2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

hahahaha Allah iyiliğini versin yahu,dur yükliyim :KK34:

Eki Görüntüle 884319 Eki Görüntüle 884317

heeeyy bu benim beğeniğim araba :) ilk bunu beğenim ben fakat hem internetten yorumları okudum hemde kullanan arkadaşlara sordum çok agırmış bundan yakınıyolar ve çok büyükmüş katlandıgında her bagaja sıgmıyormuş.ama onun dışında bende bittim buna çok güzel.birde concord neo ya bak derim o da tam set 2500 gibi bi fiyat o da harika:KK34:

heeeyy bu benim beğeniğim araba :) ilk bunu beğenim ben fakat hem internetten yorumları okudum hemde kullanan arkadaşlara sordum çok agırmış bundan yakınıyolar ve çok büyükmüş katlandıgında her bagaja sıgmıyormuş.ama onun dışında bende bittim buna çok güzel.birde concord neo ya bak derim o da tam set 2500 gibi bi fiyat o da harika:KK34:

daha hiç araştırmadım zaten,arabaya gelene kadar ohooooo :KK1:
ama böyle birden görünce bunu çok beğendim..bi kaldırayım dedim şu en ufak ana kucağı bile baya ağırdı,arabayı düşünemiyorum bile..
gerçi asansör var bizde ama..bakalım..
dediğinede bakarım cnm :KK34:

daha hiç araştırmadım zaten,arabaya gelene kadar ohooooo :KK1:
ama böyle birden görünce bunu çok beğendim..bi kaldırayım dedim şu en ufak ana kucağı bile baya ağırdı,arabayı düşünemiyorum bile..
gerçi asansör var bizde ama..bakalım..
dediğinede bakarım cnm :KK34:

ben bunun ve dediğim concord neo arasında kararsız kaldım.sonra düşündüm çok pahalılar.yine alırım veririm o parayı ama düşününce o kadar pahalı araba alcagıma bebeğimin odasına bişeyler lırım ya da üstüne başına alırım diyorum yine de kararsızım :KK34:

ben bunun ve dediğim concord neo arasında kararsız kaldım.sonra düşündüm çok pahalılar.yine alırım veririm o parayı ama düşününce o kadar pahalı araba alcagıma bebeğimin odasına bişeyler lırım ya da üstüne başına alırım diyorum yine de kararsızım :KK34:

senin dediğin bu mu cnm_?
eğer buysa,birbirine acaip benziyolar :KK1:

$CONCORD_NEO_INTENSE_TRAVEL_SET_2010.jpg

aynen canım bu :KK34: benziyolar evet ama bu daha hafif katlandıgındada epey ufak oluyo ve arka büyük tekerleri çıkıyo.ikisi de çok güzel ama alcak olsam ikisinden birini concord neo yu alırdım :KK16:

birebir gidip incelemek,biraz sürmek kaldırmak bakmak gerek..
az çok karar verilir öyle..
ama şıklıkta önemli benim için,kullanışlılıkta..
bakalım ne kısmet olucak

bende yaaaa..
artık bişeyler almak istiyorum,öyle içimde kaldı ki sorma..
ama yinede net cinsiyet budur denene dek almıcam ben büyük ihtimalle..

bide şu bebeğe bak sen...favorilerimden...

Eki Görüntüle 884180 Eki Görüntüle 884181

Ne tatlı bir bebişşşş bu maşallahhhhh :nazar:
Benim de favorim vodafone reklamında ki gamzelim bayılıyorum o bebişe.Allah nazarlardan korusun :nazar:

Kızlar buda benim bebeğimin ilk cicileri (halamızdan) , ben daha cesaret edemiyorum almaya hem ikili testi hem cinsiyeti bekliyorum inşallah ondan sonra başlayacağım almaya :)

Eki Görüntüle 884222

Güzel günlerde giysin bu cicileri bebişin inşallah canım :nazar:

Ne tatlı bir bebişşşş bu maşallahhhhh :nazar:
Benim de favorim vodafone reklamında ki gamzelim bayılıyorum o bebişe.Allah nazarlardan korusun :nazar:

aaaay evet tv aleminden reklamlardan bizimde eşimle favorimiz o şimdi..
nasıl tatlı.. maşallah yaaa

Ayyy maşallah çok tatlı bunlar ya :nazar:
Bir de içinde yavrularınızı düşünüyorum da kimbilir ne çok yakışır.
Rabbim hayırlısıyla güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin miniklerinize inşallah
Aminnnn canımm inşallah hayırlısıyla,sağlıkla görelim içlerinde minnaklarımızı hepimiz

Kızlar ben de yeni gördüm başlığı, çok güzel ve bilgilendirici bir başlık olmuş. Ortalarda bi arkadaş bebek için liste yayınlamış. Oradaki battaniye rakamlarını görünce bazı arkadaşların dudakları uçuklamış :) Geçen hafta da ben ablamlara gitmiştim. Bebek için bazı malzemeler ayarlamış. Bunların içinde 4-5 tane battaniye vardı. Napcam ben bu kadar çok battaniyeyi diye sorduğumda, annem de ablam da bunların çok lazım olduğunu çocuk her kustuğunda battaniyeleri yıkamak zorunda kalacağımı söylediler. hatta bu battaniyelerin bile yetmeyeceğini söylediler. Penye-örme-pazen-kadife-pamuklu-yünlü battaniye çeşitleri mevcuttu. Ayrıca bebek çantası, taşıyıcısı, puseti ve arabasını ablam verdi. Ablamın 2 oğlu var da onlarınkini kullanıcam. Annem de yelekler ve hırkalar işlemiş, henüz ben de görmedim, ilerde ben de resimler paylaşırım inşallah...

X