2014 ikiz anneleri

Haftan gzl canım sıkma canını.bizide habersiz bırakma.cumartesi hem benim kontrolüm var hem senin doğumun:)benim içiin heyecan ikiye katlandı..gzl haberlerini alıcaz inş canım arkadaşım

Arkadaşlar Allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin...herbiriniz için dua ediyorum Allah kabul etsin rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize

Canim benim oncelikle hayirli olsun Rabbim saglikli uzun omurlu hayirli evlatlar olmalarını nasib etsin . sende bol bol dua ile bekle canim bizlerde dualarimizla destekciniz.insallah yavrularin sagligina kavusup annesinin kollarinda evlerine gelicek.Rabbim senin ve evlatlarin icin en hayırlısıni bilir.bizlere sabirla beklemek kalir.Rabbime emanetsiniz iyi haberlerini duymak üzere..

Canim hayirlisi olsun insallah Rabbim yavrularini saglikli sihhatli kucaginda evine götürmek nasib etsin.Rabbim yar ve yardimcin olsun..guzel haberlerinizi bekliyoruz.

iyi geceler hanimlar.bu mubarek gecede Rabbim dualarin kabul buyruldugu vakitlerdendir inşallah.Allahim hepimizin hamileligini sıkıntısiz gecirip,evlatlarimizi sevinç goz yaslariyla evimize saglikli sihhatli getirmeyi nasib etsin.aminn.burdaki tum arkadaşlarimi görünür görünmez tum kazalardan korusun.kimseye muhtac ettirmeden akilli uslu bebislerimizi buyutmek nasib etsin.Allahim hic birimizi sevdiklerimizle sinamasin.amin.

Amin canım,ne güzel dua,Rabbim kabul buyurur inşaallah.Ciddi korkular başlıyor arkadaşlarımızın sıkıntılı haberlerini okuyunca..Allah hepimizin yardımcısı olsun inşaallah.

Kızlar benim kuzular birkaç saat resmen rahim ağzımda(vaj... doğru) güm güm gezdiler,canım acıdı biraz,korktum..Kızlar normal mi bu,korkmalı mıyım? Bir de ben hamilelik bel bandı aldım,burda daha önce günde birkaç saatten fazla takılmaması gerektiği yazılmıştı,ama ben okulda zorlanmayayım diye akşam çıkışa kadar taktım,okulda kuş gibiydim maşallah da eve gelip bandı çıkaınca çok kötü bel ve kasık ağrıları başladı,yani ben ona bağladım..ondan mıdır,kullanmasam..daha iznime de var,kullansam her akşam böyle mi olacak,yoksa sebep başka şey mi acaba?bel bandı alan arkadaşların yorumlarını bekliyorum..

Mübarek cuma gecesinin hatrına,Rabbim yarın ve sonraki günlerde güzel haberler,müjdeler almayı,mutluluk tablolarına şahit olmayı nasip eylesin.Dualarımız özellikle sıkıntılı zamanlar yaşayan arkadaşlarımız olmak üzere hepimiz için..

Canım benim arkadaslardan duydugum gunde 3 saatten fazla kullanıldığında kaslarda tembellik yaptıgı için zararlı oluyomuş..istersen 3 saat kullan sonra çıkar işyerinde..

Olceyim canim bende yarin

Kizlar korkuyorum kasık agrim var alttan cikicaklarmis gibi oldu gobek deligimin altinda yanma gibi zaten aksam üzeri nefesim daraliyordu.Cok pismanim bugün tuvaleti ve banyoyu temizlemistim rabbim bebeklerimi korusun

Arkadaşlar Allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin...herbiriniz için dua ediyorum Allah kabul etsin rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize
Canım Allah kurtarsın inşallah rahat bir doğumla sağlikla kuzularina kavuşursun Şükür bak maşallah bu haftalara kadar gelmişin Allah'ın izni ile bundan sonra da herşey güzel olacak... Bizleri habersiz bırakma dualarımız seninle...
Amiin .... Canim mrsbeyaz'ın dediğini bende duymuştum uzun takınca bel kaslarını zayıflatıyormuş. Ben senin yerinde olsam ilk birkaç ders takmam biraz yorulmuş olunca 2-3 saat takıp rahatlatırım kendimi, eve giderken de çıkartısın. Bide doktoruna da sor bence fikrini almak lazım...
Buarada canım Taktığın zamanlar memnun kaldın demek baya fark ediyor mu? Tabi benim için erken de aklımızda olsun...

Canim belki temizlik yaptigin için daha bi kendini dinliyorsundur, yarin da geçmezse bi doktora git ama hem için rahat eder. Bol bol dinlenmeye çalış... Allah korusun kötü birşey yoktur...

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81---- 55-------- 55-------- 100 -------100 Okudu

Pınar-------50--------50---------50--------50 Okudu

Esalales----100-------100-------100-------100 Okudu

Seybil-----

Mrsbeyaz--

Alexandria--

Asbelove--

Eylül-----

Fpmk------

Cansu -----

Glaze----

Allah kabul etsin...

Kızlaar dualarımızdan okuyup da gözümden kaçan yada bildirmemiş olan arkadaşlar varsa cuma gece bu hafta için son güncellemeleri yapayım inşallah... Topiğimizin dualara çok ihtiyacı olduğu dönemlerdeyiz Rabbim katında kabul buyursun, bundan sonra hep güzel haberleri paylaşmayı nasip etsin...

BUNVP canım okadar cok uzuldum kı kendımı tutamadım. rabbım şıfa ısmıyle mubarek cuma gunlerınde bebeklerıne şıfa sanada dayanma gucu versın. bugun senın ve bilmediğim zorda olan arkadaşlarımız ıçınde dua edıcem. RAbbım bıze ıkız evlat vererek mucızesını nasıp ettı ınşallah devamınıda getırır bebeklerın hayata sana sımsıkı tutunur.

Amiiiin Canım benim de bugünlerde kasilma hissim arttı sanırım kendimizi cok dinliyoruz evhamdan..dikkat edicez kendimize bende gecen süpürge yaptım gece bel ağrısından uyuyamadım bi daha yapmicam..
Canım ben bu hafta okuyanadim daha benim okuyacak baska yerlerim de var o yüzden unutuyorum kalıyo ins az da olsa okumaya çalışıcam aksama kadar..

Günaydın kızlar.gece sancım oldu bşraz sağ tarafta,başaşağı duran bebeğimin olduğu tarafta..sonra gecti...yarın söyleyecem doktoruma bu sancıyı.çok korkuyorum kızlar,allah korusun gece acil bi durum olcak dşye.geceden çok korkuyorum nedenseinş hepimiz planlı bi şekilde doğum yaparız

Beni daha nst ye sokmadı canım bende merak ediyorm ne zaman gircem:)

Canım ben daha 22. haftada bi panik halinde karnım sertleşiyoooo diye gittiğimde girmiştim hem de iki kez :) böyle 20 dk karşıda dandik bi kanal açıkken yatmak sıkıcı oluyo ama napalım, lazım işte. bişey çıkmamıştı şükür, nöbetçi doktor da "siz biraz pimpirikli bi anne adayısınız galiba" demişti :))

Canım rahat ol, güzel haberler alacaksın inşallah. bi sıkıntı olsa zaten kendi doktorun görürdü merak etme ama yine de dua ederiz biz.

Canım benim ins bisi olmaz daha ama panik olman cok normal biz bile panik halindeyiz maalesef( ins senin daha 1 ayın var kuzum
Bugun aynı şeyi bende düşündüm ama sonra vazgeçtim:) sabah kısa süreli bi kasilma yasadım hemen saat tuttum sanki dogum yapacam ne panik insanlar olduk biz bi daha olmadı allahtan ama korkutuyor beni bide acıyo karnım kasilirken hafif..

1 ayda gözüm yok2 hafta daha dursunlar ondan sonra ne zaman isterlerse gelsinler.valla bu korku panik hali çok kötü kızlar.

Yarın benide sokar inş:)bel kasık sancım var deyim abartıyım birazda:)

buraya yazmakla yazmamak arasında çok düşündüm.kızlar yaklaşık 2 ay önce 18 haftalık ikizlerimi enfeksiyona bağlı su keselerinin açılması sonucu kaybettim.arkasından plesanta akreata denilen durumla karşı karşıya kaldım.tam 5 sefer operasyon geçiridm.hemogramım 7 lere düştü.hala doğru düzgün toparlayamadım.ve içerinin tamamen temizlenip temizlenmediğini bilmiyoruz.1 ay sonra kontrole gidicem.eğer hala bişeyler varsa dr histeroskopi yapacak.inanın çok yoruldum.psikolojim dibe vurdu.ama Rabbim sizlerin bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.bana da bolca dua edin sizin dualarınız kabul olur.bir an evvel sağlığıma kavuşayım.bana ihtiyacı olan bir yavrum var çünkü hamdolsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…