana yardimci olmayi cok isterdim ama hicbi çaresi yok malesef ben 4kilo verdim ve artik bogazimdan kan geliyordu.dua et yine çalisabiliosun ben evden disari cikamiyordum. Ïkiz gebelikte hormonlardan dolayi bu durum yogun gecermiş birazcik sabir

Cook gecmis olsun=( rabbim hepimizin derdine deva olur insallah...

Canım naptın aradınmı doktorunu

evin yakınında bi özel hastane vardı ona gittik ultraSONla bebişlere baktı hamd olsun Allaha bi sorun yok dedi idarar tahlilinde biraz enfeksiyon çıktı nst ye bağladılar sancı 9-10 falandı yok bişe korkma dedi rahimağzı kapalıydı vajinal bakmadı yeni geldik eve.

Kızlar düşünmek istemiyorum ama sanırım eylül iyi değil.özel mesaj yazdım bugün.cevap yazmadı.en son bugün saat 6 da aktif olmuş.allahım sen koru

evin yakınında bi özel hastane vardı ona gittik ultraSONla bebişlere baktı hamd olsun Allaha bi sorun yok dedi idarar tahlilinde biraz enfeksiyon çıktı nst ye bağladılar sancı 9-10 falandı yok bişe korkma dedi rahimağzı kapalıydı vajinal bakmadı yeni geldik eve.

Çok şükür canim seni merak ediyordum

Kendi doktoruna sprmadan ilaç kullanma bence canım

Cok gecmis olsun canım napalım elimizden geldiğince dikkat edicez ama oluyo iste hastalıklar:KK43: dikkat et kendine hemen iyileş..

Çok geçmiş olsun. Aman Canim ateşine dikkat et, benim ilk 3 ay içersinde olduğum dönemde bile ateşim çıkınca parol vermişlerdi...
İnşaaalllah sedefcim benim de öyle olur :KK16: sancısız çok şükür sadece bir rahatsızlık hissi oluyor. Bide gecen aksamkinde hafif kasık ağrim vardi herhalde o kadar gezmeye normal. Senin hala oluyor mu? Ağrilardan uyuyamiyorum dediğin nasil ağrilar oluyo:26: şimdiden bizde öğrenelim :KK1:

Çok sağolun kızlar, dikkat ediyoruz ama yine de oluyor işte bu hastalıklar. Kötü bişey olmasın da bu atlatılır... :KK16:

Yok ya kötü bişey yoktur inşallah... Ben sürekli giremediğin için farkedemiyorum kim var kim yok diye ama, geçen akşam vardı, çok yorgunum yazmıştı hatta. Özelden yazarsa sana bize de haber ver canım, merak ettim ben de şimdi...

X