2014 ikiz anneleri

Tatlım senin kaça çıkmıştı alt ast benim ilk 360 a kadar çıkmıştı bir sabah bir akşam aç karnına ursafolk içtim 20 ye kadar düştü hatta geçen Cumartesi ölçülmüştü kbb doktoru burun fısfısı yanında alerji için ilaçta vermişti sanırım o yükseltti ilacı kesip bi 5 gün sonra bir daha test yaptıracağım bu arada Ankara'daki doktorumu arayıp ne yapacağımı soracağım ben hacettepede Prof Yusuf bayraktara tedavi oluyorum iyi bir doktor bu durumun bebeklere bi zararı yok sanırım dimi bu arada senin kaçıncı haftan telden göremiyorum yazdıkların çok rahatlattı teşekkürler canım yaaaa...

kızlar merhaba

hep takip ediyorum sizleri bir türlü yazmaya fırsat bulamadım...17 . haftamdayım bugun damla damla hafif parlak kan geldi benden, dr ye gittik hersey normal bir sey gormuyorum dedi ama bu nedir ne olur birseyler soyleyin duydugunuz yaşadıgınız buna benzer bir sey var mi ne olur moralim cok bozuk..evlilik takvimimi de sinirimden dogru yapamadim .

kaynvalidem gelecek yardıma bu arada sedefcin gözüm senin takvime takıldı şaka gibi ama 34 e girmişsin iyice eskidikkk :) zaman daralıyo :)

BAnada 40ımız çıkana kadar kv yardım etcek geceleri,gündüzde annem gelir..ama sona kendim idare edebilmek istiyorum:)inş beceririm..34 hafta değil canım ya:)o takvim önde gidiyo:)33+2yiz:)

geçmiş olsun canım benim de ilk kez 16. haftamın başında gelmişti sabah bi uyandım camasırım hep kandı korka korka gittik hastaneye cok sukur bebeklerde bişi yoktu ama 2 gece hastanede kaldım progestan kullanıyorum hala 13 aralıktan beri ama benim 2 gun falan gelmişti o gunden beri de raporluydum.doktorun dediği normaldir su iç dinlen yorulma agır kaldırma inşallah sapasağlam alırız bebeklerimizi kucagımıza sen de cok su iç serum yerine gecer diyorlar

Gecer gecer hemde nasıl gececek bak gör:)anneler değilmi her halimizi çeken.iyiki varlar allah hepsine uzun ömür versin

hay allah razı olsun kardeşim ...vallahi hepimiz ruh hastası olduk bi hayırlısıyla alsaydık bebişlerimizi..kac gün sürdü kanaman ve sebebi neymis ki...benimkini bilemedi...aglamaktan bittim ben.

ahh kardeşim soylemissin 2 gün sürdü diye...kafa kalmadı ki bende yeni girdik eve hala kendime gelemedim.allah razı olsun cvp icin senden de buradaki tum anne adaylarından da.

kardeşler, ben son günlerde düşük tansiyon geziyorum, onceden boyle değildi son 1 haftadır 6.--7 oluyor ,dr normal diyor ,hoş benim dr başıma ne gelse normal diyor , ütriker oldum normal dedi, hpv çıktı bende normal dedi ...yani kızlar ben cok çile cekiyorum,allah sonumzu iyi etsin inşallah. sizler de de varmı boyle sorunlar.

Kızlar bebeklerinize nasıl bakıcaksınız?yani yalnızmı yoksa yanınızda biri olcakmı

Benim ilk birkaç hafta annem gelecek, sonra yalnız idare edeceğim inşallah. İşe başlayınca da bakıcı bulacağız mecburen Kayınvalidem yanımda ama baktırmak istemiyorum ona, zaten görümcemin çocuklarına bakıyor. Sağ salim doğsunlar da bir yolunu bulacağız elbet canım

Kızlar bende 8+4 günlük ikizlere hamileyim... Gobek basladı hafif cıkmaya... Şuan için iyi gidiyor cok sukur... Ama bugun camasir-bılasik cok yordum kendimi... C.tesi kontrolum var... Bakalım hayırlısı... Peki bu kan gelen arkadaslar, şunu merak ediyorum... Doktor kanın sebebini ne gosteriyor genelde? Yorgunlukmu? Stresmi?

Benim de 250 lere çıkmıştı ilaçtan sonra normal değere indi... kaşıntımda kalmadı geçen haftA bir dahabaktı doktor enzimlere normal çıktı ama doğuma kadar bırakmak yok dedi ...ilaç ursafolk içtiğin haldemi yükseldi değerin ??? kilo aldıysan 2 yetersizde geliyor olabilir

Ben 37. haftaya geldim şükür ki bu gebelik kolestazını aç oku internette erken doğum v.s yazıyor ... bizler bilinçli anneleriz hemen doktora gidip çözümüne bakıyoruz internette herşeyin en kötüsü söyleniyor haliyle telaşşanıyor insan... İlacı kafana göre doktoruna sormadan bırakma .. çok geçmiş olsunn

6-7 derken canım? Benim de düşüktür genelde 10-6 , 11-7 gibi çıkıyor. Benim doktora göre de herşey normal valla

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (9 üye ve 6 ziyaretçi)
kaderiya, printemps, Jelybonsdf, 2008ZEYNEP, glaze_butterfly, handeta, optimistgirl, hatice61, esalales

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…