2014 ikiz anneleri

Demek ki daha önceki go iş yapimizin etkisi var , benim hamilelikten önce düz değil dediğin gibi küçük cukurdu şimdi düzleşti
İnşallah iyilerdir... Bugün aldiriyorum cnm ilaci şimdilik doktora sorana kadar hergun içmiycem ama dışarida olduğum yoruldugum günler iceyim diyorum. O zaman oluyo kasilmalar daha çok... Bugün içerim Allah izin verirse yine alisverise gidicem...
Canim arkadaşim bizde seni ve bebişlerini Allah'a emanet ediyoruz. İnşallah herşey yolunda gidecek ve sende durudeniz gibi mukafaatini alacaksin...

Canim sen sık giremiyorsun ama her girdiğinde de faydali bilgilerle geliyorsun çok sağol Canim kasilma sanciyla olursa sorunmuş ama bazi günlerin aksami sık olunca korkuyorum. Daha 21. Haftadayim çünkü son haftalar olsa... Magnezyum ben sormuştum çok sağol bugün basliycam demiri zaten kesmem kanim hep 10'larda akdeniz anemisi taşiyicisiyim..
Tam benim de o haftalarda başladi Canim her zaman değil ama kesinlikle bazi günler fazla oluyor ve sanirim yorgunluk tetikliyor belki korkup çok gezdim birşey olacak diyip bende tetikliyorum...

Canim ya daha düne kadar calisiyordun masallah bak yarin kuzularin geliyor annesi sen bu gece uyumazsinda Allahim yar ve yardimcin olsun arkadasim güzel haberi bekliyoruz habersiz birakma bizi olurmu

Kizlaaar kusura bakmayin telden girdigim için yine mesaaaj tekrari((((((

UOTE=Mrsbeyaz;33400117]Aksucum:) benim göbek deliğim de resmen açıldı onceden çizgi gibi görünürdu kucucuktu ici görünmezdi simdi baya küçük bi havuz oldu bakalım daha ne hallere dusucez:) sanırım bebekler buyudukce duzlesip dışarı dogru gelebilir

Kuzum beniiim...ne kadar güçlü dursak bile aslında cok hassasiz iste..kadın olmak boyle bise..zayıf yönlerimiz var bizlerin de..ama 2-3 gun demişler bak ins sıkılmadan çıkarsın..allah bebeklerimize güç kuvvet saglık sıhhat versin biz herseye dayanırız onlar için..koca bebeklerimiz de biraz boyun bukecekler care yok[/QUOTE]
Demek ki daha önceki go iş yapimizin etkisi var , benim hamilelikten önce düz değil dediğin gibi küçük cukurdu şimdi düzleşti
İnşallah iyilerdir... Bugün aldiriyorum cnm ilaci şimdilik doktora sorana kadar hergun içmiycem ama dışarida olduğum yoruldugum günler iceyim diyorum. O zaman oluyo kasilmalar daha çok... Bugün içerim Allah izin verirse yine alisverise gidicem...
Canim arkadaşim bizde seni ve bebişlerini Allah'a emanet ediyoruz. İnşallah herşey yolunda gidecek ve sende durudeniz gibi mukafaatini alacaksin...

Canim sen sık giremiyorsun ama her girdiğinde de faydali bilgilerle geliyorsun çok sağol Canim kasilma sanciyla olursa sorunmuş ama bazi günlerin aksami sık olunca korkuyorum. Daha 21. Haftadayim çünkü son haftalar olsa... Magnezyum ben sormuştum çok sağol bugün basliycam demiri zaten kesmem kanim hep 10'larda akdeniz anemisi taşiyicisiyim..
Tam benim de o haftalarda başladi Canim her zaman değil ama kesinlikle bazi günler fazla oluyor ve sanirim yorgunluk tetikliyor belki korkup çok gezdim birşey olacak diyip bende tetikliyorum...

Son düzenleme:

Cok gecmis olsun canım napalım elimizden geldiğince dikkat edicez ama oluyo iste hastalıklar dikkat et kendine hemen iyileş..

Sen yarın dogum yapıyosun dimiiii:) ayy allah bi çırpıda kurtarsın ins..bize haber ver hemen kuzulariniii

Çok geçmiş olsun. Aman Canim ateşine dikkat et, benim ilk 3 ay içersinde olduğum dönemde bile ateşim çıkınca parol vermişlerdi...

Canim eşime aldirdim diasporali toz şase seklinde doğru değil mi? Ben sandoz gibi yuvarlak düşünmüştüm de sorayim dedim yanliş olmasin

canım 100 er okudum

Özelde olacak cnm ... sezeryan epüdral olcaK heralde sormadım desem inanırmısın :26:

hadecim hayırlı dogumlar sana allah yar ve yardıncın olsun dualarımız seninle bizide habersiz bırakma tecrübelerine ihtiyacımız var hayırlısıyla al kuzularını kucagına..

Bulantidan ve her yedigimi cikarmaktan oldum resmenn..nolur bi yardim..isyerinde cok kotu oluyorum cokda goze batiyorum sirekli tuvaletteyim..yokmu bunun bir yolu?? Icim disima cikti artik..

arkadaşlar az önce az miktarda sulu çok açık kahverengi akıntı geldi çamaşırıma 1 tl büyüklüğü gibi kokluyorum ööle kötü koku değil gibi nişan gelmesi olabilir mi lütfen biri yazsın

Bulantidan ve her yedigimi cikarmaktan oldum resmenn..nolur bi yardim..isyerinde cok kotu oluyorum cokda goze batiyorum sirekli tuvaletteyim..yokmu bunun bir yolu?? Icim disima cikti artik..

Kokulardan uzak dur,alabilirsen rapor alıp evde dinlen,çubuk kraker sade sodaya limon sıkıp içmek iyi geliyor,ben akşamları patates hasşalaması peynir yiyordum ama herkesin yiyecekleri genelde kendine oluyor..doktoruna bir sor mide bulantısı ilaçlarıda b kategorsinde olanlar var gönül rahatlığıyla kullanabileceğin onlardan versin istersen.birde hiçbirşey yiyemiyorsan vitamin veriyorlar o yüzden yakın zamanda bir konuş canını sıkma geçecek inanki hiç bu kadar şiddetli kalmayacak en azından

Hiiiçççççç endişelenme sakin stressiz bir şekilde önce bir ultrasano gir canım en yakın gidebileceğin bir yerde sonra sonucuyla doktorunu ara ben öyle yapmıştımmm inş herşey sağlıkla yolundadır sıkıntı yapma emi

Asbelove ve seybil geçmiş olsun canlar..hiççç canınızı sıkmayın moralinizi yüksek tutun allahın izniyle sağ sağlim atlatıp bebiklerinize kavuşacaksınız duaşarımız sizinleeee

Handeta yarın için allah yardımcın olsun bebiklerin şimdiden hoşgeldi sefa getirdi ailenize sanada çok geçmiiş ağrısız sızısız şahane bi sezeryan olsunnnnnn

Tableti alcam yanıma iyi olursam yrn her gelişmeyi yazarım kızlar söz ... Bu arada kuzenim kurabiyeler hazırlamış yüzünüze birer tebessüm gelsin istedim ama fotoları ekliyemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…