2014 ikiz anneleri

Ewet canım benim sancılarım çok oluyo bu ara kadık,bel.korkuyorum:18:gece ağrıyo daha çok.

Benim olmuyor hiç. Sadece ağırlaştım iyice. Sertleşmeler filan çok oluyor, özellikle akşamları. O da gün içinde kaslarımız çok çalıştığından akşamları ortaya çıkıyormuş yorgunlukları.. Ama tabi bu haftadan sonra neler olur Allah bilir. Herkes gün gün değişeceksin. Bir günün bir gününü tutmayacak diyor:18: Merak içersindeyim:26:

Hepimizi allah kurtarsın ne diyelim:)

Canim oncelikle gecmis olsun bebislerin seni korkutmus.ama sen sogukkanli olmaya calis.bende 12.ci haftami bitirdim progestan ignelerden kurtuldum diye rahatlarken 3-4gun sonra sakir sakir adet kanamasi hemde kipkirmizi ve siddetli bir sanciyla dr a gittim.ve dr muayene etti hersey normal icerde hic bisey yok.hatta öyle rahat soyluyorki sanki ben uyduruyorum kanama var diye.proluton depot 3 gun arayla vuruldum.1 hafta dolu dolu adet gordum.sonrasinda 2 haftayi gecik kahverengi lekeler devam etti.dr bana igne ilac devam ve yaticaksin baska yolu yok dedi.tibbi sebep yok ama kanama demek dusuk tehdidi demektir dedi.ya sana biri bakicak yada hastaneye yatirayim dedi.ben anneme gittim 1 ay yattim sadece wc ve igneme kalktim.ama hep pozitif düşündüm.kanama lekelenme moral bozsada Allaha sığındım inandim evlatlarima bisey olmayacağına inandim.ignen ilacin ve sadece yatman gerekir ama sakin stres yapmicaksin aglamak hele sakin.onun yerine bebislerin icin bol bol dua et onlarla konuş.ve suan cok şükür bir daha o korkuyu yasamadim olumsuz bi durumla karsilarmadim cok uzun sure dayanamasamda geziyorum tozuyorum.yeterki inan gönlünü ferah tut.Rabbim ferahlik versin ayni korkulari yasatmasin birdaha.

Hayırlı aksamlar hanimlar.yeni yil hepimize saglik huzur ve vaktinde saglikla dogacak yavrularimizi kucagimizda sevdigimiz gunleri gorecek mutluluklar nasib etsin insallah.
durudenizderya canim masallah sabrinin sonu cok guzel insallah.Rabbim yardimcin olsun hayirlisiyla dogurup evlatlarini evine goturmek nasib olsun.

handeta maşallah Rabbim nazardan saklasin insallah bebislerinde senin gibi guclu olucak ve kuvoze girmeden eve.goturuceksin ikisinide.Rabbim yardimcin olsun hayırlı dogumlar insallah.

Kızlar gunleri yakin olan arkadaşlarım insallah hepimiz saglikla en hayirli vakitte dogurup kuvoze girmeden evlatlarimizi eve goturelim.

Ayşecim Rabbim evlatlarina guc kuvvet versin insallah biran once toparlanip evine götürmek nasib olsun.sut için kengo arkadasimiz bikac oneride bulunmustu bol su dere otu hurma bol bol tuket ve stres yapma dinlen beslenmene de dikkat et inşallah bol bol sutun olsun bebislerini tosuncuk yapsin.

Nasılsın kaçak nerelerdesin yazdığın yok hiç

Nasılsın kaçak nerelerdesin yazdığın yok hiç

İyiyim canim hamdolsun.annem yanimda gelen giden oluyo gecmisolsuna.cok sukur hepsi benim halimi bildiği icin bi is yapmiyorum ama yinede oturmak bile yetiyo erkenden siziyorum bide sabah kalkamiyorum.valla topigin en uykucu annesi benim sanirim :) insallah bebislerde benim gibi uykucu olurlar :))) sen nasilsin heycan dorukta bekliyon sanirim.bende onceden cok rahat sezeryan doğum olucak diyordum.simdi resmen sesim titriyo soylerken.birde cok odlek biriyim epidural nasil yapicam cok merak ediyorum.sanirim anesteziye gerek kalmicak ben baslarken bayilicam :))

Günaydın arkadaşlar inşallah hepiniz iyisinizdir ben hastane ev arası koşturuyorum bebeklerim küvezdeler ne zaman çıkarırlar bilmiyorum.sütüm çok çok az ne yapacağımı bilmiyorum dua edin bize.
canım kengo arkadaşımız baya sütü arttırmak için tavsiyelerde bulunmuştu, bide biliyorsun ama ne kadar su o kadar süt... çok şükür bebişlerin iyi ya stres yapmamaya çalış en çok o etkiler sütünü. küvezde güçlenip gelecekler annelerine
Aksucum dun endokrine kontrole gittim.kan verdimm sonuc normele donme baslamissss.....iiki ay sonra gelin demis doktorrrrrrr annem goturdu sonuclari usg girmedim usg normal bidaha girme gerek yok dedi....
Gözün aydın canım çok sevindim. benim de tahlillerim çıktı ama daha doktora gidemedim. çok şükür tsh hariç (o da 0,01 den 0,06 ya çıkmış, 15 gün önceki ölçüm inşallah daha da çıkmıştır) hepsi normal aralıklarda, sanırım doktor ilaç vermeden takip eder. zaten bende çok çok küçük bir nodül çıktı zararsız dedi ama büyüyüp büyümediğini takip edicez dedi. hep güzel haberler vermek dileği ile
Canım çok geçmiş olsun ya endişelenmemek mümkün değil tabi ama Allah korusun bak pek çok arkadaşımızın olmuş hepsi de 30ları geçmiş, belki daha fazla dinlenmene vesile olacak yoksa yoracaktın kendini... inşallah hepimiz 36ları görürüz...
çok sevindim canımmm... dikkat et sen yine de.. inşallah 10 gün sonra kalp atışlarıyla rahatlarsın biraz
canım bebek mağazası bilmiyorum ama kolay gelsin, yorucu ama bu zamana kadar ki en keyifli alışverişin olur heralde gelince aldıklarını paylaşırsın olur mu? Rabbim sağlıkla kullandıkları günleri de göstersin

Maşallaaah canım, sizler bizlere de moral oluyorsunuz... bekliyoruz sık sık seni

Uyuyomusun3 saat deliksiz uykum yok beni :))korku olmazmı canım bendede var hemde nasıl:18:benimkide spinal sezeryan olcak tecrübelerimi paylaşırım:)ben bayılmadan çıkarsam doğumdan sizde çıkarsınız

Kız 3 yazmışım farkında olmadan:))ne üçü 1 saat deliksiz uykum yok:))

Kızlaar bugün detaylı usgmiz vardı, Rabbime binlerce kez şükürler olsun herşey yolunda Maşallah... cinsiyetimize de bir kız bir erkek dendi, geçen başkentteki asistan kafamı karıştırmıştı ama artık değişmez heralde ona göre biraz alışveriş yapmak istiyorum Allah nasip ederse
buarada oğlumun kalbinde çok çok küçük hatta emin bile olamıyorum dedi delik olabilir ama muhtemelen bikaç haftaya varsa da kapanır dedi, zaten bu şekilde gelişirmiş. İnşallah sorun olmaz, içimi rahat tutmaya çalışıyorum
3-4 hafta sonra tekrar kontrol ve arada kalp ekosu çekilecek (bunları rutin herkese yapıyorlar sorun olmasa da ) vajinal ultrason ile rahim uzunluğuna da baktı çok şükür şimdilik yolunda görünüyor...
Oğluşum daha hareketliydi maşallah kızım daha ağır bende hep zaten oğluşun tekmelerini hissediyorum demek ondanmış

Buarada kasılmaları sordum günde 3-5 normal ağrılı olup olmaması da önemli dedi. Magnezyum şimdilik önermedi, ispatlanmış değil faydası dedi:26: şimdilik içmeyecem bakalım...

Bizden haberler böyle çok şükür... Mevlam hep güzel haberler vermeyi nasip etsin...

Ins canım aldıklarımı yazarım gösterebildiklerimi gösteririm size..tabi karar verip bişiler alabilirsem:) kuzulara bişiler almak cok zevkli ama hep ağzım duada..ins saglıklı sıhhatli doğsunlar da kucusumuza alalım.
Ohh ne guzel haberler:) hep iyi haberlerimiz olsun ins..

çok güzel canım,oğluşunu kafana takıp stres yapma bişi olmayacak allahın iznşyle,doktorda öyle sölemiş zaten.bi kız bi oğlan ha:))dövüşür kız onlar anlaşamaz

Bunvp kuzuların nasıl sen nasılsın seni cok merak ediyoruz adını gordum simdi ...dualarımız seninle

sağol cnm kuzularım çok kötü yaşama ya da sağlıklı olma şansları hiç yok ama allah büyüktür,içimde küçük de olsa bir ümit var.eşim ve ben depresyondayız.ilaçla ayakta duruyoruz.derin bir şoktayız kimseyle görüşmüyorz.allahtan iyi olmayı diliyoruz.onları her gördüğümüzde içimiz sızlıyor çok minikler.ayaklrı bir parmağın bir boğumu kadar .acı çekiyorlar yüzlerinden belli ağlıyorlar sesleri çıkmıyor.kokuları burnuma geliyor henüz hiç dokunup koklamadan.izin alıyorum yavrularıma dokunmak için ama izin vermiyorlar çok savunmasızlar.iç kanama beyin kanaması epileptik nöbet enfeksiyon ne ararsan var.her yerlerini delmişler.747 gr ve 842 gr lar.her gördüğümde bir kez daha yıkılıyorum çok zor allah kimseye yaşatmasın.herşeyleri hazırdı yavrularımın.allah sizlere ve yavrularınıza şifa versin sağlıkla kusursuzca kucağınıza almanzı nasip etsin.bize yani meleklerime ve eşimle bana dua edin.dikişlerim sızlıyor çünkü ikinci günden beri ayaktayım eşimi toplamaya çalışıyorum.doğumdan da korkmayın çok rahat geçiyor.acısı 1-2 saat sürüyor sonra bir şey olmuyor sadeece sıcak tutun kendinizi ben 3 operasyon geçirdim ona rağmen toparlandım ama bebeklerim böyle oldu.dua istiyorum szilerden.saçmaladıysamda affedin kafam hiç yerinde değil hepinizi seviyorum çok dikkat edin kendinize sevgiler

ii akşamlar anneler...hepinize güzel bi yıl diliyorum bebeklerinizle sağlıklı sıhhatli.bugün cinsiyet öğrenmeye gittik birine kız dedi ama diğerinden emin olamadı.o biraz daha altta.doktorum plesanta daha yukarı çıkmamış dedi diğeri çıkmış.bu sorun olurmu?kasık ağrılarımı söyleyince rahim ağzına baktı gayet ii dedi.benimkiler alt alta duruyo yanlış görmüyosam:)ne zmn netleşir bu cinsiyet bi fikriniz varmı?

Saçmalamak olurmu arkadaşım o kadar içten anlatmışsınki.verende allah alacak olanda unutma.ne deyimde seni teselli ediyim aklıma bişey gelmiyokikendinizi etrafa kapamayın canım biliyorum söylemesi kolay ama ailelerinizin desteği size çok iyi gelecek bu dönemde.neden görmene dokunmana izin vermiyolar senin canından can onlar.fırsat buldukça gelmeye calış eşine sana sabır versin allah.

rabbim yardımcınız olsun ,dualarımız seninle.Allahtan ümidini kesme.yazını okurken biz dayanamıyorken rabbim sana güç,kuvvet sabırlar nasip etsin.çok geçmiş olsun...

Öbürüde kız bence:))bidahaki kontrolde netleşmiş olur heralde canım haftan iyi çünkü cinsiyet için,benim oğluşlarım 12 haftada göstermişlerdi pipilerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…