2014 ikiz anneleri

MESAAAAJ TEKRARI iyice şaşkın olduum neyse siz alttakini okuyun düzeltilmiş olan onlaaar... Telden silmek zor oluyor da

İnşallah Saglik ocagindaki testlerimiz yanlistir. Hoş ben o zaman bu ağrının sebebi ne diyicem Endokrinden sonuçlarini yazmayi unutma Canim
Maşallaah sana da kızlarına da oyy yerim onlari sen anlattikça ben yaşadim resmen...
Canim tavsiyelerin için çok sağol not aliyorum hemen....
Bide ne sorucam Canim bebişler biraz küçük ya aldigin kiyafetler oluyor mu? Prematüre almiş miydin?
Hoşgeldin Canim aramiza 13. Haftadan sonra inşallah daha rahatlarsin, dinlenmek ve bol su içmek ilk aklima gelenler...
Canim çook sağol içtim bakalım inşallah şifa olur.... İnşallah sende kızın da (doğru hatirliyorum demi cinsiyeti) iyisinizdir...
Kııız nerelerdesiiin Canim sen magnezyum kullaniyor musun kullanmiyorsan belki verir doktor. Çok şiddetli olmadigi sürece normaldir cnm..
Çoook iyi yaaa

İçtim ben de Canim... Bende 8. Hafta baya antibiyotik yedim ( inşallah bebişlerimize zarari olmamistir. Allah'a emanetler... Yaptirdin değil mi testi Cnm? Daha iyi misin?
Yaa Neolur kusura bakma bu gece eklerim görmemiştim. Aslinda ilk boş liste sembolik okuyan herkes söyleyebilir. yada orda yazip okuyamayanlarda oluyo ben genel kafama göre yaptigim için... Allah kabul etsin Canim...
Hep yazicam unutuyorum Canim. Alttaki takvim önde diyorsun ya değil aslinda 33+ olduğu anda 34. Hafta deniliyor. Ben mesela 19+'yim yani 20. Haftamdayim
41 kere maşallaahhh canimm
Evet Canim tam ayniyiz çok şükür iyiyim yarin detayli usgmiz var insallah herşey yolundadir. Heyecan ve endişe var tabi kuzularimi uzun uzun görebileceğimin mutluluğu da var eğer birisi kızsa Asya olacak inşallah... Uyumlu isim mi istiyorsun Canim? Ona göre altarnatifler bulalim
Sen nasılsın Canim daha sık gelsene, girdin mi detayliya?
Handeeee doğumdan sonra da bizi bırakmaa olur mu Allah razi olsun valla senden çok iyi geliyor yazdiklarin. İnşallah çok rahat bir doğum olur Allah yardimcin olsun 1 hafta diyodun Allah'ın izni ile 10 gün dinlenicen

Son düzenleme:
İnşallah Saglik ocagindaki testlerimiz yanlistir. Hoş ben o zaman bu ağrının sebebi ne diyicem Endokrinden sonuçlarini yazmayi unutma Canim
Maşallaah sana da kızlarına da oyy yerim onlari sen anlattikça ben yaşadim resmen...
Canim tavsiyelerin için çok sağol not aliyorum hemen....
Bide ne sorucam Canim bebişler biraz küçük ya aldigin kiyafetler oluyor mu? Prematüre almiş miydin?
Hoşgeldin Canim aramiza 13. Haftadan sonra inşallah daha rahatlarsin, dinlenmek ve bol su içmek ilk aklima gelenler...
Canim çook sağol içtim bakalım inşallah şifa olur.... İnşallah sende kızın da (doğru hatirliyorum demi cinsiyeti) iyisinizdir...
Kııız nerelerdesiiin Canim sen magnezyum kullaniyor musun kullanmiyorsan belki verir doktor. Çok şiddetli olmadigi sürece normaldir cnm..
Çoook iyi yaaa
Ayy yine yanliş olmuş Canim senin cevabin aşagida durudenizin altinda olmuş
NEKTARCIM İçtim ben de Canim... Bende 8. Hafta baya antibiyotik yedim ( inşallah bebişlerimize zarari olmamistir. Allah'a emanetler... Yaptirdin değil mi testi Cnm? Daha iyi misin?
Yaa Neolur kusura bakma bu gece eklerim görmemiştim. Aslinda ilk boş liste sembolik okuyan herkes söyleyebilir. yada orda yazip okuyamayanlarda oluyo ben genel kafama göre yaptigim için... Allah kabul etsin Canim...

DURUDENİZ Canim maşaalllaah 38. Haftanda doğum yapmis olucaksin 37 bitmiş oluyor... Topiğin sahibesiii zorlu bir süreç oldu ama 2014 ikiz annesi olacaksın Allah'ın izni ile
Hep yazicam unutuyorum Canim. Alttaki takvim önde diyorsun ya değil aslinda 33+ olduğu anda 34. Hafta deniliyor. Ben mesela 19+'yim yani 20. Haftamdayim
41 kere maşallaahhh canimm
Evet Canim tam ayniyiz çok şükür iyiyim yarin detayli usgmiz var insallah herşey yolundadir. Heyecan ve endişe var tabi kuzularimi uzun uzun görebileceğimin mutluluğu da var eğer birisi kızsa Asya olacak inşallah... Uyumlu isim mi istiyorsun Canim? Ona göre altarnatifler bulalim
Sen nasılsın Canim daha sık gelsene, girdin mi detayliya?
Handeeee doğumdan sonra da bizi bırakmaa olur mu Allah razi olsun valla senden çok iyi geliyor yazdiklarin. İnşallah çok rahat bir doğum olur Allah yardimcin olsun 1 hafta diyodun Allah'ın izni ile 10 gün dinlenicen

Canım bende hastane çıkışlarımı bebitofun aldım hatta battaniye (penye ve polar)alt açma ben mağazadan aldım ama internet fiyatına gerçekten hem güzel hemde kaliteli Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin in

Merhaba kızlar,

ben aranıza yeni katıldım. 7 haftalık hamileyim. 5. haftada kesin olarak hamile olduğumu ve 2 kese olduğu öğrendim. ancak keselerden biri küçüktü ve yokalabilirdi, 6. haftada tekrar gelmemi istedi doktorum. geçen hafta gittiğimde tek kese görüldü benim eşim tek yumurta ikiz eşi o yüzden bende ikiz bebeklerim olmasını çok istiyordum. Regli tarihime 1 hafta varken "hamileyim ve ikizler" demeye başlamıştım :) ve doktor ilk muayenede iki kese var deyince çok sevinmiştim, ama geçen hafta resmen yıkıldım acaba diğer keseyi görememiş olabilir mi? belki diğer haftalarda tekrar görür diye dua ediyorum. benim durumumu yaşayıp, ilerleyen haftalarda tekrar ikiz bebek oldukları anlaşılan var mı? yoksa 2. kontrolde tek denildikten sonra tekrar ikiz olma şansı yok mudur?

canım öncelikle allah saglıkla bebişlerine kavuştursun benimde tek yumurta kızlarım olucak inşallah ben azra ve asya koyacagım inşallah ama hira ve mina da hoşuma gidiyor sanada fikir olsun ..

Ay çok güzeller sağlıkla sıhhatle giysinler inş.bende maviyi daha çok beğendim:)

Hmm ben 34 haftamıyım yani:))vay be kızlar herkes bana şaşırıyo nasıl taşıdın diye:)iri yapılı değilim hatta ufak sayılırım:)

Canım kesenin biri kaybolduysa muhtemelen tek bebektir.olsun canım tek çift hiç farketmez sağlıklı sıhhatli olsunda.

Günaydın arkadaşlar inşallah hepiniz iyisinizdir ben hastane ev arası koşturuyorum bebeklerim küvezdeler ne zaman çıkarırlar bilmiyorum.sütüm çok çok az ne yapacağımı bilmiyorum dua edin bize.

Günaydınlaaaaar,
Musmutlu, sağlıcakla, kucağımıza bebeklerimizi alabileceğimiz, dileklerimizin gerçekleştiği yepyeni bir yıl diliyorum hepimize canlaar...

Günaydın arkadaşlar inşallah hepiniz iyisinizdir ben hastane ev arası koşturuyorum bebeklerim küvezdeler ne zaman çıkarırlar bilmiyorum.sütüm çok çok az ne yapacağımı bilmiyorum dua edin bize.

Sağlıklılarya şükret canım.çıkarkar elbet.canım sütünü sık sık sağ çoğalır.dereotu ye,hurma ye

Hadi hayirli uğurlu olsun canım banada diyet listesi verdi dr.um değer aralıkları falan yazıyor besin değerleri karşılaştırması falan dikkat edeceğiz artık en azından diyabetlik bi durumumuz yok sukur
Aç kalmayacaksin diyorlar ya ben aciktigimi hissetmiyorum artik yaa iki lokmayla doyuyorum ama açlığa gelince tık yok napcaz böyle bilmiyorum

Çok güzeller canimm evlatciklarin iyi günlerde giysiler insallahhh

Aksucum dun endokrine kontrole gittim.kan verdimm sonuc normele donme baslamissss.....iiki ay sonra gelin demis doktorrrrrrr annem goturdu sonuclari usg girmedim usg normal bidaha girme gerek yok dedi....

Canim aldiklqrinn cok guzell alinca bi bak kumasi falanda hosuma giderse bende siparis vereyimmm diyotrumm gule gule giysinn bebeciklerinnn..bebettodan buldum bende 100tl nette 120tl fazla geldii

Aysecim, annem der ki süt için ne yersen ye en cok süt yapan rahat olmaktır stres sutu azaltır bebiklerinle geçireceğin guzel günleri duşun ve rahatlamaya çalış canım..

Arkadaşlar 6 haftalık gebeyim. 2 tane kese göründü. Diğer kese kaybolur mu? Belirtileri nelerdir?
Canım kaybolan da oluyo kaybolmadan da.. Ins allah gönlüne gore versin hayırlı olsun hoşgeldin aramıza:)

37. haftaya kadar çalıştım ama avantajım vardı oturdum hep... sınıfta 2 öğretmeniz diğer öğretmende erkek olunca genelde ona yıktım işleri bu dönem :)) Ayakta ağır bir iş olsaydı kesinlikle 30.haftada ayrılırdım izne riske atmak istemezdim... ağırlaşma olayını çok yaşamadım kilomlada alakalı olabilir bu durum 66kiloyum şu an... ağır birşeyler yersem rahatsız oluyorum özellikle 33- 34den sonra bebekler biraz aşağı doğru inince o nefes sıkıntısı falanda kalmıyor ... Bebeklere doktorum 2000 -2500 doğar demişti son gittiğimdede 2200 2400 civarıydı doktorum tahmininde haklı çıktı sanırım 2500 doğacak iri olan çünkü 2 haftadır kilo almam durdu tamamen ... gelirsiniz inş cnm Allahın izniyle

kızlar cuma günü anneme gitmiştim sabahına kanamam oldu sancı gibi bi şey hissetmedim sonradan az bi sancım oldu ilk defa böyle bi şey yaşıyorum ağlaya ağlaya doktoruma geldim beni hastaneye yatırdı 2 gün kadım sürekli serum nidilat verildi prolaton depot iğne yaptılar ilk gün kanama hafifledi 2.gün bitti doktor kanamanın tam olarak sebebini söyleyemedi bi çok sebebi olabilir dedi içte kanama görünmüyormuş rahim boyu uzunluğu daha önce 5cm şimdi 3,5 cm olmuş daha 21. hafatalık bebişlerim erkenn doğum olacak diye aklım çıktı şimdi eve geldik bir hafta sonra kontrolüm var arada sol tarafımda kasığımda batma oluyor ben çok huzursuzum kızlar benim durumda olan var mı nasıl geçiricem bu korkuyla bundan sonraki haftaları bilmiyorum eşim de benim bu halime daha çok üzülüyor ama napimm elimde değil ki evde öylece yatıyorum hiç yüzüm gülmüyor çok korkuyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…