2014 ikiz anneleri

beyazz sen çok iyisin canım yaa ben şimdi tam göbek çevremi ölçtüm 105 çıktı sanki 8 aylık hamile gibiyimm
bundan sonrası allah kerim :18:

Canım benim doktor kasılma olduğunda bebekler hareketi kestiyse ve kasılma/gevşeme uzun sürerse hemen gel demişti. Bebekler hareketliyken korkmamıza gerek yokmuş.

Göbeğimizi ölçüyoduk bi ara:))tam göbek deliği cevrenden ölç kaç cm çıkacak:)bende şimdi oturuyorum ayağa kalkınca ölçer yazarım:)hadi herkes ölçüp yazsın kızlar

Yaa ben ölçemem iş yerindeyim ( ama 8 aylık bi hamile arkadaşla kıyasladılar, ondan daha zayıfmışım ama göbeğim onun kadar büyükmüş. öyle dediler.

Ya yok canım ya, o kadar yemekten bişey olmaz. ben abartmyarak yiyorum maydonoz da kereviz de. hatta kerevize bayılırım.

canım Allah sen ve kuzularinin yardımcısı olsun 26.haftada doğum yapan biriyle tanıştım maşallah iki kuzusuda çok iyi 3,4 yaslarindalar rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

Ewet canım ya artık topiği açarken korkar oldum kimseye bişey olmamıştır inş diye...senin göbek 105 miiibenimki 108)

Canım benim Allah'ım yine çok sarsıldım çok şaşkınım ne diyeceğimi bilemiyorum. Rabbim yardımcın olsun. Dua edicez, hepimiz ederiz. Ne gelirse ALlah'tan, o en iyisini bilir. sen de tevekkül et, ama umudunu hiç yitirme, ne hikayeler okuyoruz, neler duyuyoruz. ne bebekler yaşıyo. ama sen dua et, hep biz de edelim çok. bak çok şükür hala yaşıyolar. bize yaz durumunu merak ederiz. nolur umudunu yitirme... Forumumuza noluyo.....

Biz seni çok özlüyoruz... Gel tamam mı canım benim, bize hep yaz. dua edicez ve ediyoruz senin ve meleklerin için. ama sen gel ara sıra. özletme kendini...

sedef duruderyadeniz'e noldu? beni güncelleyebilir misin lütfen? kaçırdım da ben...

Canım korkma, haftan iyi maşallah. Bebekler ne durumda? Kiloları, ciğerleri falan nasıl?

Canım bizim doktor mu söyledi sana al diye acaba :)) çünkü ben kullanıyorum onu, almadan baya önce sormuştum, henüz gerek yok demişti. sonra aldıktan sonra sordum, olur kullan işin kolaylaşır dedi. bi de göster bakayım bi onu dedi :) bana kullan demişti yani. ben yabancı sitelerde okudum günde 2-3 saatten fazla kullanılması bel kaslarını zayıflatıyomuş. o yüzden kullanmasak iyi olur yani. ben sadece derslerimin olduğu günlerde ve yürürken takıyorum. hayat kurtarıyo bence...

Canım ben hafta başında 10 ar tane okumuştum, daha da arttırırım diye söylememiştim ama arttıramadım. benim adımı gün sonunda yaz, belki daha okurum. olur mu?

Kuzum 30 tane ayetel kursi felak ve nas okudum tüm bebeklerimiz ve annelerimiz için..:)
beyazz sen çok iyisin canım yaa ben şimdi tam göbek çevremi ölçtüm 105 çıktı sanki 8 aylık hamile gibiyimm
bundan sonrası allah kerim :18:
Kuzum bende bi sorun mu var acaba:)) kız senin göbüs almış basını gidiyo desene seninkiler geniş mekan seviyolar anlaşılan:) beşiklerini baya buyuk al sen bu kuzuların sığmazlar oyle standart beşiğe ben sana söyliyim kilo aldın mı sen cok? Acaba ondan mı ki?yada göbüsün var miydi eskiden?

Canım korkma, haftan iyi maşallah. Bebekler ne durumda? Kiloları, ciğerleri falan nasıl?

Canim benim dr kilolarini artik olcmuyor ama esim ve ben cok merak ediyoruz bugün soracağız ciğer gelistirici iğne 4 doz yapıldı.yalnız kızımın kilosu ve gelişimi oğluma göre iki hafta önden gidiyor cadı biraz teyzesi.

Evet sedef doğru takvim yarin 33+2 olacağız birde benim bebislerin suyu azalmış bugün kontrolumuz var bu arada esimle baristik oda geldi. Orkidenin oğlu kuveze girdimi acaba ?
Ay canım cok sevindim eşinle araniz düzelmiş ne kadar iyi olmuş kuzum allah bebislerinizi de kucağınıza versin hep mutlu olun ins..

kizlar ar durudenizderya salı gunü ilaçları bırakacak ve ne zaman dogum olursa olacakmış artık..

inan ben de bilemedim canım yaaa benim bebekler keyif yapmayı seviyorlar eskiden biraz göbeğim vardı bi de benim göbek öne doğru gidiyoo seninki nasıl öne mi yana doğru gidiyor son haftalarda koca bi şey oldum 20.haftalardayım dahaa ilerisini düşünemiyorum bile 64 le hamile kaldım şimdi 70 oldum eski göbeğimle yeni göbeğimin fotosunu bir ara ekleyim daha iyi anlarsın

Rabbim sabırlar versin arkadaşım... Çok zor...Biz de hep aynı şeyden korkuyoruz. Rabbim kimseye yaşatmasın böyle bi acıyı ama yaşatırsa da bi bildiği vardır demek gerek herhalde... Hepimizin sınavı türlü türlü. İsyan etmemek lazım. dua etmek, ona daha da sarılmak lazım. üzme kendini lütfen...Allah kucağını yine ikizlerle doldursun. üzme kendini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…