2014 ikiz anneleri

Allah inş kolaylığını verir bize canım.

6-7 derken canım? Benim de düşüktür genelde 10-6 , 11-7 gibi çıkıyor. Benim doktora göre de herşey normal valla
10-6 10-5 GİBİ geziyorum işte...dr istirahat et risk var tabiiki ddi işte bu kelime beni bitirdi...yoksa ben digerlerine ( ütriker,hpv oldum ya) takılmadım bile bana gelsin bebilere birsey olmasın dedim ,bu sefer dr yat dinlen kanama bu ,su an birsey yok ama belli olmaz dedi ya bittim ben bu şekilde olup atlatanız var mı başka.

hayırlı olsun inşallah sapasağlam doğarlar ben o kanaması olanlardanım inan ki hiç iş yapmıyorum ama o akşam biraz üzülmüştüm eşim erzurumda calışıyor o gitcek diye belki ondandır dedim ama emin değilim hastanedeki hemşireler 9 ay kanaya kanaya doğuranlar var diyorlar coğu kişide oluyormuş biz takıyoruz işte Rabbim korusun bebişlerimizi

Zaman o kadar çabuk geciyoki canım.hele 25 den sonra.
Ins ya 12 ye kadar cok yavasti simdi biraz hızlandı aslında tadını çıkarmak da istiyorum hamileliğin insanin basına hayatta kaç kere gelir ki..hemde ikiz gebelik..aman vazgeçtim zaten saglıklı sıhhatli kucağıma alayım da iki prensesimi daha bise istemem yavas da geçse olur:)
Kızlar bebeklerinize nasıl bakıcaksınız?yani yalnızmı yoksa yanınızda biri olcakmı
Ben ilk vakit alışana kadar annem ve kardeşimle bakarım kayınvalidem de yardim eder gerektiğinde..ama sonra kendim bakıcam ins..ev isleri için kadın alabilirim ama bebeklerimle kendim ilgilenmek istiyorum ins.. Hoşgeldin aramıza

Canım moralini bozma bence ama doktorun yat dinlen dediyse de yat dinlen mutlaka... İkiz hamileliklerde her zaman risk vardır diyor benim doktorum da...

Kızlar bebeklerinize nasıl bakıcaksınız?yani yalnızmı yoksa yanınızda biri olcakmı

Annemle kayınvalidem 1-2 hafta yanımda kalırlar ben toparlanasıya kadar toparlandıktan sonra giderler gündüzleri ugrarlar ama gece yatmaya kalmazlar nasıl olsa akşamlarıda eşim var cok yardımcıdır saolsun o konuda benim büyük oglanı o büyüttü diyebilirim :))) ama şimdi 3ne nasıl yeteriz bilmiorum allah yardım eder artık sen nasıl bakıcaksın yanlızmı ?

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (9 üye ve 6 ziyaretçi)
kaderiya, printemps, Jelybonsdf, 2008ZEYNEP, glaze_butterfly, handeta, optimistgirl, hatice61, esalales

Yeni rekorumuz;
Toplam 16 kullanıcı konuyu okuyor. (14 üye ve 2 ziyaretçi)
birdileksin, aksu81, minolto87, SKGK, esin2334, misya, eylul., glaze_butterfly, kaderiya, menac, handeta, elif135, Jelybonsdf, sewtug

Benimde 40ımız çıkana kadar gündüz annem gece kv yanımda olur,ondan sona gündüzleri gelip giderler,bende tek başıma yetebilmeyi çok istiyorum inş beceririz kızlar

Benimde 40ımız çıkana kadar gündüz annem gece kv yanımda olur,ondan sona gündüzleri gelip giderler,bende tek başıma yetebilmeyi çok istiyorum inş beceririz kızlar

Beceririz ya neden becermeyelim bakanların bi farkımı var bizden :) Allah sabrını verir hemde büyük bi zevkle bakarız cok zor ollucak biliorum ama evlat herşeye deger canım önemli olan saglıklı olmaları saglıklı olsunlarda gerisi boş

Ben annelik duygusunu henüz anlayamadım,inş hiç bıkmam yalnız bakmaktan

Ben annelik duygusunu henüz anlayamadım,inş hiç bıkmam yalnız bakmaktan

İnanırmısın ilk dogumumda okdr tecrübesizdimki inan heycanım bile yoktu ama ne zaman oglum dogdu onu gördüm başladım aglamaya sinirlerim boşaldı o ana kadar bende hiç annelik duygusunu anlamamıştım şimdi ise durum okdr farklıki canım allah kimsenin kucagını boş bırakmasın

doğru söylüyorsun canım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..Ben casual yada macleran baktım cok hafifler diye ama doğduktan sonra almayı planlıyorum bakalım ne gösterecek zaman...

http://i.imgur.com/xffEcYU.jpg
Iste bu teyzesi:) birbiriyle uygun iki ayrı takım yani ben boyle tercih ettim altları degistirilebilir:) ikili paket yani kuzularım için ideal:)

beyaz kızlar cok taatlı böyle şıkır şıkır giydirirsin :) güle güle kullansınlar..İstanbulda olanlar tedi mağazalarına baksın cok uygun seyler var

memlekete gidicem doğuma ilk 15 gün annemleyiz sonra 2 ay yanımda kalır ve yalnız devam ederim hayırlısıyla ..

Anlaşılan çoğumuz şaşkınlığımızı attıktan sonra yalnız kalcaz bebeklerle:)burayı bırakıp gitmek yok kızlartecrübeleri bildiklerimizi gazın nasıl kolay çıktığını paylaşcaz

Bakalım ben nasıl olcam ilk dokundupum an onlara:)çok merak ediyorum.allah hepimize hayırlısıyla o günleri gösterir inş

http://i.imgur.com/xffEcYU.jpg
Iste bu teyzesi:) birbiriyle uygun iki ayrı takım yani ben boyle tercih ettim altları degistirilebilir:) ikili paket yani kuzularım için ideal:)

ayy bunlar çok tatlı ya,kız bebek elbiseleri çok şekerrrr
Sedeeeeeeff,bakarsın ilerde Rabbim 1 tane de kız evlat nasip eder

Yaaa bunlar çok gzl ama:)bende oğlanlaramı giydirsem ne böyle

Yapma kızım,çocuklarda kimlik bunalımına sebep olucan:)

O zaman ödemeyi alalım belgüzarr hanım Tamam gel ama moral bozmak yok tamam mı:)

Ewet ya bende cok beğendiğim bişey eğer tekse almıyorm:)güzel günlerde giysinler inş fıstıkların

ben aynı giydirmeyi düşünmüyorum ya..

Bi süre annem gelir,sonra ara ara kayınvalidemden yardımlar alarak ben bakarım inşaallah(yani çoğunlukla tek anlamında) terbiyelerini kendim vermek istiyorum,inşaallah nasip olur.

Canım kanama için birşey söyleyemem ama benim tansiyonum senden düşük,9-5,8-6 filan. 10 benim için iyi bi değer,yüksek tansiyon daha tehlikeli bunu unutma.

İnşallah çevirmez enfeksiyona canım ya ( Saglik ocaginda kum çikti 5 gün sonrasinda başkent hastanesinde çikmadi. Bilmiyorum ne artık...
Güle güle kullaaansinlar Canim bende tek ve ilk citcitli bodymizi oradan aldim miki mauselu görmüşündür belki... Yeter mi ki Canim o kadar ? Aslinda çok abartmamaktada fayda var ilk aylar çabuk büyüyolar. Yaza Allah nasip ederse toparlanmış olurlar 3-6 ayliklari falan vakti gelince mi almali ki? İki çocukla zor da olabilir? Gerçi nette de çok güzel şeyler var sipariş de verebiliriz. Daha hiç yapmadim alışveriş inşallah detaylidan sonra ufaktan başlayım diyorum, en temel şeyleri alip daha büyük parçaları karar verip not almayı düşünüyorum. Gerekirse belli olunca birisi çıkar alır. Ayyy Mevlam sağlikla kucagimiza alip cicilerini giydirmeyi nasip etsin...
İlk 1 ay 40 gün annem kalir şehir dişindan gelecek zaten gündüz kvdem de gelir ama kimse çok uzun kalsin istemiyorum başbaşa doya doya güzelliğini de zorluğunu da yaşamak istiyorum inşallah bide en baştan günlük yardimci alicam aslinda ev işleri için daha çok ama gerekirse kuzularima da yardim eder...
Canim benim en iyi 10/6 genelde 8/5lerde yüksek olmasi asıl riskli tabi halsizlik yorgunluk oluyor düşünce de...

Aynen bende canım ya yanımızda kendi annemde olsa sürekli birini istemem.en azından akşam kocam gelince yalnız kalmak isterim

İnş rabbim 5 sene sona bide kız nasip eder bana:))bebişlerden biri bari akıllı olsa oda yeter bize.becericez kızlar inşallah

kızlar ben de 17+2deyim akşam yemekten 2 saat sonra toklul kan şekerimi ölçtüm 155 çıktı cihaz var da. ikiz gebelikte şekerden korkuyorum :44:

Biz sizden tecrübeleri alırız artık hayırlısıyla:)

inşallah yoktur canım ama idrarında kan bile görebilirsin aslında bunu kendi kendine anlamak cok kolay afedersin ama yoğurt kovası gibi beyaz kaplara yap idrarını içerisinde siyahlıklar yada kahverengiler varsa kum döküyorsun idrar yollarından geçerken damarları çizdikleri için enfeksiyona yakalanmaman imkansız gibi birşey oluyor o yüzden bol bol su tavsi ye ederim.Sen dikkatli ol canım yinede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…